Jump to content

Pytanie do Astrologa.

Aranka
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Ja chciałam się dowiedzieć kiedy Jowisz będzie robił korzystne aspekty albo przebywał w drugim lub ósmym domu horoskopu, myślałam o poprawieniu sytuacji finansowej. W ubiegłym roku zadawałam te pytanie dla mnie i dla Męża, ale przez pomyłkę wpisałam u Męża zły rok i dopiero po czasie to zauważyłam więc podaję już dobrą datę jeżeli Ktoś był by mi tak miły odpowiedzieć, będę bardzo wdzięczna. Dane mojego Męża: Rafał ur 27.04.1973 godz 12.02 Pozdrawiam serdecznie.

Edited by Aranka

• 1 month later...

moze ja nie astrolog ale sie wypowiem,Pani partner jest ascendentalnym lewem z 3 dekady 23°43'

po krotce:12 siernien do wrzesnia-wzrost przychodow z pracy wlasnej

13 wrzesien-slonce w 2 domu w pannie-uwaga na inwestycje i doractwo inwestycyjne

16 pazdziernik mars koniukcja-jowisz w domu pieni wzrozy zarabianie duzych pieniedzy dla siebie

26 padziernik-nadzwyczajne srodki finansowe

Jowisz w koniunkcji ze Słońcem Lwów lub ascendentem (od 22 czerwca do 11 sierpnia 2015-jowisz powieksza wszystko rowniez pieniadze;)

Edited by Ismer
regulamin

Witam serdecznie,

Ja chciałam się dowiedzieć kiedy Jowisz będzie robił korzystne aspekty albo przebywał w drugim lub ósmym domu horoskopu, myślałam o poprawieniu sytuacji finansowej. W ubiegłym roku zadawałam te pytanie dla mnie i dla Męża, ale przez pomyłkę wpisałam u Męża zły rok i dopiero po czasie to zauważyłam więc podaję już dobrą datę jeżeli Ktoś był by mi tak miły odpowiedzieć, będę bardzo wdzięczna. Dane mojego Męża: Rafał ur 27.04.1973 godz 12.02.

Pan Rafał ma ascenendent w 19 ° 12 ̎ Raka (bez rektyfikacji). Jest solarnym Bykiem (7° 02 ̎) i lunarnym Wodnikiem (26 ° 43 ̎), oczywiście jeśli w/w dane urodzeniowe są dokładne. Brakuje miejscowości urodzenia. Dane astrologiczne pochodzą z programu Urania – wersja komercyjna), miejscowość ustawiłam na stolicę. Domifikacja Placidus.

Jowisz istotnie jest obecnie w II domu horoskopowym w Lwie, później przejdzie do Panny i będzie jeszcze w II dh. Sytuacja materialna powinna się już poprawiać, finanse z własnych zarobków. Jowisz w przychylnym aspekcie np. d domu VIII ustawi się w 10.12.2016 ( trygon z Wagi)- ale wtedy możliwa będzie poprawa zasobów wspólnych( nie pochodzących z pracy). Wcześniej jest korzystnych aspekt do Jowisza do solarnego Słońca ( trygon) – 13 września 2015 roku. Natalne Słońce w Byku znaku pieniędzy i dóbr materialnych.

Niemniej jednak Pluton przechodzący przez końcówkę VI domu i Uran wchodzący na MC może znamionować transformacje i przeobrażenia w pracy i samego zakładu pracy czy firmy, zmianę warunków pracy. Uran wchodzący na MC dokładnie się uściśli 17 maja 2016 ( ścisła koniunkcja, ale jego działanie jest już odczuwalne wcześniej) będzie dyktował zmiany, chęć dokonania zmian przez samego Pana Rafała. Zmiany będą nagłe i nieoczekiwane.

Z innych Pani wpisów jako pani Aranka Alicja – ur. 28.12. 1974 godzina 18.30 ( ustawiała również na Warszawę) Pani ma ascendent Lwa 11 ° 34 ̎, jest Pani solarnym Koziorożcem i lunarnym Rakiem (domicyl silna pozycja Księżyca). Pani ma Jowisza w VIII domu – spadek dziedziczenie, spore pieniądze nie wynikające z dochodu z bezpośrednio wykonywanej pracy.

Nazywam się Ewa Braszko jestem autorką bloga o tematyce astrologicznej

Uwaga! Opisywana przeze mnie prognoza na rok 2015 mimo, że i tak jest dość znacznych rozmiarów nadal jest prognozą ogólną. Odnosi się w znacznej mierze do znaku wschodzącego czyli ascendentu i tranzytów planet przez poszczególne domy horoskopowe w odpowiednich znakach zodiaku. Bardzo miło, że ciszy się zainteresowaniem. Do typowych rocznych horoskopów stosuje się technikę profekcji, firdarii rocznych w odniesieniu do horoskopu natalnego. Wówczas taki horoskop jest opisywany od urodzin np. 27.04.2015 do następnych urodzin 27.04.2016r.

Osobie kryjącej się pod nazwą Sandra 11115 dziękuję za odwiedziny na blogu i polecenie go innym ( wiem ze statystyk wyszukiwania na blogu).

Pozdrawiam!

Ewa B.

Edited by Ismer
link niezgodny z regulaminem