Skocz do zawartości

niedopelnione uczucie i karma


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Niespelniona milosc rujnuje mi zycie. Oboje mamy juz wlasne rodziny lecz to zaczelo sie gdy

Jedzcze nie mielismy formalnych zwiazkow ale bylismy z obecnymi partnerami w zwiazkach.

Oboje czujemy do siebie to samo zycie z dala od siebie traci sens

Zrywamy kontakt nawer na kilka lat po czym ktores z nas sie odzywa. Mimo

Uczuc balam sie zaryzykowac zwizania sie z nim gdy mialam szsnse teraz sa dzieci i dla ich

Dobra nie mozemy byc razem. Bardzo kocham dziecko

Ktore mam z moum dlugoletnim partnerem i chvcialam je z mim

Miec ale z tym drugim od początku czulam cala soba ze chce urodxic

Jego dziecko nawet jesli nie bylibyśmy razem. Oczywiście nie mam z mim

Dziecka ale mam w sobie ogtomne pragnienie tego.

Wiem ze mamy karme ale potrzebuje kogos kto dokladnie na miate mozliwosvi powie mi

O co chodzi.

Nie mam do zaoferowania zbyt wiele ale rozumiem ze czas

Kosztuje wiec jesli nie znajdzie sie bezinteresowna pomoc jestem

W stanie zaplacic choc mowie od razu ze niestety znyt eiele nie moge..

Wiecej ingo na pw

Chce sie od tego odciac ale nnajpierw zrozumiev

Pozdrawiam

 

Przepraszam za bledy.

Edytowane przez Dirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro byłaś w stanie edytować posta, by przeprosić za błędy, to może jednak edytuj go tak, żeby je poprawić. Proszę również o pisanie ciągiem, a nie niby-wierszem i nieskładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, rowniez nie lubie nieskladnych postow ale nie mam dostepu do internetu na komputerze a klawiatury w tel jeszcze nie wyczulam. Postaram sie nie robic błędów a poprzedniego posta w miare mozliwosci poprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość stagnacja

Witaj, jeśli wątek dalej aktualny to ja chętnie powróżę na tą relację ale uprzedzam, że na karmie/ poprzednich wcieleniach się tak bardzo nie znam. Na wstępie bez kart tylko napiszę żebyś pomyślała najpierw o sobie - czy gdybyś żyła tak jak chcesz i mogła spełnić wszystkie swoje marzenia bez trudu to nadal potrzebowałabyś tych relacji, w których jesteś i nowego dziecka do szczęścia czy jednak nie? Jeśli jesteś zainteresowana wróżbą wyślij dane na priv, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...