Jump to content

Pytanie do Astrologa.


Aranka
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Ja chciałam się dowiedzieć kiedy Jowisz będzie robił korzystne aspekty albo przebywał w drugim lub ósmym domu horoskopu, myślałam o poprawieniu sytuacji finansowej. W ubiegłym roku zadawałam te pytanie dla mnie i dla Męża, ale przez pomyłkę wpisałam u Męża zły rok i dopiero po czasie to zauważyłam więc podaję już dobrą datę jeżeli Ktoś był by mi tak miły odpowiedzieć, będę bardzo wdzięczna. Dane mojego Męża: Rafał ur 27.04.1973 godz 12.02 Pozdrawiam serdecznie.

Edited by Aranka
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

moze ja nie astrolog ale sie wypowiem,Pani partner jest ascendentalnym lewem z 3 dekady 23°43'

 

po krotce:12 siernien do wrzesnia-wzrost przychodow z pracy wlasnej

13 wrzesien-slonce w 2 domu w pannie-uwaga na inwestycje i doractwo inwestycyjne

16 pazdziernik mars koniukcja-jowisz w domu pieni wzrozy zarabianie duzych pieniedzy dla siebie

26 padziernik-nadzwyczajne srodki finansowe

Jowisz w koniunkcji ze Słońcem Lwów lub ascendentem (od 22 czerwca do 11 sierpnia 2015-jowisz powieksza wszystko rowniez pieniadze;)

Edited by Ismer
regulamin
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie,

 

Ja chciałam się dowiedzieć kiedy Jowisz będzie robił korzystne aspekty albo przebywał w drugim lub ósmym domu horoskopu, myślałam o poprawieniu sytuacji finansowej. W ubiegłym roku zadawałam te pytanie dla mnie i dla Męża, ale przez pomyłkę wpisałam u Męża zły rok i dopiero po czasie to zauważyłam więc podaję już dobrą datę jeżeli Ktoś był by mi tak miły odpowiedzieć, będę bardzo wdzięczna. Dane mojego Męża: Rafał ur 27.04.1973 godz 12.02.

 

Pan Rafał ma ascenendent w 19 ° 12 ̎ Raka (bez rektyfikacji). Jest solarnym Bykiem (7° 02 ̎) i lunarnym Wodnikiem (26 ° 43 ̎), oczywiście jeśli w/w dane urodzeniowe są dokładne. Brakuje miejscowości urodzenia. Dane astrologiczne pochodzą z programu Urania – wersja komercyjna), miejscowość ustawiłam na stolicę. Domifikacja Placidus.

 

Jowisz istotnie jest obecnie w II domu horoskopowym w Lwie, później przejdzie do Panny i będzie jeszcze w II dh. Sytuacja materialna powinna się już poprawiać, finanse z własnych zarobków. Jowisz w przychylnym aspekcie np. d domu VIII ustawi się w 10.12.2016 ( trygon z Wagi)- ale wtedy możliwa będzie poprawa zasobów wspólnych( nie pochodzących z pracy). Wcześniej jest korzystnych aspekt do Jowisza do solarnego Słońca ( trygon) – 13 września 2015 roku. Natalne Słońce w Byku znaku pieniędzy i dóbr materialnych.

 

Niemniej jednak Pluton przechodzący przez końcówkę VI domu i Uran wchodzący na MC może znamionować transformacje i przeobrażenia w pracy i samego zakładu pracy czy firmy, zmianę warunków pracy. Uran wchodzący na MC dokładnie się uściśli 17 maja 2016 ( ścisła koniunkcja, ale jego działanie jest już odczuwalne wcześniej) będzie dyktował zmiany, chęć dokonania zmian przez samego Pana Rafała. Zmiany będą nagłe i nieoczekiwane.

 

Z innych Pani wpisów jako pani Aranka Alicja – ur. 28.12. 1974 godzina 18.30 ( ustawiała również na Warszawę) Pani ma ascendent Lwa 11 ° 34 ̎, jest Pani solarnym Koziorożcem i lunarnym Rakiem (domicyl silna pozycja Księżyca). Pani ma Jowisza w VIII domu – spadek dziedziczenie, spore pieniądze nie wynikające z dochodu z bezpośrednio wykonywanej pracy.

 

Nazywam się Ewa Braszko jestem autorką bloga o tematyce astrologicznej

 

Uwaga! Opisywana przeze mnie prognoza na rok 2015 mimo, że i tak jest dość znacznych rozmiarów nadal jest prognozą ogólną. Odnosi się w znacznej mierze do znaku wschodzącego czyli ascendentu i tranzytów planet przez poszczególne domy horoskopowe w odpowiednich znakach zodiaku. Bardzo miło, że ciszy się zainteresowaniem. Do typowych rocznych horoskopów stosuje się technikę profekcji, firdarii rocznych w odniesieniu do horoskopu natalnego. Wówczas taki horoskop jest opisywany od urodzin np. 27.04.2015 do następnych urodzin 27.04.2016r.

 

Osobie kryjącej się pod nazwą Sandra 11115 dziękuję za odwiedziny na blogu i polecenie go innym ( wiem ze statystyk wyszukiwania na blogu).

 

Pozdrawiam!

 

Ewa B.

Edited by Ismer
link niezgodny z regulaminem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...