Skocz do zawartości

szpital, igły w plecach


Gość grimmoire

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grimmoire

W moim śnie osiedlono mnie w szpitalu, coś mi dolegało, ale nie było to ważne :) leżałam w szpitalnej piżamce na jakimś dziwacznym jeżdżącym stole, wiedziałam, że nie powinnam się bać, ale bałam się strasznie mimo to, trzeba było wbić mi kilka igieł w plecy, co było nieprzyjemne, bolało, igły zostały w ciele i z każdym oddechem czułam jak się ruszają. Całość w przygaszonym świetle. Branża nie jest mi obca, ale sen gdzie ja jestem pacjentem nie śnił mi się chyba nigdy, dlatego możliwe, że to nie tylko myśli, może jakiś symbol? Którą dziedzinę życia mogą oznaczać plecy.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grimmoire

Mam RW gdzie są miecze w plecach :) ale dawno nie używałam tej talii, teraz stawiam Pauliną, gdzie 10 mieczy smaga postać z przodu ;) o tak :

 

f93d55233df45e30a399e5220ff3c48c.jpg

Edytowane przez grimmoire
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

miejsce - szpital - służy leczeniu chorych.

Co myślisz o karcie wyżej? Dla mnie oznacza zakończenie, definitywny koniec.

 

Łącząc jedno z drugim może chodzi o uzdrowienie czegoś w sobie (a może jest jakaś sytuacja na zewnątrz?) przez jednoczesne zamknięcie czegoś innego. Nie wiem jednak do jakiej sfery życia to odnieść.

 

Z drugiej strony, jeżeli starasz się o dziecko (natchnęła mnie sytuacji Cuddy z "Dr'a House'a" z drugiego sezonu), sen mógł oznaczać zabiegi w tym celu, tzn. może będziesz musiała jeszcze pocierpieć, ale wszystko dobrze się skończy.

 

 

Pamiętaj, że to tylko sen. Czasami pokazuje obawy czy pragnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grimmoire

nie wiem jak to rozgryźć, może to był sen niesymboliczny? nie staram się o dziecko obecnie, nie medytuję z kartami, nigdy mi się nie śniły, choć jeśli to miałoby być 10 mieczy to faktycznie nastąpiło zakończenie jednej relacji, co powinno mi wyjść na dobre, rozpoczęło się już wcześniej, a teraz się wypełnia, więc nie jest to nic nowego.. znaczy, że się leczę i proces przebiega pozytywnie :] ? dzięki Euterpe :serce:

Edytowane przez grimmoire
powtórzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpital zwykle w snach wiąże się z uzdrowieniem, czyli potrzebą uporządkowania czegoś w swoim życiu. Jednak to leczenie jest bolesne i pozostawia za sobą jakieś ślady. Chociaż rozpoczęłaś już leczenie wciąż ciążą Ci jego pozostałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grimmoire

Cóż, dotarło do mnie, że dotychczas jakoś za dobrze mi szło odcinanie się i w rzeczywistości proces z 10 mieczy jest bolesny i jeszcze sporo przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...