Skocz do zawartości

Duch dziadka


Tomasz Łoboz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie to napisać - te sprawy są dla mnie abstrakcją zatem napisze tutaj. Wielokrotnie widuję Ducha zmarłego dziadka, twarz nie jest zbyt wyraźna.. Zawsze widuję go gdy jestem sam i nikogo nie ma wokół, chodzi za mna tak jakby czuwał i obserwował, od zawsze bylem dla niego wszystkim... Gdy coś ma się wydarzyć zawsze ostrzega poprzez drapanie w scianie obok łóżka gdzie mam głowę lub inne znaki, nauczylem sie to rozpoznawać - pytanie rodzi sie tutaj. Moze potrzebowac jakiejs pomocy? Da sie z nim jakos skontaktowac bez przywolywania tych jegomosciow ze zlymi mocami? Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać iż przed śmiercią chciał zawsze cos powiedziec... zawsze gdy mial cos powiedziec to strasznie płakał, nie byl w stanie tego wydusic z siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się Tobą w ten sposób opiekuje.

Kiedyś słyszałam radę, że jak widzi się lub czuje ducha można zapytać "Czego potrzebujesz" i wtedy będzie mógł przemówić i powiedzieć.

Możesz też zapalić świecę i pomodlić się za niego. Modlitwa według uznania, albo bezpośrednia prośba do Boga by pomógł jego duszy.

Możesz też zwrócić się do dziadka sam i powiedzieć, że jeśli ma coś do przekazania ważnego niech spróbuje Ci to powiedzieć przez sny. Podobno to najbezpieczniejszy kontakt ze zmarłymi, których chcemy o coś zapytać. Jeśli będzie chciał i mógł otrzymawszy twoje przyzwolenie może próbować się przyśnić. Wiele osób dostaje wiadomości od bliskich zmarłych przez sny właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Daffne

Jeśli zależy Ci by się dowiedzieć co Dziadek chciał powiedzieć zawsze możesz poprosić go by Ci poprzez sen pokazał, powiedział, wytłumaczył tak byś zrozumiał. Ja tak robie prosząc Ojca by ostrzegał mnie przez rożnymi zagrożeniami i pokazuje mi się we śnie :-). To dobry sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...