Jump to content
agataka

Związek dwóch 11-stek (29/11/2) - prośba o interpretacje

Recommended Posts

agataka

Witam,

już od jakiegoś czasu próbuję znaleźć jakiekolwiek informacje na temat związku dwóch liczb mistrzowskich a dokładniej dwóch 11 z 29. Czy po prostu analizując drogi życia zredukować je do dwójek i wtedy by wyszła liczba związku 4? Dodatkowo mój partner posiada 11 w liczbie dnia urodzenia, natomiast ja posiadam 11 w liczbie duszy i liczbie realizacji intymnej. Dodatkowo w piramidzie numerologicznej w III cyklu posiadamy różne liczby karmiczne. Jeśli ktoś byłby zainteresowany dokładniejszą interpretacją mogę wysłać dane na priv :) Tak jak wspomniałam numerologią interesuję się od niedawna, jednak wydaje mi się, że nasz przypadek może być ciekawy (podobnie jak przebiegały nasze początki bycia ze sobą). Wcześniej próbowałam przeanalizować moją relację z poprzednim partnerem (był numerologiczną 7) i wydaje mi się, że wszystko się zgadzało, jednak było to zadanie prostsze niż w tym przypadku. Pozdrawiam ciepło :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest perr

Pierwsza uwaga jest taka, że dróg życia się nie sumuje. Jest to nielogiczne.

W astrologii porównuje się horoskopy urodzeniowe partnerów, a nie matematycznie się je dodaje (co nie jest możliwe) - w numerologii powinno być tak samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
agataka

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem czy dobrze się wyraziłam we wcześniejszym poście, chodzi o to że ja i mój partner jesteśmy dwiema numerologicznymi 11-stkami. Przeszukując forum można znaleźć opisy związków ludzi o różnych drogach życia (np. numerologiczna 2 i 5). Zastanawiam się po prostu czy w naszym przypadku redukować nasze liczby do 2 i przeczytać opis dla dwóch dwójek, czy też istnieje jakiś osobny opis dla liczb mistrzowskich (bo z tego co wiem to się ich po prostu nie redukuje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...