Skocz do zawartości

Tornada z twarzami?


Tavia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jakiś czas temu miałam dziwny sen, który mnie zaniepokoił. Prosiłabym o interpretację go :)

 

Stałam na balkonie w moim domu rodzinnym, widziałam że niebo było typowo burzowe. Ciemne chmury, mocny wiatr i nagle spojrzałam trochę w prawo bo coś mi mignęło. "Cienkie" tornado pędziło przez pola za moim domem, patrzę dalej i pojawiły się następne dwa, aż były 5. Poczułam jak adrenalina rośnie w żyłach i okropny strach, że zniszczą dom. Na chwilę kucnęłam na podłodze balkonu, podniosłam się a tam chyba z 10 tornad różnej grubości. Najdziwniejsze było to, że się "ustawiły" w szeregu i każde z tornad miało twarz. Niektóre kojarzyłam a inne były mi kompletnie obce. Mimika tych twarzy była różna od serdecznego uśmiechu, po gniew, płacz, ironii.

 

Ogólnie przeczuwam co oznaczają dane sny, ale te tornada mnie przeraziły mimo, że wcześniej raz czy dwa razy mi się śniły. Wtedy to były normalne tornada, które "fruwały" po moim polu. Nie wiem czego mam się spodziewać w przyszłości i proszę o pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość isahari
[...] okropny strach, że zniszczą dom [...]

 

Nie zniszczyły!

 

:-)

 

Pomyśl o ludziach, którzy mają wpływ na to, co się dzieje w Twoim życiu,

a wobec których czujesz się bezsilna.

 

Albo...

 

Pomyśl o swojej bezsilności - kto przychodzi Ci na myśl w takiej chwili?

 

Może warto popracować nad swoją "wewnętrzną" relacją z tymi osobami?

A następnie zastosować nowo-wypracowane wzorce zachowania "na zewnątrz"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balkon może pokazywać perspektywy, możliwości jakie się przed Tobą roztaczają w życiu. Jednak nadciągają też burzowe chmury. Może otaczają Cię konfliktowe osoby, które chcą szkodzić twojej karierze, życiu. Widzisz nadciągające 5 tornad, których liczba rośnie do 10-ciu. Czyli coś co wywraca twoje życie do góry nogami, burzy porządek. Tornada mają twarze i emocje czyli możliwe, że jest to bardziej dokładna wskazówka skąd spodziewać się problemów. Znasz osoby i emocje jakie mogą stanąć na twojej drodze i zburzyć twój wewnętrzny spokój. Ponadto im bardziej poddajesz się lękowi tym liczba się podwaja. Wystraszyłaś się 5 tornad, a wtedy urosły podwójnie. Może więc sen zachęca także do działania z większym opanowaniem w sytuacjach stresujących, konfliktowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Też sądziłam, że ludzie-tornada będą mi "przeszkadzać" w życiu. Tak myśląc z perspektywy czasu widzę, że to są jakieś przełomowe odcinki w moim życiu związane z osobami z tornad. Wszystkich jeszcze nie spotkałam, lecz pewnie w przyszłości tak się stanie. Odnośnie strachu przed zniszczeniem domu to miałam obawy, ponieważ we wcześniejszych snach z tornadami (przynajmniej w jednym) zniszczyły solidny dom zostawiając tylko piwnicę.

Moje sny są podpowiedziami co się stanie nie tylko u mnie, ale u kogoś (nawet obce osoby), więc może ja komuś też w czymś przeszkodzę....

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i rozwianie wątpliwości.

P.S. Przepraszam za składnię i moje chaotyczne myślenie, lecz myśli wyprzedzają samo pisanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...