Skocz do zawartości

tematyczna strona internetowa


eingrid2117

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

 

Medycyna naturalna i ziołolecznictwo to moje największe życiowe pasje. Przez wiele lat pomagałam prowadzić mamie - lekarce gabinet terapeutyczny, który mieści się u nas w domu. Dzięki temu wiem wiele i jak również bardzo dużo się nauczyłam...przez te ostatnie lata.

Natura ma nam tyle do zaoferowania...jestem pewna w 100%...że naprawdę nie trzeba żadnych sztucznych wspomagaczy! :)

Dlatego też bardzo chciałabym zacząć prowadzić stronę internetową, której głównym celem będzie uświadamianie ludziom, że można żyć zdrowo i w zgodzie z naturą. Na co dowodem jest fakt, że u nas w rodzinie rzadko kiedy ktoś choruje :).

 

Czy są może wśród Was osoby zainteresowane taką tematyką?

 

Chciałabym się zorientować czy mam szansę zyskać wiernych czytelników:)

 

Pozdrawiam i mam nadzieję do przeczytania na MOJEJ STONIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli strona jest niekomercyjna i nie reklamuje żadnych usług, oto lektura dla Ciebie przed zamieszczeniem linka:

http://www.ezoforum.pl/zaprzyjaznione-strony/81665-zasady-umieszczania-linkow-partnerskich.html

 

Jeśli komercyjna:

http://www.ezoforum.pl/ogloszenia-komercyjne/81662-zasady-dodawania-ogloszen-komercyjnych-platnych.html

 

Ja bym była zainteresowana, czemu nie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tematyka zdrowia jest zawsze na topie :) Szczególnie w dobie chorób cywilizacyjnych, zawałów serca, nowotworów itd... Jeśli umiesz dobrze pisać to nawet się nie zastanawiaj i podziel się z ludźmi swoją wiedzą :) Pamiętaj jednak, że nie wystarczy założyć stronkę - trzeba ją jeszcze odpowiednio zareklamować. I tu niestety kłaniają się kwestie finansowe, bo żeby naprawdę mieć czytelników, będziesz potrzebowała specjalistów od reklamy w Internecie. Ale wszystko jest do ogarnięcia :) Życzę powodzenia - wiedza, którą posiadasz na pewno jest wiele warta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veronica2689

Osób zainteresowanych taką tematyką jest na pewno w Internecie mnóstwo. Pojawiają się przecież trendy z powrotem do natury, korzystaniem z ziół i innych tradycyjnych metod leczenia. Najważniejsze jednak to dotrzeć do potencjalnych czytelników. Dla laika może to być bardzo trudne. Ważne jest, by znaleźć się na jednej z pierwszych stron Google. Do tego potrzebni są profesjonaliści. Znajdź jakąś firmę zajmującą się promowaniem stron www i z jej pomocą na pewno będzie Ci o wiele łatwiej zabłysnąć w sieci. Do dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
SUPERSUSAN2073
Witam serdecznie :)

 

Medycyna naturalna i ziołolecznictwo to moje największe życiowe pasje. Przez wiele lat pomagałam prowadzić mamie - lekarce gabinet terapeutyczny, który mieści się u nas w domu. Dzięki temu wiem wiele i jak również bardzo dużo się nauczyłam...przez te ostatnie lata.

Natura ma nam tyle do zaoferowania...jestem pewna w 100%...że naprawdę nie trzeba żadnych sztucznych wspomagaczy! :)

Dlatego też bardzo chciałabym zacząć prowadzić stronę internetową, której głównym celem będzie uświadamianie ludziom, że można żyć zdrowo i w zgodzie z naturą. Na co dowodem jest fakt, że u nas w rodzinie rzadko kiedy ktoś choruje :).

 

Czy są może wśród Was osoby zainteresowane taką tematyką?

 

Chciałabym się zorientować czy mam szansę zyskać wiernych czytelników:)

 

Pozdrawiam i mam nadzieję do przeczytania na MOJEJ STONIE :)

 

Witam,

 

Również interesuję się ziołolecznictwem i medycyną naturalną :icon_smile:. Ten rynek ciągle się rozwija, ponieważ coraz więcej ludzi woli leczyć się naturą, a nie chemikaliami, które wciskają koncerny farmaceutyczne. Myślę, że Twoja strona ma bardzo duże szanse powodzenia, ale podstawowa kwestia to to żeby dotarła do odbiorców, a żeby tak się stało muszą oni ławo na nią trafić. Osobiście uważam, że ważniejsze niż reklama jest to gdzie strona wyskoczy w wyszukiwarce po wpisaniu hasła. Są takie firmy, które się tym zajmują i pomogą wypromować Twoją stronę, moim zdaniem to jest pierwsza rzecz w jaka powinnaś zainwestować.

 

Pozdrawiam :icon_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę smutne, że temat na powierzchnię wyciągają same spam-konta ;D

Postarał(a)byś się chociaż o to, by styl pisania był inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...