Jump to content

Na opóźnienie miesiączki - PILNA POMOC.


Recommended Posts

porcelainee

Witajcie Kochani, ostatnio przesunęły mi się cykle i miesiączki miewam coraz wcześniej. Prędzej norma 33 dni, idealnie i co do dnia, a teraz pojawiło się jakieś rozregulowanie. Ostatnio w 27 dniu, a dziś już odczuwam, że się zbliża, mimo tego, iż obliczyłam dokładnie i wzięłam poprawkę z racji ostatniego miesiąca... Wprost i lakonicznie: szukam pomocy w ziołach, która opóźni miesiączkę. Mamy z TŻtem zaplanowany weekend tylko dla Nas dwojga, nie chciałabym tego zaprzepaścić, dawno nie spędziliśmy 5 dni razem, a dodatkowo - w sobotę jedziemy na wesele. Pomocy. Przeszperałam masę moich książek, lecz nigdy nie interesowałam się "opóźnianiem", znam masę specyfików na wywołanie, ale nic na przesunięcie. Znacie coś? Pozdrawiam... :brum:

Link to post
Share on other sites

Może są ale osobiście nie spotkałam się z takimi ziołami, co by to zapewniały na 100%. Co prawda mnie skutecznie to robiła herbatka ziołowa na odchudzanie, ale później usłyszałam, że nie zioła, ale zawarty w niej chrom miał takie właściwości. Obił mi się o uszy też krwawnik, ale ja go stosowałam do regulowania okresu, a nie zatrzymywania, więc trudno powiedzieć czy zadziała.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam stres potrafi wszystko...

niestety nie spotkałam się z czymś takim pewnym na 100 %. Jedynie na przyśpieszenie go np. kąpiel w gorącej wodzie...ale niesprawdzałam ;p

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.