Skocz do zawartości

Zaginiony kolega (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Od 3dni nie ma z nim kontaktu, ostatni raz kontaktował się ze swoją dziewczyną, mówiąc, że będzie u niej za 15minut. Od tego czasu cisza. Nie dotarł do niej. Z tego co mi wiadomo miał sporo gotówki przy sobie...

 

Co jest przyczyną zaginięcia? gwiazda, 3mieczy, kapłan, 4denarów

Gwiazda to dobra karta na miłość, jak dla mnie przyczyną jest to, że pojechał do swojej dziewczyny.

Gdzie przebywa? kapłanka, 10buław

U innej lasencji, albo pod opieką jakiejś kobiety.

Czy do końca mca się odnajdzie? 2mieczy, cesarzowa, 10pucharów

Do końca raczej nie, ale fakt faktem, że się odnajdzie.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się (tak samo jak w przypadku wątku silver a'propos rzeczy zaginionej) czy to jest weryfikowalne? Rozumiem, że zakładając optymistyczny scenariusz (kolega/rzecz silver się odnajdzie) będzie można to zweryfikować, a jeśli nie? Nie wiem, czy zostawiać tu, czy przenosić? Co myślicie?

 

 

Jak chodzi o odpowiedź na ostatnie pytanie, to moim zdaniem dalej nie da znaku życia swojej dziewczynie, natomiast skądinąd będzie wiadomo, że nie jest "zaginiony", być może poprzez kontakt z rodziną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie to też będzie weryfikowalne :)

 

Np. zakładając czarny scenariusz

1. Zaginiecie na tle rabunkowym

2. Odnaleziony zostanie w lesie

3. 03.05'15

 

Z rodziną też nie ma kontaktu, bo właśnie od nich się o tym dowiedziałam ( jego dziewczyny nie znam ).

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Co jest przyczyną zaginięcia? gwiazda, 3mieczy, kapłan, 4denarów

 

on był komuś winien pieniądze, jechał do dziewczyny, ale cos się wydarzyło, jakiś starszy od niego mężczyzna go zatrzymał

 

Gdzie przebywa? kapłanka, 10buław

 

gdzies lezy, w miejscu gdzie go trudno odnaleźć, jak dla mnie to jest przysypany czymś, liścmi w lesie? Kurcze, głupie skojarzenie, ale tak mi sie ta 10 buław skojarzyła

 

Czy do końca mca się odnajdzie? 2mieczy, cesarzowa, 10pucharów

 

on sie odnajdzie, jego matka sie o tym dowie jako pierwsza, myslę, że w ostatniej dekadzie kwietnia przyjda wieści na jego temat

Odnośnik do komentarza

1. Początkowo skojarzyło mi się, że gdzieś wyjechał (bo z kimś się dogadał), w celu zrobienia jakiegoś biznesu, z którego zrezygnował bo chciał pieniądze zatrzymać dla siebie. W efekcie mogło być tak, że jego "wspólnik" mógł mu coś zrobić bo wywęszył kasę i oczka mu się zaświeciły. Coś w ten deseń.

 

2. U jakiejś kobiety się ukrywa lub (biorąc pod uwagę czarny scenariusz) leży gdzieś w lesie niedaleko wody.

 

3. Tak, jego rodzina dowie się co się stało. Ostatnie karty są pozytywne więc może wszystko dobrze się skończy.

Odnośnik do komentarza

1. Co jest przyczyną zaginięcia? gwiazda, 3 mieczy, kapłan, 4 denarów

Mężczyzna w typie Kapłana zaproponował mu interes/ nowe źródło dochodu (Gwiazda). Nie chciał w to wejść (4 denary), został zraniony, polała się krew (3 miecze) i uwięziony, skrępowany, ograniczony (4 monet). Dalsze karty potwierdzają tą sytuację.

 

2. Gdzie przebywa? kapłanka, 10 buław

Jest to miejsce ukrycia. Jest tam spokój i cisza, znajduje się tam z przymusu. Jest unieruchomiony, sparaliżowany, może mieć jakiś ciężar na sobie. W jakimś stopniu jest to dla niego uwięzienie, nie ma sił, albo nie może sie wyswobodzić, wyjść, może być nieprzytomny. 10 buław to może być las, ale obok też jest woda, most, miejsce natury (ew. domek w lesie).

 

3.Czy do końca mca się odnajdzie? 2 mieczy, cesarzowa, 10 pucharów

Nie odnajdzie się w tym miesiącu.

 

Moja wersja nie jest optymistyczna. Mam nadzieję, że jest mylna.

Odnośnik do komentarza
Gość grimmoire

a nie popsztykali się oni czasem?

 

Gwiazda + 3 mieczy - wielki zawód

Kapłan + 4 denarów - urażona duma, będzie jak ja chcę

 

Gwiazda - 3 mieczy - Kapłan - 4 denarów

-----Sąd - Sprawiedliwość - Pustelnik

---------Koło-------------Gwiazda

----------------Pustelnik

 

dla mnie za mały opis sytuacji :( czy to typ człowieka który ze względu na focha gotów nie odzywać się do rodziny np.

jeśli miałby odnaleźć się nieżywy to spodziewałabym się innych kart, obstawiam, że się odezwie, ale osobiście jeszcze nie pojawi, a przebywa gdzieś u kobiety, w bezpiecznym miejscu, przyjaciółki/kochanki..

Odnośnik do komentarza

Odnalazł się, pobity i okradziony. Podobno znalazła go policja i zawiozla do szpitala, tego co powiedziała mi jego matka to ściągnęli mu nawet markowe ciuchy.

 

Dla mnie jest to grubymi nićmi szyte. Dzwonił do dziewczyny, że będzie u niej za.15 minut, a odnaleźli go w miejscowości w całkiem innym kierunku, masę km od jej miejsca zamieszkania. Może to była celowa ściema?

 

No nic dowiem się wszystkiego jak się zobaczymy, bo na pewno mi wyśpiewa prawdę. Wtedy wrócę z poprawna interpretacja :-)

 

Dziękuję za pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Odnalazł się, pobity i okradziony. Podobno znalazła go policja i zawiozla do szpitala, tego co powiedziała mi jego matka to ściągnęli mu nawet markowe ciuchy.

 

Dla mnie jest to grubymi nićmi szyte. Dzwonił do dziewczyny, że będzie u niej za.15 minut, a odnaleźli go w miejscowości w całkiem innym kierunku, masę km od jej miejsca zamieszkania. Może to była celowa ściema?

 

No nic dowiem się wszystkiego jak się zobaczymy, bo na pewno mi wyśpiewa prawdę. Wtedy wrócę z poprawna interpretacja :-)

 

Dziękuję za pomoc :-)

 

Nie sadzisz, że mogli go celowo gdzieś dalej wywieźć? To mogli byc znajomi, u których mógł mieć długi, itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...