Skocz do zawartości

Mój maj !


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Studentka, singielka, chwilowo mieszkam z rodzicami.

 

Ogólna aura : 10 serce Walet kier Król karo - Optymistyczny miesiąc, będę się cieszyć i korzystać z życia, być może na jakimś koncercie (król karo)

Dom: Król trefl - Możliwe jakieś drobne kłótnie

 

Uczucia: As karo Król pik 10 karo - Miesiąc pod znakiem rozmów i przyjaźni, patrząc na te karty karo. Niewiele będzie się działo uczuciowo bo będę zajęta przyziemnymi sprawami.

 

Niespodzianka: Dama pik as pik walet karo - Być może będę musiała załatwiać jakieś niespodziewane sprawy na uczelni, rezultat bedzie dla mnie pozytywny

 

Ostrzeżenie: As trefl Król kier 9 kier/ Dama trefl - Dziwne karty na ostrzeżenie. Mam uważać na mężczyznę w związku :P Kiedyś krol kier pokazał mi bezdomnego, może tym razem też. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

Ogólna aura : 10 serce Walet kier Król karo -spokojna, radosna, dajaca poczucie bezpieczenstwa

 

Uczucia: As karo Król pik 10 karo - moze sie pojawic jakis starszy od Ciebie Pan z niedalekiego otoczenia,

 

Niespodzianka: Dama pik as pik walet karo - byc moze na uczelni bedziesz cos zalatwiac - tak jak napisalas - z dobrym dla siebie rezultatem- ale mam nieodparte wrazenie,ze nagniesz lekko prawde by uzyskac to co chcesz, moze sie tez okazac ze ktos na Twoj temat rozpuszcza plotki- bynajmniej wniczym Ci nie zaszkodza

 

Ostrzeżenie: As trefl Król kier 9 kier/ Dama trefl - uwazaj na jakiegos faceta - kolege /znajomego kobiety, ktora jest z pewnoscia od Ciebie starsza- moze obiecywac gruszki na wierzbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość anhana

Weryfikacja: Aura;Miesiąc przyjemny, optymistyczny, Dom: Drobne kłótnie, Uczucia: Nic sie specjalnego nie działo, Niespodzianka: Faktycznie wypadło mi załatwianie ważnej sprawy na uczelni, Ostrzeżenie: Tu też sie sprawdziło, miałam uważać na poczynania pewnej parki z mojego otoczenia, nie przejmować się nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...