Jump to content
androgenica

Moja karma?

Recommended Posts

androgenica

Czy mam zapisaną karmę? 09.05.1991

androgenica

albo raczej jaką karmę mam zapisaną? :)

Guest befimaka

Na to pytanie Ci nie odpowiem, bo nie stosuję w swoim życiu karmy jako takiej.

Mogę Ci jedynie poradzić, żebyś obliczyła swój portret numerologiczny i sprawdziła, których liczb Ci ewentualnie brakuje, a które masz w nadmiarze. Gdyby Ci jakichś brakowało, to będziesz musiała popracować nad sobą, a jeśli byłby nadmiar, to też trzeba popracować. :) Tylko w ten sposób można przepracować ewentualną karmę.

Guest Rywka Blumenstein

Wg jednego z istniejących systemów masz w Kluczu Wcielenia wibrację 14, która przez niektórych jest uznawana za wibrację oznaczającą tzw. karmę wolności. Daje to skłonność do spotykania nieodpowiednich ludzi na swojej drodze, są to problemy z akceptowaniem pewnych schematów ogólnie obowiązujących, rutyny dnia codziennego. Czy warto się do tego przywiązywać? Nie wiem. Myślę, że lepiej konstruktywnie to wykorzystać do pracy nad sobą ;) A praca ta związana jest często na wyeliminowaniu z życia nadmiaru egoizmu, egocentryzmu, zazdrości :)

Oczywiście to jest tylko skoncentrowanie się na jednej jedynej wibracji z całego zbioru liczb, która mamy, więc wiesz, trzeba to rozumieć z dystansem, bo pewnie, gdyby zrobić cały portret numerologiczny, to wszystko mogłoby się albo wyrównać, albo wyolbrzymić...