Jump to content
aahn

sen o wywoływaniu duchów

Recommended Posts

aahn

Witam. Otóż, spałam dzisiaj nie u siebie. Z pokoju w którym spałam można iść do innego-ostatniego pokoju w mieszkaniu albo są też drzwi do przedpokoju. Zamknęłam te i te drzwi w nocy. Potem wyłączyłam telewizor. Odwróciłam się w drugą stronę by nie patrzeć na pokój ani na drzwi i czułam ze coś idzie w moją stronę. Wstałam o 6,a drzwi od tego pokoju ostatniego były otwarte. Nikt na pewno ich nie otworzył. Potem zasnęłam i miałam sen, że byłam ze znajomą w pokoju jakimś ze zgaszonym światłem i ona wywoływała jakiegoś demona lub ducha i ja ze względu na jej proces powinnam siedzieć w miejscu a więc wystraszona siedziałam w jednym miejscu cały czas. Ten ''demon'' mnie nie wiem jak to dokładnie nazwać, ale mnie dotykał łapał i ja to czułam nie tylko w śnie tylko ten dotyk był tak intensywny, że się obudziłam z trzęsącym ''barkiem'' ? całą obręczą barkową czyli tam gdzie mnie dotknął. Co o tym sądzicie? jestem przerażona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MaryjaMagdalena

"Wstałam o 6,a drzwi od tego pokoju ostatniego były otwarte. Nikt na pewno ich nie otworzył. Potem zasnęłam i miałam sen..."

 

Moim zdaniem, po tym jak zobaczyłaś o 6 otwarte drzwi, które powinny być zamknięte, nawkrecałas sobie ze to może duchy.. i stąd później owy sen ;)

Edited by MaryjaMagdalena

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tamaya

Spałaś nie u siebie czyli u kogoś innego? Rodziny? Przyjaciółki ze snu? Co wiesz o tamtym mieszkaniu i jego mieszkańcach. Może faktycznie ktoś, się kiedyś tam zajmował spirytyzmem czy innymi eksperymentami i otworzył jakieś przejście dla innych bytów, które teraz mogą się pojawiać. Albo zmarła w tym mieszkaniu jakaś osoba. Skoro masz pewność, że te drzwi powinny być zamknięte i na pewno nie ma logicznych podstaw ich otwarcia, a do tego odczuwałaś coś na jawie (obecność, dotyk) to czasem może być to kontakt z czymś z innego świata. Ten sen może wtedy być dodatkowym potwierdzeniem, próbą wyjaśnienia czego doświadczasz lub skąd się tam wzięło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aahn

Tak myślałabym o tym śnie,że to wymysł gdyby nie ta trząsąca się ręka oraz ten dotyk który czułam tak ''realnie''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...