Skocz do zawartości

zasiłek chorobowy - mega ważne(ZWERYFIKOWANY)


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jestem w rozsypce... właśnie dostałam wezwanie do ZUSu na kontrolę w sprawie zasiłku chorobowego... jadę tam 16 kwietnia...

więc weryfikacja po tym terminie...

 

zapytałam karty: jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że zasiłek zostanie przedłużony?

karty czytane chronologicznie: XII wisielec, 9 denarów, X koło+królowa buław

ojjj chyba nie przedłużą to koło na początku totalnie mi się nie podoba...

 

a Wy jak widzicie te karty?

 

będę baaardzo wdzięczna za Waszą pomoc....

Odnośnik do komentarza

Być może będziesz musiała zaktualizować jakieś badania, jakaś wizyta u lekarza.. coś w ten deseń i wówczas zostanie przedłużony. Ogólne wrażenie moim zdaniem pozytywne, ale to się przeciągnie w czasie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

wisielec przedłuża w czasie - może będziesz musiała dłużej poczekać

w 9 denarach osoba jest zadowolona, więc obstawiam, że jakiś grosz Ci dadzą

koło + królowa buław - wszystko zależy od kobiety z urzędu lub na przekór losowi zaczniesz energicznie działać w tym kierunku

 

9 denarów + królowa buław - kobieta przy kasie, trochę wysiłku w to włożyła

 

wisielec + koło - opóźnienie, które nie będzie zależne od Ciebie

 

podsumowując: dostaniesz, ale poczekasz

Odnośnik do komentarza
zapytałam karty: jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że zasiłek zostanie przedłużony?

karty czytane chronologicznie: XII wisielec, 9 denarów, X koło+królowa buław

A ja jestem jakoś sceptycznie nastawiona...

Jeśli już dostaniesz to na krótki okres.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
A ja jestem jakoś sceptycznie nastawiona...

Jeśli już dostaniesz to na krótki okres.

 

mam nadzieję, że chociaż dadzą mi trochę czasu, abym się emocjonalnie i psychicznie nastawiła na ten powrót...

bo na tym wezwaniu jest napisane, że jeżeli nie przedłużą, to na drugi dzień po tej komisji mam być w pracy....:-((((((((((

Odnośnik do komentarza
Gość MaryjaMagdalena

Wisielec chyba nie powoduje żadnych zmian a wręcz odwrotnie.. (w tej sytuacji oczywiscie) wydaje mi się, że to dalszy ciąg zasiłku, czyli przedłużenie.

9 denarów, koło, - 9 denarów to karta korzystnych spraw finansowych, KOŁO przy 9 DENARÓW - dobra passa,

( Koło fortuny z 9 denarow podpowiada także,aby zagrac w gry liczbowe :-) a jutro 40baniek do wygrania w totka hihi

Królowa Buław to Ty sama będziesz bardzo zadowolona z przebiegu sytuacji.

 

Uważam, że zasiłek zostanie Ci przedłużony.

Pozdrawiam.

Edytowane przez MaryjaMagdalena
Odnośnik do komentarza

Mnie też się wydaje, że przedłużą ci zasiłek, ale trochę na to poczekasz. A Królowa to według mnie kobieta podejmująca decyzję w komisji albo lekarka, która widzi, jak jest i jeśli faktycznie tego zasiłku potrzebujesz, bo nie jesteś w stanie pracować, to ona będzie to widziała.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

w/g mnie przedłużą . Tak sadzę po Wisielcu.

 

To jest zasiłek rehabilitacyjny, tak? Jesli tak to z tego co wiem może on trwac do roku i może tez o tym mówic Wisielec, ze o tyle przedłużą. No ale to juz takie moje naciąganie, choc tak właśnie mi sie skojarzyło

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Wisielec z 9 monet to tu chyba ten zasiłek (9monet) chorobowy (wisielec). 9 monet z kołem to dobra passa, która będzie trwać. Zaprogramują to koło na nowo ;p a królowa buław to zadowolona Ty. Pozytywnie widzę te karty.

Powodzenia :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
w/g mnie przedłużą . Tak sadzę po Wisielcu.

 

To jest zasiłek rehabilitacyjny, tak? Jesli tak to z tego co wiem może on trwac do roku i może tez o tym mówic Wisielec, ze o tyle przedłużą. No ale to juz takie moje naciąganie, choc tak właśnie mi sie skojarzyło

 

nie, jest to zwykłe zwolnienie...

Odnośnik do komentarza
Gość MaryjaMagdalena
***WERYFIKACJA***

 

zwolnienie uznano za zasadne....

doktorem kontrolującym była miła kobieta...

 

dziękuję wszystkim....

ufff.....

 

I to też było pokazane w kartach hihi nie było opcji ze nie przedłużą, bo mialas dobre denarowe karty przy kole.

Super.

Odnośnik do komentarza
I to też było pokazane w kartach hihi nie było opcji ze nie przedłużą, bo mialas dobre denarowe karty przy kole.

Super.

 

stres ogromny....

ciekawe, kiedy wezwą mnie kolejny raz...

ale na razie odsapnęłam...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...