Jump to content
androgenica

7 + 11

Recommended Posts

androgenica

Ja (kobieta) jestem 7, a on 11. Jak to zinterpretować?

iinka

Jest to związek o wibracji 9. Dosyć ciężki układ, w którym mogą przed wami stać spore wyzwania, napięcia, dylematy, czy warto. Osoby znajdujące się w takim związku mogą chcieć zamykać się przed partnerem, ale nie można mylić tego ze zwykłą swobodą, której każdy czasem potrzebuje. Jest to związek, w którym obecnych jest dużo emocji, które mogą zepsuć atmosferę. Takie pary często dziś chcą ze sobą być, jutro już nie, ale mimo wszystko coś te dwie osoby nadal trzyma i istnieje między nimi silne przyciąganie. Jedna ze stron może kochać mocniej i może bardziej się poświęcać. Z moich obserwacji wynika, że z 11 niekiedy ciężko dojść do porozumienia i czasami same nie wiedzą, czego chcą, choć nie wszystkie, i mogą nieświadomie odgradzać się od partnera. Musicie nauczyć się być otwartymi na siebie, patrzeć na swoje uczucia, akceptować siebie i więcej dawać, niż brać - oboje, dla siebie... a może nie tylko dla siebie, a dla innych ludzi też? Rozmawiać, rozmawiać, i jeszcze raz rozmawiać, nie przesadzając przy tym z emocjami. Generalnie oboje musicie starać się, by ten związek był dobry, bo przy odpowiedniej pracy, piękna i bezwarunkowa miłość jest możliwa.

androgenica

A dokładniej? Ja 9.05.1991 on 30.03.1994