Jump to content

Oddziaływanie na urządzenia elektryczne


Recommended Posts

Sandra 7

Nie wiem czy zamieściłam post w odpowiednim miejscu, aczkolwiek zjawisko to, chyba właśnie ma związek z szeroko pojętym zagadnieniem „energetyki”.

 

Kiedyś zaobserwowałam , że mam wpływ na rozmaite urządzenia elektryczne. Z reguły, wiązało się to z krótką awarią lub psuciem się danego sprzętu ( komputer, spalone nagle z hukiem żarówki + zsunięcie się klosza lampy z sufitu, samoistne „zgłośnienie się” muzyki w sprzęcie grającym ). Częstotliwość tych zdarzeń była zastanawiająca. Od jakiegoś czasu sytuacje te przestały występować.

 

Ostatnio, jednak znów zaobserwowałam dość nietypowe „reakcje” laptopa. Komputer „wybudza się” ze stanu uśpienia w momencie np. jak wstaję z łóżka - o różnych godzinach, w zależności od weekendu lub trwania tygodnia ( nie chodzi tu o zwykłe, przypadkowe poruszenie myszką, ponieważ, aby go „wybudzić” trzeba ” fizycznie” nacisnąć przycisk zasilania). Kilkakrotnie zaobserwowałam, tak jakby „synchronizację” między mną, a kompem. Zdarzenia te powtarzały się. Kiedyś, zapomniałam nastawić alarm w budziku na konkretną godzinę, o której wstaję. Z pomocą przyszedł wówczas laptop, który obudził mnie swoim charakterystycznym „szumem” znów w momencie wychodzenia ze stanu uśpienia.

 

Z czym wiążą się takie sytuacje i czy możliwe jest jakieś „energetyczne” połączenie ze sprzętem, którego regularnie, na co dzień używamy ?

Link to post
Share on other sites
Auegamma

Witam,

 

ciężko określić czy masz wpływ na sprzęt elektryczny czy też po prostu zwracasz nadmierną uwagę na to co się dzieje wokół Ciebie, nawet jeżeli to ma związek z "energetyką" czy "energetycznym połączeniem ze sprzętem elektrycznym" wpierw odpowiedz sobie na pytanie: co z tego? co w związku z tym zamierzasz zrobić? jakiej odpowiedzi oczekujesz? co zamierzasz zrobić z daną odpowiedzią? czy przyjmiesz do wiadomości prawdę? czy będziesz ją ignorować w poszukiwaniu satysfakcjonującej / pasującej do oczekiwań odpowiedzi?

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Link to post
Share on other sites

Zarówno Amerykanie, jak Rosjanie, Chińczycy publikowali raporty z badań prowadzonych z udziałem osób z takimi możliwościami. Również w Polsce są takie osoby, pisał o nich miesięcznik Nieznany Świat a redaktor naczelny, Marek Rymuszko stworzył książką z bogatą dokumentacją faktograficzną, o niejakiej Joasi z Sosnowca. Co prawda ona miała większe spectrum oddziaływań, lecz i tzw elektryka była jej posłuszna. Ja też mam osobiste doświadczenia ale to z pogranicza tego pola, mnie internet odpowiadał nt niedalekiej przyszłości, ostrzegając mnie wbrew moim oczekiwaniom. Temat który Sandro poruszasz, jest mi znany z literatury ale w świetle obecnej wiedzy już nie szokuje zainteresowanych nią. Ogólnie można odwołać się do znanego einsteinowskiego równania energii i materii, i stwierdzić jego nową formułę w świetle fizyki kwantowej. Jest to jednak temat na 1375,6 stron maszynopisu ale o szczegóły proponuję pytać fachowców od nowoczesnej fizyki

Link to post
Share on other sites
Sandra 7

A, czy mógłbyś coś więcej napisać na temat własnych doświadczeń; w jaki dokładnie sposób otrzymywałeś ten "przekaz", dotyczący przyszłości ?

Link to post
Share on other sites
Auegamma

Witam,

 

Sandra 7, w kilku prostych słowach, jesteś lekko naiwna licząc na to że dowiesz się czegoś istotnego od osoby która bezkrytycznie wierzy w "zjawiska paranormalne", takie jak OOBE czy jasnowidzenie. Nie chodzi tutaj o samą wiarę czy luźne obserwacje, ale z synergię wiedzy i dowodów na rzecz zrozumienia, dlatego może zamiast szukać pereł w czyichś śmieciach może po prostu sama poszukaj w swoim ogródku i pomyśl, czym jest intuicja? Nie posiłkuj się jakimiś średniowiecznymi bredniami z propagand New Age bo to jedynie psuje mózg zaburzając światopogląd.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Link to post
Share on other sites

Szukałem biorytmu dla siebie , bawiłem się i pstrykałem bez powodu daty miesiąc, dwa do przodu, aż pewien dzień nie wyświetlił się, Cały ekran na ten dzień był czarny, tak jakby padł monitor ale białe były obrzeża strony, cofnąłem daty i ponowiłem tę nieudaną. Efekt ten sam. Żona uznała że coś ja pokombinowałem, sprawdziła sama, powtarzając procedurę wejścia na stronę biorytmów od początku. Efekt? Czarna strona! W dniu, na którym była strona czarna, było to około dwa miesiące później, odszedł mój wielki przyjaciel. To był pies, obdarzany miłością jak ludzki człowiek rodziny. Na domiar tego, po jego odejściu, potem były jeszcze inne formy manifestacji przekazów energetycznych niczym z filmów poświęconych Dynamo, o których nie będę pisał bo i tak wydadzą się mało wiarygodne.

To nie jest porównywalny z Twoim przypadek oddziaływania bezpośredniego na sprzęt, pokazuje on jednak współistnienie różnych form oddziaływań energetycznych.

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Rozmawiałem kiedyś z człowiekiem który był przekonany, że np. silne wzburzenie emocjonalne może spowodować, że żarówki migają gdy osoba pobudzona idzie korytarzem. Czy to są bzdury? Nie wiem. Osobiście doświadczałem w jednym z miejsc pracy zastanawiającej synchroniczności psucia się maszyny zwykle akurat na mojej zmianie, mimo poprawnego jej obsługiwania, a nawet umiejętności jej naprawienia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.