Skocz do zawartości

impreza z panem x w tle(ZWERYFKIOWANY)


Gość grimmoire

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grimmoire

Czy x będzie obecny na wydarzeniu?

Cesarzowa, 3 buław, Rycerz pucharów

myślę, że będzie, Cesarzowa panią wieczoru :)

 

Co się stanie, jeśli pójdę?

Rycerz buław, Śmierć, As mieczy

jakoś to będzie, zmieni się coś (czyżby ta relacja..) i będzie cięcie, lub będę prowadzić interesujące rozmowy zamiast skupiać się na jednej osobie

 

Co się stanie jeśli się wymówię?

Kapłan, 8 buław, 5 buław

będę próbowała jakoś nadrobić, wynagrodzić swoją nieobecność i będę mieć wyrzuty sumienia, że przez durności nie poszłam

 

Jak będzie wyglądać sytuacja między mną a x jeśli się tam spotkamy?

Rycerz denarów, 6 pucharów, Król buław

dobra mina do złej gry, wspomnienie dawności i jakieś flirty

Edytowane przez grimmoire
Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

Czy x będzie obecny na wydarzeniu?

Cesarzowa, 3 buław, Rycerz pucharów --> myślę, że tak.

 

Co się stanie, jeśli pójdę?

Rycerz buław, Śmierć, As mieczy --> odetniesz się od rej relacji, zmieni się, może on swoim zachowaniem to sprawi, może porozmawiacie, może spojrzysz na niego i pomyślisz, że to już nie warto, nie ma po co i relacja sama się zakończy.

 

Co się stanie jeśli się wymówię?

Kapłan, 8 buław, 5 buław --> HB Księżyc, Pustelnik

Jakoś te karty mimo, że są raczej pozytywne, odebrałam negatywnie. Jakbyś musiała odbierać telefony, tłumaczyć się kilka razy z tej nieobecności. Suma kart wskazuje na żal, wyrzuty sumienia.

 

Jak będzie wyglądać sytuacja między mną a x jeśli się tam spotkamy?

Rycerz denarów, 6 pucharów, Król buław --> Porozmawiacie, przypomni się dawna relacja, będzie miło. Możliwy flirt.

 

Nie wiem dlaczego, ale jakoś jestem za tym, żebyś poszła. 8 buław i 5 buław nie pokazują nic złego w odpowiedzi na pytanie, co się stanie jak nie pójdziesz... ale no sama nie wiem, jakoś takie mam odczucia ;)

Odnośnik do komentarza
Na początku lipca są urodziny naszej wspólnej koleżanki. Szersze grono, chciałabym pójść, mogę się wymówić pracą, ale trochę nie wypada mi nie iść, tym samym wolałabym się raczej z panem x nie spotkać i lżej by mi było, gdyby jego tam nie było :/ I tak - przy tasowaniu wypadło Słońce - czyli ona - Lew świeci na urodzinach :) z przełożenia Świat - oddalenie od pana x.

 

Czy x będzie obecny na wydarzeniu?

Cesarzowa, 3 buław, Rycerz pucharów

myślę, że będzie, Cesarzowa panią wieczoru :)dostanie zaproszenie ale czy przyjedzie? z sumowania Słonce..wg mnie może skupić się na własnych sprawach...wiec albo go tam nie bedzie,albo bedzie srednio zadowolony,Pomyslalam jeszcze, ze moze adorowac Cesarzowa

 

Co się stanie, jeśli pójdę?

Rycerz buław, Śmierć, As mieczy

jakoś to będzie, zmieni się coś (czyżby ta relacja..) i będzie cięcie, lub będę prowadzić interesujące rozmowy zamiast skupiać się na jednej osobie

I tutaj tez wyglada na to,ze odetniesz się od niego,mogą być nawet jakieś nerwy (rycerz)

Co się stanie jeśli się wymówię?

Kapłan, 8 buław, 5 buław

będę próbowała jakoś nadrobić, wynagrodzić swoją nieobecność i będę mieć wyrzuty sumienia, że przez durności nie poszłam

Jeżeli już to tylko ze względu na niego,coś miedzy Wami się stało, zostalo urazone ego? Będziesz się biła z myślami czy jednak nie pojsc pomimo odmowy etc..

Jak będzie wyglądać sytuacja między mną a x jeśli się tam spotkamy?

Rycerz denarów, 6 pucharów, Król buław

dobra mina do złej gry, wspomnienie dawności i jakieś flirty

Tak, wspominanie starych czasów, uwodzenie być moze,moze pod wplywem alkoholu,ale po imprezie znowu zawieszenie relacji

Król buław na końcu przemawia za pozostaniem w domu, tym bardziej, że mąż w delegacji wtedy będzie, chyba jednak zostanę w domu/pracy.

Udanej imprezy grimmoire:*

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Czy x będzie obecny na wydarzeniu?

Cesarzowa, 3 buław, Rycerz pucharów

 

będzie jak najbardziej, ta Cesarzowa to Ty, pewna jego zalotów;)

 

 

Co się stanie, jeśli pójdę?

Rycerz buław, Śmierć, As mieczy

 

nastapi zmiana jego zachowania wobec Ciebie

 

Co się stanie jeśli się wymówię?

Kapłan, 8 buław, 5 buław

 

mysle, że nie pozwola Ci sie wymówić, jubilatka lub ktos z jej bliskich na pewno zawalczy o Twoja obecnośc na imprezie

 

Jak będzie wyglądać sytuacja między mną a x jeśli się tam spotkamy?

Rycerz denarów, 6 pucharów, Król buław

 

ja nie wiem czy tu sie X pokazał (jaki on jest znak zodiaku?), na pewno dwóch bedzie sie przy Tobie kręcic

Odnośnik do komentarza
Gość grimmoire

Droga Inez :) pozwolę sobie polemizować i odpowiedzieć ;)

 

będzie jak najbardziej, ta Cesarzowa to Ty, pewna jego zalotów;)

jeśli miałabym być pewna to odwrotności właśnie :)

 

ja nie wiem czy tu sie X pokazał (jaki on jest znak zodiaku?), na pewno dwóch bedzie sie przy Tobie kręcic

znak nie pasuje, ale może on :) -> "nudziarz" ;)

 

dziękuję za pomoc :]

Odnośnik do komentarza

Czy x będzie obecny na wydarzeniu?

Cesarzowa, 3 buław, Rycerz pucharów

bedzie

 

Co się stanie, jeśli pójdę?

Rycerz buław, Śmierć, As mieczy

ostudzisz jego zapedy, mozliwe ze cos wyperswadujesz

 

Co się stanie jeśli się wymówię?

Kapłan, 8 buław, 5 buław

bedzisz myslala a moze jakbym poszla cos zminiloby sie

 

Jak będzie wyglądać sytuacja między mną a x jeśli się tam spotkamy?

Rycerz denarów, 6 pucharów, Król buław

bedzie probowal podejsc jak kolega ale tak naprawde bedzie mial inne zamiary, aby przupomniec ci jak bylo kiedys fajniee

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...