Jump to content
porcelainee

Na opóźnienie miesiączki - PILNA POMOC.

Recommended Posts

porcelainee

Witajcie Kochani, ostatnio przesunęły mi się cykle i miesiączki miewam coraz wcześniej. Prędzej norma 33 dni, idealnie i co do dnia, a teraz pojawiło się jakieś rozregulowanie. Ostatnio w 27 dniu, a dziś już odczuwam, że się zbliża, mimo tego, iż obliczyłam dokładnie i wzięłam poprawkę z racji ostatniego miesiąca... Wprost i lakonicznie: szukam pomocy w ziołach, która opóźni miesiączkę. Mamy z TŻtem zaplanowany weekend tylko dla Nas dwojga, nie chciałabym tego zaprzepaścić, dawno nie spędziliśmy 5 dni razem, a dodatkowo - w sobotę jedziemy na wesele. Pomocy. Przeszperałam masę moich książek, lecz nigdy nie interesowałam się "opóźnianiem", znam masę specyfików na wywołanie, ale nic na przesunięcie. Znacie coś? Pozdrawiam... :brum:

Tamaya

Może są ale osobiście nie spotkałam się z takimi ziołami, co by to zapewniały na 100%. Co prawda mnie skutecznie to robiła herbatka ziołowa na odchudzanie, ale później usłyszałam, że nie zioła, ale zawarty w niej chrom miał takie właściwości. Obił mi się o uszy też krwawnik, ale ja go stosowałam do regulowania okresu, a nie zatrzymywania, więc trudno powiedzieć czy zadziała.

Trida

Duża ilość witaminy C powinna pomóc.

Czarownica

Zestresuj się czymś, kortyzol powinien pomóc :P

Nelka10

Potwierdzam stres potrafi wszystko...

niestety nie spotkałam się z czymś takim pewnym na 100 %. Jedynie na przyśpieszenie go np. kąpiel w gorącej wodzie...ale niesprawdzałam ;p

Elizabeth4

Też spotkałam się z krwawnikiem, jedynie co do regulacji.