Jump to content
Wzniosły 27

Religia Czy Religijność ?

Recommended Posts

Wzniosły 27

Każdy Się Zastanawia Co jest lepsze Religia czy religijność. Więc Kiedy jesteśmy pomiędzy młotem a kowadłem warto zdać Sobie sprawę Co mi dana religia którą wyznaję przynosi? Czy jest mi z nią dobrze? Jeżeli człowiek czuję wewnętrzną potrzebę wyznawania jakiejś religii Niech Ją wyznaje,Bardziej napierał bym na Bóstwo I Autorytet Wiary. Lecz to jest Początek Góry lodowej gdyż Inkarnację Bóstw Na Świecie są wcieleniami Jednego Boga. Czyli miłości,Dobrotliwości,Zrozumienia,Wytrwałości Itd... Jeżeli bardziej Zajrzymy w Głąb Sensu Istnienia Pana Boga,zrozumiemy że każda religia i dany w Niej Bóg Chcę jednego MIŁOŚCI Na świecie I ogólnego Zrozumienia... Więc Bogowie w religiach są niczym Strzałki które mają nakierować człowieka na Słuszną drogę Ku własnej Religijności. Osiągając Własną religijność Tak Naprawdę Osiągamy Stan Świadomości Boga. Czystą Formę zrozumienia I absolutu, Czyli Stan Błogości. Więc ostatecznie nie ma większego znaczenia Czy wyznajemy Boga czy jesteśmy religijni, Chodzi Oto aby Samemu poprzez religijność Albo trzymając Danego Boga za Rękę Osiągnąć Stan Oświecenia Umysłu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
BLACK_PANTHER

Osiągając Własną religijność Tak Naprawdę Osiągamy Stan Świadomości Boga.

CHCIAŁBYŚ :)

 

Wszyscy jesteśmy z jednej myśli i w istocie jedną myślą jesteśmy co nie zmienia faktu, że nasze iluzyjne podziały ledwo co wiedzą. Nie ogarniają nawet DNA a co dopiero astrala i hierarchii aż do samego Boga Źródła.

 

Gdybyś osiągnął świadomość Boga - czyli wg Ciebie tej istoty absolutnej, najwyższej - to taka ilość informacji, którą on posiada natychmist rozsadziłaby ciało fizyczne i to w takim wybuchu, że BB by się mógł schować: P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...