Skocz do zawartości

Dzika Mysza - mój wróżbiarski kącik :)


Dzika Mysza

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani.

Dziś Czarownica (Admin) zamknęła mój kącik wróżb w dziale ,,powróżę", uzasadniając to złamaniem regulaminu forum (podobno najpierw powinnam popisać w ,,prośbach o wróżbę" . W regulaminie Działu nie ma słowa o tym !

 

2. Osoba wróżąca

 

jest zobowiązana do:

a) Zgłoszenia chęci założenia wątku do moderatora działu (dot. działu Powróżę)

B) Nadmienienia (w przypadku uzyskania zgody na otwarcie wątku) w pierwszym poście od jakiego czasu wróży oraz jakimi kartami. (dot. działu Powróżę)

c) Udzielenia odpowiedzi zgodnie z postawionym pytaniem. Nie powinna natomiast wyrażać swoich prywatnych opinii na temat pytania.

d) Przestrzegania obowiązującego na Forum Kodeks Etyczny Tarocisty (zasady w nim zawarte odnoszą się również do pozostałych technik dywinacyjnych)

e) Musi miec ukończone 18 lat

 

nie może:

a) odpowiadać na prośbę o wróżbę przez pw. Pytanie i odpowiedź muszą znajdować się w poście. Wyjątek, kiedy osoba wróżąca może odpowiedzieć przez pw to wyłącznie sprawy dot. zdrowia.

B) odpowiadać na pytania o osoby postronne, jeśli nie ma to bezpośredniego związku z pytającym i nie dotyczy osób mu w danym momencie najbliższych.

 

 

 

3. Prośby oraz wróżby, które naruszają regulamin będą od razu usuwane bez uprzedniego powiadomienia autora.

4. Osoba wróżąca podejmuje się wróżby bezpłatnie w ramach swojego wolnego czasu. Może nie zgodzić się na wróżbę bez podania przyczyny.

5. W miarę możliwości prosimy o weryfikację, czy wróżba się sprawdziła w wątku, w którym otrzymaliśmy odpowiedź.

6. Wszelkie prośby, zażalenia i problemy kierować należy do moderatora działu bezpośrednio lub używając funkcji "raportuj

 

Zgadzam się że popełniłam błąd nie zgłaszając Adminowi Forum że chcę założyć nowy temat - nie wiedziałam że tak trzeba.

Proszę, abyście usunęli mój wątek.,, Dzika Mysza Zaprasza"

Jest mi szczególnie przykro ze względu na Osoby (zaledwie kilka ale dla mnie bardzo ważne) które mi zaufały, i dla których dziś pracowałam.

Pozdrawiam serdecznie .

- Agnieszka .

Odnośnik do komentarza
Dzika Mysza niech się zapozna z regulaminem działu i przygodę z wróżeniem innym osobom zacznie od działu Próśb o wróżbę.

 

Co oznacza, w kolejności następującej:

a)zapoznaj się z regulaminem działu

B) gdy już to zrobisz (spełniając jego pierwszy punkt, który mówi o zgłoszeniu się do mnie bądź moderatora) przygodę z wróżeniem zacznij od działu Próśb o wróżbę. (gdyż nie wyrażę zgody na otworzenie indywidualnego wątku osobie, o której nic mi nie wiadomo i która nigdy wcześniej nie udzielała się we wróżbach)

 

 

Wydaje mi się, że prościej się nie da.

 

Nie ma co być przykro, tym bardziej, że właśnie zasugerowałam rozwiązanie - dalsze udzielanie się, które byłoby dla Ciebie możliwością udzielania wróżebnej pomocy, pomimo nieposiadania własnego wątku. (na wszystko jest czas)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...