Skocz do zawartości

Szukam telepaty


Lyssa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość Luna9

Prosisz kolezanke/kolege/ciocie/matke, obojetne, zeby sobie cos wyobrazila i starasz sie odebrac np. obraz, mowisz, co widzisz i weryfikujesz na biezaco - ja od tego zaczynalam przed wielu laty sprawdzanie, zeby miec "swiadka" i to moze byc rodzaj zabawy, a ogolnie jesli chodzi o mysli/emocje/zamiary, to odbieram czesto, ale wiesz....to bywa czasem bardzo denerwujace i pamietaj, ze nie zawsze odbierasz to, co Ci pasuje - nie polecam rozwijac...no chyba, ze w jakiejs konkretnej kryzysowej sytuacji, lub jako element intuicyjny pomagajacy podejmowac decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że ja nie ćwiczę tej umiejętności, pojawiła się sama z siebie, ja się dostrajam do jakiś osób ale nie wiem kim oni są, można nawet powiedzieć że mnie telepatycznie dręczą. Chciałabym poznać kogoś kto potrafiłby się dostroić do naszej komunikacji żeby zweryfikować czy słyszy to samo co ja czy jednak nie. Bo przyznasz, że jednak słyszenie w głowie głosów jakiś ludzi może być niepokojące...jednak ja myślę że to zdolności paranormalne i szukam potwierdzenia tego faktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Luna9

Musisz brac pod uwage tez chorobe psychiczna zwyczajnie - np. rozdwojenie jazni. Glosy sa niebezpieczne, ale czy Ty wiesz, czy to obcy Ci lubie, czy znajome Ci osoby? Terapia Ci potrzebna, nie mozesz czuc sie dreczona, a nie jeszcze to rozwijac...przeciez sama nie wiesz co chcesz rozwijac - moze slyszysz duchy, a taka telepatia Ci moze byc do pipla potrzebna... Moja rada - zamknij sie na to - jestes dosc silna, poradzisz sobie spokojnie i na 100% jak bedziesz sobie tego serio zyczyla, nie badz ciekawa i nie wyrazaj zgody - rozwijanie telepatii nie nalezy zaczynac od "takiej" strony, bo bedzie trudno Cie z tego wyciagnac - po co Ci to, jestes wyjatkowa i bez tej watpliwej umiejetnosci, a Ty szukasz jeszcze kolejnego "rozmowcy"? Daj sobie spokoj, zawsze mozesz podejsc do tego kiedys, z wiekszym przygotowaniem i samoswiadomoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie rozumiałaś, uważam że to czego doświadczam to właśnie telepatia, zakładam że jacyś moi byli znajomi z kręgu ezoteryki mogą sobie robić ze mnie jaja na odległość i straszyć mnie specjalnie żeby mieć ubaw, ale niestety nikt się nie chce do tego przyznać. Kolejna osoba jest mi potrzebna do tego żeby zweryfikować czy może dostroić się do tych samych prześladowczych głosów co ja, jeżeli by nie mogła to to jest dopiero dowód choroby, dlatego właśnie poszukuje weryfikacji. Czy ty umiałabyś się dostroić do cudzego przekazu telepatycznego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Luna9

To czemu im pozwalasz? Ja tak mialam z osoba z tego kregu i wyrazilam wewnetrzny sprzeciw, a Ty szukasz osoby ktora to "sprawdzi"...to co TY odczuwasz jest dla Ciebie wiazace...jak On nie bedzie slyszal tego samego, to co? Znaczy, ze sie przeslyszalas?

Ja nie chce wiedziec, czy ja sie umiem dostroic do czudzego przekazu - pozwalasz na to, to sie dzieje.... A Ty woli wlasnej juz nie masz, tylko dlatego, ze masz znajomych z takiego kregu zainteresowan? Nie dajesz im prawa, nie ciekawi Cie to i tyle, a Ty sie emocjonujesz jak ciekawym filmem z dreszczykiem....a dostroj sie do jakiegos sympatycznego pana (lub pani) i sie wymieniajcie myslami:)

 

Rozumiem, ale jestem na nie i Tobie radzilabym to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sama w niedawnym komentarzu stwierdziłaś, że to może być równie dobrze objaw choroby psychicznej, to właśnie próbuje wykluczyć, równie dobrze może mi się tylko wydawać że się do kogoś dostrajam albo ktoś do mnie, jak już mówiłam nikt się nie chce przyznać że mnie straszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pideha

Rozumiem o co Ci chodzi ;) sama jakis czas temu wykluczalam u siebie chorobe psychiczna ;) nie mam takich zdolnosci I nie znam nikogo kogo bym mogla polecic, ale sprobuj na poczatek zweryfikowac to przez karty. Sa tu osoby, popros o wrozbe, to tez da Ci jakis oglad ...I szukaj dalej: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów się po prostu z kimś na forum (na chat boxie na przykład), żeby o czymś myślał i próbuj zgadywać. Nic innego Ci nie zostaje, temat wisi od miesiąca i nikt się sam nie zgłosił, a najwyraźniej bardzo chcesz taki test zrobić.

 

myślę że to zdolności paranormalne i szukam potwierdzenia tego faktu

Jak je będziesz miała, to będziesz zgadywać myśli wybranej osoby.

 

nie wiem kim oni są, można nawet powiedzieć że mnie telepatycznie dręczą. Chciałabym poznać kogoś kto potrafiłby się dostroić do naszej komunikacji żeby zweryfikować czy słyszy to samo co ja czy jednak nie. Bo przyznasz, że jednak słyszenie w głowie głosów jakiś ludzi może być niepokojące

Skoro jest to "komunikacja", to pogadaj z tymi głosami.

I tak, słyszenie głosów jest niepokojące. Tak samo jak Niegrzeczna też bym brała pod uwagę coś innego niż telepatia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyssa skontaktuj się z autorem strony link niezgodny z regulaminem forum. Tamta osoba miała jeszcze lepszy kontakt telepatyczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...