Skocz do zawartości

Warsztat (ZAKOŃCZONY)


Aislinn

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że w warsztatach pustka, jedynie ćwiczenia z jedną kartą otwarte, więc dodaję swój. Jeśli coś jest niezgodne z regulaminem, to dajcie znać - dawno mnie nie było na forum i trochę się jeszcze gubię ;)

 

1. Gdzie byłam i co robiłam 11 września 2014 roku?

2. Wymieńcie 5 obiektów, które znajdują się w pobliżu mojego miejsca zamieszkania (np. kwiaciarnia, przystanek, szpital itd.)

 

Rozwiązanie podam 10 czerwca, chyba że ktoś będzie potrzebował więcej czasu, to przedłużymy :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie byłaś - As kielichów

co robiłaś - 6 kielichów,Świat, Król kielichów

 

wydaje mi się, że to jest związane z jakimś dzieckiem, może byłaś w szpitalu i urodziłaś dziecko (stawiam tarota 78 drzwi i obrazki są bardzo wymowne:_oczko:) albo byłaś u jakiejś kobiety w ciąży lub w miejscu związanym z dziećmi

 

obiekty w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania:

 

3 miecze - szpital, pogotowie, przychodnia

Pustelnik - stragan z owocami, warzywami,

Paź buław - poczta,

Rycerz mieczy - przystanek autobusowy, kolejowy

10 kielichów - kościół, urząd stanu cywilnego

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie byłaś - As kielichów

co robiłaś - 6 kielichów,Świat, Król kielichów

 

wydaje mi się, że to jest związane z jakimś dzieckiem, może byłaś w szpitalu i urodziłaś dziecko (stawiam tarota 78 drzwi i obrazki są bardzo wymowne:_oczko:) albo byłaś u jakiejś kobiety w ciąży lub w miejscu związanym z dziećmi

 

 

obiekty w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania:

 

3 miecze - szpital, pogotowie, przychodnia

Pustelnik - stragan z owocami, warzywami,

Paź buław - poczta,

Rycerz mieczy - przystanek autobusowy, kolejowy

10 kielichów - kościół, urząd stanu cywilnego

 

ale teraz jak patrzę na te karty już bez obrazków to mogłaś jeszcze pojechać do kogoś w odwiedziny za granicę, może spotkałaś się ze swoją dawną miłością? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

1. Gdzie byłas ? As buław Paź monet

2. Co robiłas ? rycerz mieczy Król buław

Byłas na jakimś wydarzeniu związanym ze sztuką lub jakoś to było powiązane z komunikacją, słowem, być może chodzi o konferencję, którą prowadziłaś lub jakoś inaczej czynnie w tym uczestniczyłas.

 

3. Obiekty:

paź kielichów - przedszkole

królowa monet- kawiarnia

9 kielichów- coś w stylu schroniska dla bezdomnych lub przynajmniej miejsce gdzie osoby bezdomne mogą uzyskać jakąś pomoc

Królowa mieczy- biblioteka, kafejka internetowa ( czy to jeszcze istnieje hehe )

Król monet - muzeum, teatr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że wypróbuję nową talię na Twoim ćwiczeniu :)

 

1. Gdzie byłaś i co robiłaś - Mag - Gabinet lekarski? Szpital?

Królowa pucharów, Wieża, 10 mieczy - Dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży ale będą jakieś powikłania? Choć ta wieża jakoś tak dosłownie do mnie przemówiła, nie wiem może byłaś gdzieś i nad czymś rozmyślałaś, jakiś cmentarz, miejsce gdzie zginęło kilka osób.

2. Kapłanka, Rydwan, 7 kieli, Słonko, 4 mieczy - Szkoła ewentualnie akademik, biuro podróży, lotnisko, kawiarnia, plac zabaw albo plaża, jakieś gabinety lekarskie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a już myślałam, że nikt nie odpowie :icon_smile2:

 

Pogrubiłam w waszych odpowiedziach to, co się zgadza, a na czerwono dopisałam swoje komentarze.

 

gdzie byłaś - As kielichów

co robiłaś - 6 kielichów,Świat, Król kielichów

 

wydaje mi się, że to jest związane z jakimś dzieckiem, może byłaś w szpitalu i urodziłaś dziecko (stawiam tarota 78 drzwi i obrazki są bardzo wymowne:_oczko:) albo byłaś u jakiejś kobiety w ciąży lub w miejscu związanym z dziećmi

 

obiekty w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania:

 

3 miecze - szpital, pogotowie, przychodnia - nie, ale jest dentysta, więc można pod to podciągnąć ;)

Pustelnik - stragan z owocami, warzywami,

Paź buław - poczta,

Rycerz mieczy - przystanek autobusowy, kolejowy

10 kielichów - kościół, urząd stanu cywilnego

 

1. Gdzie byłas ? As buław Paź monet

2. Co robiłas ? rycerz mieczy Król buław

Byłas na jakimś wydarzeniu związanym ze sztuką lub jakoś to było powiązane z komunikacją, słowem, być może chodzi o konferencję, którą prowadziłaś lub jakoś inaczej czynnie w tym uczestniczyłas.

 

3. Obiekty:

paź kielichów - przedszkole

królowa monet- kawiarnia

9 kielichów- coś w stylu schroniska dla bezdomnych lub przynajmniej miejsce gdzie osoby bezdomne mogą uzyskać jakąś pomoc

Królowa mieczy- biblioteka, kafejka internetowa ( czy to jeszcze istnieje hehe ) - kafejki już chyba umarły śmiercią naturalną ;) ale w bibliotece można skorzystać z komputerów :)

Król monet - muzeum, teatr

 

Pozwól, że wypróbuję nową talię na Twoim ćwiczeniu :)

 

1. Gdzie byłaś i co robiłaś - Mag - Gabinet lekarski? Szpital?

Królowa pucharów, Wieża, 10 mieczy - Dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży ale będą jakieś powikłania? Choć ta wieża jakoś tak dosłownie do mnie przemówiła, nie wiem może byłaś gdzieś i nad czymś rozmyślałaś, jakiś cmentarz, miejsce gdzie zginęło kilka osób. - no, blisko :) Wieża faktycznie pokazała komplikacje

2. Kapłanka, Rydwan, 7 kieli, Słonko, 4 mieczy - Szkoła (są przedszkola) ewentualnie akademik, biuro podróży, lotnisko, kawiarnia, plac zabaw albo plaża, jakieś gabinety lekarskie. - dentysta :)

 

Oprócz tych miejsc, które wymieniłyście, są jeszcze 2 cmentarze, pizzeria, sushi, knajpka z tajskim jedzeniem, kiosk, park, agencja nieruchomości, apteka i sklepy :)

 

Dziękuję za udział w warsztacie :) Zdecydowanie wygrała Villandra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Fajnie się czyta te wasze ćwiczenia. Na czym polega ono. Czy to jest na zasadzie skojarzen.Ktos np zapyta w jakim miejscu był w czwartek i mp ja wylosuje mag to pisze np ze mogła być pani X w kwiaciarni w ogrodzie botanicznym. Sklepie np meblowym. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...