Skocz do zawartości

Karty Tarota i ich stosunek do ludzi, pytań kilka.


porcelainee

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kochani, zastanawiam się bardzo od jakiegoś czasu, bo kiedy zaczynałam z kartami i sprawdzałam dwóch panów, to karty... hmm, upodobały sobie jednego Pana, a drugiego wstępnie odrzuciły. Pytanie kazdej tresci przy Panie Y - było z odpowiedzią wow, czyli same najlepsze składy, asy, 10 buław, Słońce! :brum: Zaś z Panem X - wszystko co najgorsze, destrukcyjne: 10 mieczy, koło fortuny, diabeł itp. A pytałam zazwyczaj o ewentualne związki, szczęście. Przyznam, że na zdrowy rozum to właśnie Pan nielubiany i aktualny był i jest najlepszy. Pamiętam pierwszy rozkład z nim - wiem, że najgorsze połączenie, a szczególnie wyjazd za granicę, rany, kłamstwa, zdrady, połączenia z ex. Straszne. Przygotowałam się na najgorsze, weszłam w to. Serce nie sługa. Minęły 2 tyg, a tu przypadkiem dowiaduje się, że mój były narzeczony, który jest za granicą i miał wyjechać jeszcze dalej do USA cały czas mnie okłamywał, aby pokazać jaka jestem najgorsza, że go zostawiłam. Okazało się, że dawno dawno miał kobietę, zdradzał mnie i narobił mi strasznie na tyłek, na całą moją rodzinę. Byłam strasznie załamana, bo ja chyba coś jeszcze do niego czułam, cały czas ślepo mu wierzyłam, choć kłamał cały związek... miałam nadzieję, że jakoś to naprawimy. Zabolało. 10 mieczy sprawdzona, wyjazd - on jest poza PL, ex - jest, klamstwa i zdrady - rowniez. Pytalam o szczescie z Panem X, a karty pokazaly bylego. Na szczescie bylam nastawiona na bol, raz na zawsze to zakonczylam. Karta dnia nastepnego: smierc. To mnie umocnilo. Zmiany, pożegnanie, transformacja. Koniec raz na zawsze. Dlaczego w pytaniu o obecnego Tarot obszedł je i odpowiedział przeszłością? Fakt, że niezamkniętą. Od tej pory karty wręcz tego Pana uwielbiają. Najlepsze rozkłady tym razem. Szczęście, dzieci, małżeństwo, radość - Partnerski Portret Psychologiczny też b. dobry, przepowiedzianych blizniakow przez wrozke/jasnowidza karty potwierdzily w sposob dosadny. Wszystko układa się cudownie, a Pan Y jest tym razem nielubiany, nawet TPP najgorszy. Rozumiecie coś z tego? Zawdzięczam kartom wiele, bo uchroniły mnie przed ogromnym bólem i załamaniem, a tak po 2 dniach się pozbierałam! :samba: Bardzo dziwne moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kiedy zaczynałam z kartami i sprawdzałam dwóch panów

Tutaj masz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.

Zaczynasz z kartami pierw na związek i poważne relacje, poważne rzeczy a nie np kartą dnia to się nie dziw, ze karty Cię trollują ;)

 

Poza tym, gdybyś się dłużej pozajmowała kartami i trochę poważniej niż tylko 'ohh moja miłość jest tak ważna, ze muszę na nią postawić karty na najbliższe 10 lat w każdej sferze' to wiedziałabyś, ze karty czasami nie pokazują nam tego, o co pytamy ale to, co będzie dla nas najważniejsze, istotne w tym momencie. Co może obrócić nam świat do góry nogami, na co mamy się przygotować.

No ale żeby się tak z kartami rozumieć to trzeba z nimi pracować na kilku płaszczyznach a nie w jednej kwestii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyciągałam kart tylko na płaszczyźnie mojej cudownej miłości, lecz na wszelkich możliwych. Dla siebie i innych ludzi. Wszystko działo się zgodnie z rozkładami, w moim przypadku też idealne dopasowanie, ale w miłości lekkie zawirowania. Co więcej, początki się pamięta, a na kim pierwszym próbować, skoro nie na sobie? Ludzie różnie wszystko odbierają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...