Skocz do zawartości

Plany energetyczne miejsc i budynkow.


Jeżynna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

 

Czy ktoś z was wie cokolwiek na temat istnienia planów energetycznych miejsc i budynków (np. katedry, menhiry itd.) ? Chodzi mi o coś w rodzaju "negative space", plany anty-architektoniczne i anty-pejzażowe, czyli plany tego co się dzieje energetycznie miedzy ścianami albo w terenie.

 

Uczestniczyłam niedawno w kursie wyczuwania energii w pewnej katedrze i było to niesamowite. Na podstawie tego co poczułam oraz tego co poczuli inni sporządziłam taki plan. Zagadnienie bardzo mnie interesuje, chciałabym podrążyć temat ...

 

Ktokolwiek, cokolwiek ! : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ktokolwiek prowadził to szkolenie może miał jakieś tam umiejętności, ale nie przekazał chyba bardzo istotnych informacji odnośnie całej tej energetyki, tzw. planów energetycznych, co tak jak by sprowadza ten cały kurs w tej całej katedrze do kategorii ulicznych sztuczek, gdzie zafascynowany iluzją tłum sypie groszem, ma z tego chwilowy ubaw i żadnego pożytku. Chyba że coś tam przekazał a sama nie jesteś w stanie tego ani zweryfikować, ani poczuć, ani zrozumieć, ani wyjaśnić, ani opisać, ani użyć...

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak.

 

Dowiedziałam się bardzo wielu rzeczy, kurs był przeprowadzony bardzo kompleksowo i jestem z niego bardzo zadowolona. Ale chce więcej, bo 3 godziny to tylko wstęp. Co do odczuć, to była dla mnie niezła frajda, sporo się działo. Pan, który nas wprowadził w temat, jest bardzo skromnym i ciepłym człowiekiem. Skąd twoje negatywne nastawienie ?

 

Zadałam pytanie, bo temat inspiruje mnie do kreacji. Chce się dowiedzieć się czy ktoś mógłby mi podać np. opracowania na ten temat, najlepiej ze schematami. Interesuje mnie zarówno treść jak i sposób graficzny w jaki to mogło zostać zapisane. Chciałabym sporządzać takie plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

I tak trzymaj :) Bardzo fajnie, że chciałabyś to robić, gdyż są to cenne informacje o energetyce terenu / pomieszczenia i mają (a przynajmniej powinny mieć) szerokie zastosowanie. Ja także wyczuwam energię miejsc, ale nie rozwijam tego, gdyż skierowałam uwagę w innym kierunku. Nie doradzę Ci niczego konkretnego, bo nie wiem czy takie opracowania istnieją, ale myślę, że warto byłoby podreptać do radiestetów, oni mają swoje stowarzyszenie (SRR) i tam zasięgnąć informacji. Swego czasu w Collegium radiestezję wykładały nam bardzo rzetelne i uzdolnione osoby (m. in nieżyjąca już p. E.Wilczyńska) i ten temat był omawiany. Radiestezja to nie tylko szukanie cieków wodnych, wielu z nich współpracuje z architektami budownictwa i terenu, więc uważam, że muszą coś na temat nie tylko wiedzieć ale także mieć jakieś opracowania.

Pozdrawiam i 3mam kciuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dowiedziałam się bardzo wielu rzeczy, kurs był przeprowadzony bardzo kompleksowo i jestem z niego bardzo zadowolona. Ale chce więcej, bo 3 godziny to tylko wstęp.

 

Coś mi tu nie gra, w szczególności "kurs był przeprowadzony bardzo kompleksowo" + "bo 3 godziny to tylko wstęp", ale OK, mogę się mylić, może faktycznie dowiedziałaś się tam czegoś istotnego, dlatego pozwól że zadam kilka pytań, wiesz, takich w miarę prostych byś miała szansę udowodnić że to nie była jedynie strata 3 godzin Twojego życia...

 

Ile jest światów energetycznych? Jak można skategoryzować wszystkie światy energetyczne? W jaki sposób te światy energetyczne na siebie wpływają? Jak przejść z jednej skali do drugiej? Czym się różni duch od duszy? Dlaczego różni ludzie czują energie w różny sposób? Co z tzw. strukturami energetycznymi? Jaką funkcję pełnią czakry? I perełka na torcie, jak można poczuć elementy świata energetycznego?

 

Mogę też zadać kilka innych pytań które uświadomią Tobie że nie masz fioletowego pojęcia o co tutaj chodzi, bo odpowiedzi które jesteś w stanie z siebie wykrzesać są jedynie łatwymi do zrozumienia odpowiedziami podanymi jak na tacy przez ludzi którzy zawodowo/hobbistycznie robią wodę z mózgu widzom swojego przedstawienia. O ile chcesz naprawdę się czegoś dowiedzieć, zlookaj stare anglojęzyczne artykuły na temat psioniki i trenuj, praktykuj, eksperymentuj i weryfikuj ile wlezie, bo wiedza o typach energii to jedno, poznanie ich i zrozumienie to zupełnie inna para kaloszy.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poznalam wszystkich sekretow wszechswiata i nie przeszkadza mi to. Nie mam odpowiedzi na twoje pytania. Jak ty to wiesz, tym ciekawiej dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie znasz nawet podstaw które można można pokryć w 15 minut... serio, przepłaciłaś za ten kurs, nawet jeżeli to były tylko 3 godziny. Proponuję się czegoś dowiedzieć zanim zaczniesz zadawać jakiekolwiek pytania, informacje są dostępne, wystarczy że sama czegoś poszukasz.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Witam wszystkich !

 

Czy ktoś z was wie cokolwiek na temat istnienia planów energetycznych miejsc i budynków (np. katedry, menhiry itd.) ? Chodzi mi o coś w rodzaju "negative space", plany anty-architektoniczne i anty-pejzażowe, czyli plany tego co się dzieje energetycznie miedzy ścianami albo w terenie.

 

Uczestniczyłam niedawno w kursie wyczuwania energii w pewnej katedrze i było to niesamowite. Na podstawie tego co poczułam oraz tego co poczuli inni sporządziłam taki plan. Zagadnienie bardzo mnie interesuje, chciałabym podrążyć temat ...

 

Ktokolwiek, cokolwiek ! : )

 

Czy tu jest napisane, ze Jeżynna jest zaawansowana czy to, iż zaczyna dopiero, jest zainteresowana tematem i szuka informacji?

Prosi o pomoc, o podpowiedź, nie o krytykę na starcie. Zwrócenie uwagi, że kurs jest niepełny też może być cenną dla niej informacją, ale pognębianie jej na samym starcie to jakoś tak nie teges już. Nie tego chyba szukała u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szukam. : ) Nie muszę od razu wejść na najwyższy poziom, a ty musisz tego mi tak za wszelka cenę udowadniać.

Za to jeśli chciałabyś mi opowiedzieć o tym co ty odczuwasz, to dawaj !

Pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie tym którzy nie są w stanie zrozumieć odpowiedzi. Twoje oryginalne pytanie było tak bardzo wyrwane z kontekstu i tak bardzo nie ma ono sensu że aż się człowiekowi odechciewa tłumaczyć, bo łatwiej jest uczyć jak jest niż wpierw odróżnić prawdę od bzdur których już się nauczyłaś i których z powodu swojej niewiedzy nie masz szans samodzielnie przesortować.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale na prawdę chcesz używać tą całą energetyką Jeżynna? Jeżeli tak, do czego chcesz to wykorzystywać? Bo jeżeli chcesz się tego nauczyć tylko do zabawy to spoko, będziemy się bawić w gry słowne i obwijanie w bawełnę, jeżeli byś chciała tego użyć do pomocy ludziom w takiej lub innej formie, no to zaczynają się problemy, wpierw musiała byś wiedzieć na czym polega ta cała energetyka byś nie zrobiła krzywdy sobie i innym. I nie wspominam tutaj o tej całej szkaradzie jak New Agowska odmiana energetyki, bo to marketingowa ściema na resorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Zapraszam do działu "Jasnowidzenie" w takim bądź razie :P

 

Chętnie, jeśli byłabym w tym zaawansowana ;p

Ale dopiero raczkuję, to pierwszy mój występ, jak widać trafiony, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc muszę się pilnie uczyć, by sprostać Michałowym wymaganiom :z_jezorem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Teraz nie wiem, Jeżynna nie wie, co nie znaczy, że stan taki będzie trwał w zawieszeniu i bez końca, jeśli tylko zechcemy poznać tą ścieżkę ;p

Co prawda ja dziękuję - nie jest to to co Ismery lubią najbardziej, więc faktycznie ani żadnego zagrożenia nie wygeneruję ani pożytku ze mnie tam nie będzie.

Ale inicjatorka postu - kto wie jak daleko zajdzie na swojej ścieżce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...