Jump to content
Sign in to follow this  
iinka

Kiepski portret numerologiczny?

Recommended Posts

iinka

Witam, ostatnio troszkę interesuję się numerologią. Wyliczałam sobie portret i ręcznie, i programem, więc wstawię ten czytelniejszy. Chodzi mi o wyliczenia dla pierwszej osoby, bo mam aż dwie liczby karmiczne 4/13, czy to oznacza, że będę miała naprawdę pod górkę w pracy i będę musiała pracować ciężej, dłużej, wytrwalej? Dodatkowo martwią mnie Wyzwania, w których są aż dwie 4, w tym jedna w wyzwaniu głównym, a więc tym, które będzie się mnie trzymało przez całe życie, czyli również ciężka praca... jak dobrze rozumiem są to aż cztery 4, (licząc z tymi karmicznymi) w portrecie numerologicznym, czy nie za dużo tych czwórek? Martwić się tym, że będzie naprawdę ciężko, i moje życie zawodowe nie będzie "usłane różami"? Chyba, że coś pokręciłam, i to nie o to chodzi, bo jeśli tak, to proszę kochani, poprawcie mnie.

 

W wyliczeniach dla drugiej ważnej dla mnie osoby widzę trzy liczby karmiczne, czyli karmę pracy, miłości, i wolności, ale jeśli są to pojedyncze liczy, i wszystko zostanie odpracowane, to chyba portret numerologiczny nie wygląda tak źle, zgadza się?

 

Nie proszę o interpretację, bo wiem, że to zajmuje dużo czasu, tylko o te moje dwa pytania, żebyście mnie jakoś naprowadzili... wyliczenia wkleję jako screen, będzie wygodniej. Pierwsza wyliczenia to ja, a drugie wyliczenia to osoba bardzo dla mnie ważna.

xnupmf.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest befimaka

Nie jest tak źle. :)

W czasie wpływu II i III Punktu Zwrotnego, czyli wpływu 4/13, będziesz miała problemy z dokończeniem zaczętych spraw. Przeszkody będą albo w Tobie, albo czynniki zewnętrzne tak się ułożą, że będziesz mogła mieć usprawiedliwienie na niedokończenie jakiejś pracy. Mówiąc o pracy mam na myśli wszystko, czego się podejmiesz. To może być nawet niewywiązywanie się z zobowiązań wobec najbliższych. Powiesz, że załatwisz jakąś sprawę, ale potem tak się ułoży, że nie będziesz miała czasu i już poczujesz się usprawiedliwiona, że nie musisz tego zrobić. Liczba 4/13 najczęściej tak działa, a reszta jest już tylko rezultatem takich Twoich działań.

Jeśli chodzi o 4 w Wyzwaniach, to mówi ona o systematycznej pracy i nie miganiu się. :) Czyli chcąc, nie chcąc, musisz być osobą solidną, która jak coś przyrzeknie, to zrobi. Nie jest to łatwe, ale na pewno daje rodzaj satysfakcji. :)

 

Co do liczb dla drugiej osoby, to masz rację, jeśli posiadacz liczb karmicznych jest świadomy ich istnienia i będzie postępował tak, żeby je przepracować, to nie jest źle. Nie będzie łatwo, ale przynajmniej wiadomo, czego się spodziewać i z jakim wrogiem w sobie należy walczyć. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
iinka

A myślałam, że wygląda to o wiele gorzej... :) Więc jeśli będziemy wywiązywać się ze wszystkiego, przykładać się, to powinno być dobrze, a jeśli jesteśmy tego świadomi, to już połowa sukcesu w takim razie.

Bardzo Ci dziękuję befimaka za poświęcony czas i odpowiedź!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest befimaka

Wszystko wygląda źle, gdy człowiek jest nieświadomy przyczyny, a z 4/13 jestem za pan brat, bo to jest mój Klucz Wcielenia. I dopóki nie zaznajomiłam się z numerologią, to zawsze mnie irytowało, że mam problem z dokończeniem każdego działania. Kiedy jednak dowiedziałam się o tej właśnie liczbie karmicznej, to od razu wszystko zaczęło mi łatwiej iść. Po prostu wiedziałam, że na pewno takie problemy będę miała, więc już się nie irytowałam, jak się pojawiły, tylko na luzie je opanowywałam. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
iinka

I ja miałam trudności z dokańczaniem niektórych spraw, z tym, że jak widać nie trzeba tego rozpatrywać dosłownie jako praca zawodowa, ale też praca nad sobą, nad kontaktami z ludźmi, ale dobrze wiedzieć, bo to mi teraz wiele wyjaśnia, dziękuję. Teraz też się już nie będę złościła, brała w garść i przyjmowała wszystkie takie sytuacje z pokorą i traktowała jak jedną z lekcji do przerobienia i zrozumienia... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...