Skocz do zawartości

Zimna dłoń


Mariko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

To było już dość dawno temu(rok może więcej), ale miałam dziwne uczuci że ktoś trzyma moją prawą dłoń. Dłoń tej "Zmory" była zimna.Później, jakiś miesiąc temu tego roku słyszałam jak ktoś oddycha w pokoju którym śpię. Przebudziłam się i to dziwne uczucie zniknęło, ale jeszcze tej samej nocy nad ranem tuż przed przebudzeniem czułam jakby ten ktoś stał pochylony nade mną. Może ktoś z was wie co to jest? Tym bardziej że moja Mama po tym ostatnim razie następnego dnia mówiła, że ktoś chodził po domu. O co w tym wszystkim chodzi? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie.(U mnie w domu nikt nie lunatykuje i nikt w nim jeszcze nie zmarł.) Byłam bym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Jeszcze dodam do tego że ja jedyna w domu jestem niepraktykująca Katolicyzm. Czy to może mieć z tym jakiś związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że w Waszym domu nikt nie zmarł nie musi oznaczać, że jakaś inna zmarła osoba nie czuje się z Wami związana i nie odwiedziła Was. Jeśli nie wiecie o kogo chodzi możesz zapalić białą świecę ogólnie w intencji nieznajomej i powiedzieć jej że wybaczasz wszystko jeśli coś z twojej strony zatrzymuje ją tutaj. Możesz też poprosić o sen z wyjaśnieniem czego potrzebuje jeśli jest zagubioną duszą, a także okadzić dom białą szałwią gdyby jednak wizyty składał ktoś źle usposobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To, że jesteś niepraktykująca nie ma żadnego związku z tym zjawiskiem. Nie miałoby także, gdybyś była zagorzałą wyznawczynią Allacha lub wielbicielką Sathya Sai Baby.

Takie wizyty mogą zdarzyć się każdemu - bez względu na płeć, rasę, wyznanie, światopogląd itd. po prostu są i już. Jeśli obecność ducha nie jest upierdliwa lub niepokojąca to wystarczy zrobić to, co napisała przedmówczyni. Jeśli jest - trzeba szukać dalej, ale to się naprawdę zdarza rzadziej. Na pewno, w żadnym wypadku, nie trzeba się "tego" bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...