Skocz do zawartości

prezentacja- jak mi pójdzie


Eilidh

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek mam ważną prezentację na zaliczenie ćwiczeń na uczelni (praca była indywidualna). Zapytałam karty jak mi pójdzie (tarot uniwersalny)

 

Rycerz kielichów, 9 mieczy, 2 kielichy

 

Karty niby fajne. Na pewno będę sie stresować (9 mieczy), ale uda mi sie to przełamać i pójdzie w miare ok. Hmm może wykładowca spojrzy na mnie przychylnie...

jak wy to widzicie? Weryfikacja w czwartek wieczorem lub w piątek :)

Edytowane przez Eilidh
Odnośnik do komentarza
Gość Rywka Blumenstein

Rycerz kielichów cieszy się tym co ma, pokazuje swiatu ten kielich, którego broni, czyli strzał w dziesiątkę - to Ty, która pokazujesz innym swoje dzieło, to już jest pierwszy plus, bo oglądający/zaliczający będą widzieli, że jest to coś wartościowego, dodatkowo 2 Kielichów, czyli interakcja z "widownią", będzie ta chemia, nie będziesz miała wrażenia, że pleciesz głupoty i nikt Cię nie słucha. No a 9 mieczy - wiadomo, stresy, trema jest motywująca, ale żeby nie dać się zwariować (rada starej Rywki :D - moja Babcia, kiedy byłam mała i miałam jakieś wystąpienie, dawała mi w kieszonkę trzy ziarenka fasoli, jasia, i to miało zbierać to co złe z mojej głowy i miała zostać sama mądrość :D szkodzić to nie szkodzi, a kto wie, może chociaż jako placebo może zadziałać XD)

Odnośnik do komentarza
Gość Bethany

No widać, że będziesz się stresować, dużo emocji też w tych Kielichach, ale pójdzie dobrze :). 2 Kielichy to dobra karta na komunikacje z innymi. Powinnaś być wygadana i zyskasz sympatię publiki :).

Odnośnik do komentarza

W sumie nie było tak źle :) oczywiście zaliczyłam. Kontakt z publicznością był, jakieś tam zainteresowanie z ich strony też . Rywka Blumenstein dzięki za pomysł z tą fasolką :serducho: skorzystałam i chyba pomogło ;) Ogólnie poszło sprawnie, powiedziałam wszystko co sobie przygotowałam. Wykładowca wyglądał na zadowolonego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Rywka Blumenstein
W sumie nie było tak źle :) oczywiście zaliczyłam. Kontakt z publicznością był, jakieś tam zainteresowanie z ich strony też . Rywka Blumenstein dzięki za pomysł z tą fasolką :serducho: skorzystałam i chyba pomogło ;) Ogólnie poszło sprawnie, powiedziałam wszystko co sobie przygotowałam. Wykładowca wyglądał na zadowolonego.

 

Cieszę się :) i gratuluję ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...