Jump to content

Odcienie Męskości w Zodiaku


Daria_Hexe

Recommended Posts

Baran Pan spod znaku Barana

To mężczyzna będący uosobieniem ekspresji, dynamizmu i intensywnych przeżyć. Romans z nim przypomina jive, szybki, dynamiczny taniec pełen ciągłego „przyspieszenia” i radości życia.

To żywy ogień, wszędzie go pełno, jest ruchliwy, niespokojny, takie też są jego myśli i uczucia. Jest nienasycony przygód i ryzyka. Uwielbia swoisty stan podniecenia. Jest niesamowicie oryginalny.

A jako kochanek, nienasycony, odrobinę agresywny, zaczepny i rozbrajający. Uwielbia nowości, wyzwania, im trudniej tym dla niego lepiej.

I dokładnie jak w tym powiedzeniu, lubi „ kobiety, wino, śpiew”, po prostu lubi czuć, że się bawi. Trudno jest mu wyłączyć swój wewnętrzny radar wyszukiwania intrygujących kobiet. To zawsze jest dla niego nowe, inspirujące i podniecające doświadczenie, móc nawiązać znajomość z nową kobietą.

Nie jest przyziemnym podrywaczem, Baran to także idealista. Marzy o romantycznym związku, wierzy w wielką miłość.

Nie manipuluje, nie udaje, jest taki, jaki jest, i tego też spodziewa się po kobiecie, nie chce niczego rozgryzać czy doszukiwać się drugie dna. Wierzy w to, co widzi i czuje.

Jako kochanek perfekcyjnie umie zrealizować swoje fantazje seksualne, twoje też, jeśli się nimi z nim podzielisz. Jest bardzo otwartym, szczerym, bezpośrednim i naturalnym kochankiem. Nie igra ani ze swoim ani z twoim pożądaniem. Wyraża swoje emocje i okazuje, jakie ma intencje. Jednak szanuje twoje zdania. Kiedy jednak pozwolisz mu na podbój twojego serca jest silny i odważny, jednocześnie rozbrajająco słodki i oddany. Lubi wygrywać, prowadzić, dominować. Fantastycznie odnajduje się w roli przywódcy, spokojnie możesz wszystko złożyć na jego barki, on z największą przyjemnością się wszystkim zajmie. Czasami nazbyt impulsywny.

Kiedy jego pragnienie bierze górę na jego umysłem nic go nie zatrzyma, wtedy już nie ma czasu na zastanawianie czy odmowę. Z uporem i determinacja dąży do celu.

W pewnym momencie Baran nie kontroluje swojej namiętności i marzy tylko o tym, aby jego głodne żądze zostały nakarmione. Jako kochanek zdecydowanie oprócz energii ma jeszcze ogromną wyobraźnię, i taką pierwotną radość z czerpania przyjemności ze zbliżenia, z dzielnie kimś swojego ciała.

Wystarczy, że Baran jest a już wszystko dookoła jest szalenie podniecające.

 

Byk Pan spod znaku Byka

To mężczyzna będący uosobieniem elegancji w każdym aspekcie życia.

Romans z nim przypomina fokstrota. Jest elegancko, wytwornie, ale jednocześnie trudno, z wyzwaniami, w szybkim tempie. Przygotuj się na to, że przyjdzie ci się trochę nad nim i nad wami napracować.

Jest bardzo rozsądnym mężczyzną, lubi, kiedy jego świat jest poukładany. Wszystko ma swoją nazwę, swoje miejsce. Także do miłości podchodzi nieco praktycznie. Najpierw obserwuje, sprawdza, analizuje a dopiero potem decyduje, co zrobić z tą miłością.

Jego związek ma być jak skała - twardy i stabilny, ma być także jak „polisa na życie” – długoterminowy. Żadnych ekscesów, żadnych zbędnych słów czy niepotrzebnego rozdrabniania się. Niesamowicie docenia stabilizację i bezpieczeństwo.

Oczywiście jest tylko mężczyzną, i to ze świetnym gustem, dlatego może nie oprzeć się seksownej kobiecie, jednak, na co dzień wybiera stały związek.

Postrzegany jest jako beztroski, zmysłowy koneser życia i kobiet. Ale wchodząc w jakąkolwiek relację z kobietą, on zawsze ma nadzieję, że to jest obiecujący związek a nie przygoda.

Swoje uczucia umie przytrzymać tylko dla siebie. Nie manifestuje tego, że jest mu przykro czy czuje się odtrącony. Choć w sercu bardzo cierpi, nie okazuje tego.

Jego wnętrze oznacza się ogromną wrażliwością. Poza tym, kiedy jest w odpowiednim nastroju, potrafi wydobyć z siebie ogromne pokłady romantyzmu.

Kiedy Byk już znajdzie swoją kobietę i ją pokocha to jest niezwykle oddany. Bardzo docenia całą ciebie, wielbi twoje wszelkie uczucia, twoje myśli.

Jego „kocham cię” to niekoniecznie muszą być słowa, nie szafuje nimi od tak sobie, ale z pewnością w codziennym życiu okazuje to na milion sposobów. Nie pozostawiając tym samym żadnych wątpliwości, kto jest dla niego najważniejszy. TY! Poprzez troskę, opiekę, okazuje swoje oddanie. Początkowo może ci się zdystansowany, pełen rezerwy, ale kiedy przełamie się, zaskoczy cię swoją seksualnością.

Jak żaden inny mężczyzna łączy w sobie bardzo „przyziemne”, intensywne odruchy, umiejętności i potrzeby z wysmakowaną elegancją.

Żongluje w sypialni zmysłowością, romantyzmem i erotyzmem, no i oczywiście nie można się temu oprzeć.

Lojalny, subtelny…jedyna rysa na tym diamencie to, to, że niestety bywa zaborczy i zazdrosny.

 

Bliźnięta Pan spod znaku Bliźniąt

To mężczyzna będący uosobieniem wyzwania. Romans z nim przypomina, a raczej jest prawdziwym rock and rollem!!! Ekscytacja sięga zenitu, zwłaszcza, że jest jak powiew świeżego powietrza, jeden „oddech” i już krąży po twoim ciele, po twojej duszy, po twoim sercu a zwłaszcza po twoim umyśle.

Nie możesz myśleć, nie możesz spać ani pracować, jesteś w odmiennym stanie świadomości, bo Bliźniak to taki upajający mężczyzna, który w sekundę zakrada się do twojego wnętrza.

Jak on to robi, że w mgnieniu oka łamie kobietom serca!

To koktajl jego bystrości, inteligencji, seksualności i oczywiście fantazji. On zawsze wie, co powiedzieć, jego odpowiedzi, dowcipy, anegdoty i komplementy są zawsze trafione w samą „dziesiątkę”.

To czarujący facet, z głową pełną pomysłów. To dynamit z wiecznym głodem i apetytem na życie na najwyższych obrotach. A kobiety? Pędzi jak pociąg od stacji do stacji. Może czasem, na którejś ma dłuższy postój. Ale nawet wtedy, wie, że kiedyś przyjdzie odjechać, bo „trasa” czeka.

Ale nieważne czy jest z tobą minutę czy dwadzieścia lat, on zawsze kocha kobietę obok, on kocha wszystkie kobiety. Lubi poza tym przyjaźnić się z kobietami, zgłębiać ich umysły, poznawać ich świat. Uwielbia rozmawiać z kobietami. Bardzo ważne jest dla niego aby w związku była zabawa, ekscytacja, kiedy wkrada się nuda, rutyna lub „suszenie” mu głowy o jakieś przyziemne sprawy - to odchodzi.

Rozdziela seks od miłości. Boi się mieszania razem tych dwóch bytów, a najbardziej przerażają go zobowiązania, czy ograniczenia, a także zbyt sentymentalne traktowanie uczuć.

Wrażliwe romantyczki są dla niego intrygujące, ale raczej na chwilę. Przede wszystkim lubi się bawić, lubi pędzić przez życie jak wiatr, lubi być na fali, a zbyt silne relacje, zbytni dramatyzm i emocjonalność, stanowią balast, przysłowiową „kulę” u nogi, która ciągnie w dół.

Dzięki swojej bystrości i inteligencji, doskonale wie jak cię zdobyć. A najśmieszniejsze jest to, że ty właściwie nie wiesz jak to się stało, że się spotykacie, a już szczyt zdziwienia przeżywasz lądując z nim w sypialni.

Czasem używa innych znanych sobie sztuczek, na „sierotkę”, na „ kumpla”, na „obojętnego”, dla każdego coś innego, i z wrodzoną sobie wprawą doskonale wie, jaką maskę ma włożyć, dla jakiej kobiety.

Jego nieograniczona wyobraźnia, jego fantazje(które lubi odgrywać), jego pewność czynią z niego genialnego kochanka. Seks z nim to sama radość, świetna zabawa i totalny relaks.

 

Rak Pan spod znaku Raka

To mężczyzna będący uosobieniem czułości. Romans z nim przypomina walc angielski.

Jesteście kwintesencją romantyzmu, unosicie się na różowo - lawendowym obłoku waszych i jego marzeń, jego zachwytu tobą, jego oddania i radości z bycia twoim mężczyzną.

Wasz taniec życia, tak jak i walc angielski ma rozkoszne swingujące tempo, jesteście jak „łódź” unosząca się na falach życia.

Jeśli zakochaliście się w sobie, to znów macie po kilkanaście lat, znów cały świat leży u waszych stóp. Tak właśnie potrafi zaczarować duszę kobiety mężczyzna Rak.

Jednak zanim otworzy przed tobą swoje serce, będzie myślał i robił małe kroczki, a czasem kroczek do tyłu. Najpierw będzie twoim adoratorem, wielbicielem zasypującym cię komplementami i czułościami. Jego zmysłowość nie jest nigdy dosłowna, czy nachalna. Ma ogromną potrzebę akceptacji i miłości, bardzo obawia się odrzucenia czy szyderstwa. Dlatego z niezwykłą ostrożnością zmierza ku sercu wybranki.

Zawsze zastanowi się sto razy zanim coś wyzna czy zrobi. Woli czasem obrócić coś w żart czy w niby - sugestię, niż otwartym tekstem powiedzieć, o co mu chodzi.

Nie zniósłby odrzucenia i wzgardy, dlatego asekuruje się jak może abyś go nie wyśmiała.

To typowy romantyczny marzyciel, kiedy się zafascynuje i zauroczy kimś, to widzi wszystko w pastelowych barwach.

Zako****e się w mgnieniu oka. Zobaczy w tobie znajomy uśmiech, poczuje perfumy, które na myśl przywodzą bezpieczne lata dzieciństwa i już wpadł jak śliwka w kompot.

Pewien Rak zawsze, kiedy jest w mieście z mostami a obok jest piękna kobieta, natychmiast ma ochotę ją pocałować, bo pierwszy pocałunek oddał lata temu koleżance na pewnym moście, w pewnym mieście.

Tak to z tymi Rakami jest, przeskakuje iskra a jego serce już bije w rytmie twojego imienia.

Ale ty o tym dowiadujesz się z pewnym poślizgiem, bo on musi mieć w każdej chwili wyjście ewakuacyjne.

W głowie Raka zawsze powstają setki wizji: was tu, i tam, was nad morzem, was w sypialni, was na obiedzie u rodziców itp., ale równolegle powstają „anty wizje”: ty z innym, ty która odchodzi, ty, która drwi, ty, która odrzuca…

Kiedy jednak jesteście już razem, to bardzo lojalny partner, potrafi dochować wierności. Dla niego wartości takie jak trwałość rodziny, małżeństwo czy miłość, naprawdę coś znaczą.

Bardzo wiele znaczy dla niego poczucie stabilności, bezpieczeństwa.

W seksie jest bardzo spontaniczny, uwielbia jeśli wasze zbliżenie jest nagłą, palącą potrzebą dusz i ciał. To bardzo emocjonalny, wysublimowany kochanek.

Intuicyjnie rozumie twoje serce, wyczuwa twoje nastroje i obawy. Potrafi kochać, potrafi dzielić z tobą twoje radości i smutki, umie się o ciebie troszczyć.

Dla niego zawsze jesteś trochę „małą dziewczynką”, którą trzeba rozpieszczać. W zamian oczekuje tylko jednego abyś zechciała urzeczywistnić z nim jego marzenia.

Jako kochanek odznacza się niespotykaną kombinacją męskości, siły i delikatności, finezji.

 

Lew Pan spod znaku Lwa

To mężczyzna będący uosobieniem dostojności.

Romans z nim przypomina cha chę. Zmysłowy, radosny i bajeczny taniec rodem z kubańskich plaż i tawern.

Będąc z nim zawsze licz na „konkretne ruchy”, „szybkie tempo” i masę „fajerwerków” w waszym życiowym tańcu.

Patrzysz na niego i zawsze widzisz urok, błysk w oku, królewskie dostojeństwo, po prostu chodzące „Słońce”. Nie sposób mu się oprzeć.

On też nie umie przejść obojętnie wobec urody, barwnej osobowości czy splendoru kobiecej natury. Zako****e się praktycznie na zawołanie.

Schody zaczynają się, kiedy trzeba zadać sobie poważne pytania, podjąć decyzje, po prostu zdefiniować wasz związek. Dla niego miłość i relacja z kobietą, to scena - on jest amantem, gra najlepiej jak potrafi w tym dramacie, a może raczej melodramacie. Wkłada w to całego siebie, całą swoją fantazję i namiętność.

Jeśli jesteście razem, to właśnie „Wy” jesteście jedynymi kochankami na świecie, to „wy” odkrywacie nieznane lądy, to wasza miłość jest pierwsza, prawdziwa, jest wręcz modelowa.

Ale kiedy mija euforia, kobieta może nie wiedzieć co się właściwie stało, minutę temu był szczyt szczęścia, a teraz jest dno obojętności.

Lew przede wszystkim jest obdarzony niesamowitą wyobraźnią i fantazją, życie nieraz miesza się z jego imaginacją.

Uwielbia odgrywanie fantazji, uwielbia kiedy jego kobieta czasem zmienia „maski” i „dekoracje” , to go nakręca.

Lubi też jak kobieta traktuje go jak prawdziwego „lwa” czytaj „króla”, a to znaczy że rozpływa się kiedy spełnia się jego marzenia, zachcianki i fantazje.

On zawsze myśli, że tobie też to sprawia przyjemność, że możesz go rozpieszczać.

Pod tą dumną „lwią grzywą” znajdziesz jednak super faceta, raczej słodkie lwiątko - takiego pieszczoszka.

Trochę czułych słów i gestów, a on wypełni twoje życie delikatnością, wrażliwością i serdecznością płynącą z jego serca. W seksie jest biegły, bardzo sprawny, z „pewną ręką” kroczy po swoje trofeum. Nie jest typem eksperymentatora lubi to, co już zna.

W sypialni prawdziwy gentleman, wie jak zadbać o potrzeby kobiety. A robi to z ogromną klasą.

Uderza do głowy jego siła i dobroć, fantazja i elegancja, konsekwencja i odrobina swawolności.

 

Panna Pan spod znaku Panny

To mężczyzna będący uosobieniem pewności, stabilności.

Romans z nim przypomina salsę. Pozornie taniec odbywa się w miejscu, w dość stabilnym tempie a jednak wysublimowanie, naelektryzowanie erotyką i pikantność „sosu salsa” sięgają zenitu.

Kiedy z nim jesteś i go obserwujesz, zastanawiasz się jak można być takim opanowanym, takim poukładanym.

Jego zewnętrza powłoka jest bez skazy, ale gdyby tak mieć magiczne okulary dzięki, którym zaglądało by się „do wnętrza”, to zobaczyłabyś jak wiele emocji kryje się w sercu twojego pana Panny.

Z jednej strony po mistrzowsku kontroluje emocje i trochę się od nich dystansuje, a drugiej strony jest niesamowicie wrażliwy, zmysłowy, trochę bojaźliwy.

Z dużą rozwagą i ostrożnością planuje każdy kolejny ruch i etap waszego związku. Ce****e go też szacunek do kobiety, on doskonale rozumie słowo „nie” czy „pomyślę”.

Jego największą słabością jest to, że trudno mu wyrażać jego najskrytsze uczucia. Dlatego u innych podoba mu się wylewność, romantyzm, radość.

Woli być bardziej widzem takiej ferii kolorów i uczuć, niż aktorem odgrywającym główną rolę, nie dla niego burzliwe rozstania, sceny zazdrości czy płomienne wyznania.

Jest rozdarty między pociągiem do tej emocjonalnej strony ludzkiej natury a swoim zdystansowaniem i zamiłowaniem porządku oraz spokoju. Przekłada się to także na jego życie uczuciowe, które niejednokrotnie ma tendencję do bycia zagmatwanym.

To co czuje do kobiety, lub co dopiero zaczyna czuć zazwyczaj rozważa głęboko w sobie i ze sobą, nie obnosi się z tym do około. Wręcz sprawia wrażenie obojętnego.

Marzy o tym abyś była wszystkim tym czego brakuje w jego osobowości, przede wszystkim abyś była ultra kobieca. Nie pociągają go „kumpelki” ani „chłopczyce” ani „zbyt swobodne”.

Bywa męczący ze swoimi narzekaniem i czepianiem się szczegółów. Ale z drugiej strony gdyby mu nie zależało to by odpuścił, a to „wtrącanie się” czy „poprawianie” drugiej osoby, jest jego sposobem na okazywanie ciepła, czy zainteresowania.

Ogromną zaletą pragmatycznej natury Panny jest to, że kiedy jest zakochany to jest, i tak będzie.

Urocza chwila trwa nie tylko podczas kolacji czy wspólnej nocy, ale i przy śniadaniu, a potem przy obiedzie… po prostu trwa, bez jego zbędnych pytań i bez rozglądania się „na boki”.

Jego skrytym marzeniem jest bycie, choć przez jedną sekundę, tym kim nigdy nie będzie. Nie, poukładanym fachowcem, nie, sumiennym mężem a namiętnym, boskim kochankiem.

Pomóż mu zrealizować tę fantazję, pomóż mu poczuć się jak w filmie, a zobaczysz bez magicznych okularów, jaka rozgrzana lawa namiętności, jaki żar fantazji i głód seksu drzemie w tym pozornie „uśpionym wulkanie”.

Z racji wrodzonej mu prostolinijności, możesz być pewna, on nie udaje, i także w seksie jest prawdziwy. On taki jest i nie musi odgrywać przed tobą żadnych rólek.

 

Waga Pan spod znaku Wagi

To mężczyzna będący uosobieniem uroku, poszukiwania piękna i harmonii.

Ten mężczyzna jest niezwykle elegancki, wyrafinowany, wysmakowany, jak pierścionek z diamentem czy kropla perfum na szyi. Po prostu szlachetność w najwyższym stopniu.

Romans z nim przypomina zapomnienie się w walcu wiedeńskim. On trzyma cię w swoich ramionach, płyniecie w przestworzach, jesteście tacy doskonali, eleganccy, a świat wiruje dookoła.

Być z mężczyzną Wagą to więcej niż miłość, czy przyjaźń.

Ten mężczyzna potrafi być częścią ciebie. Doskonale rozumie kobiecą duszę, jej rozterki, marzenia i kaprysy. A to idealnie się komponuje z kobiecą naturą. Totalna harmonia!

Jest super męski, a przy tym zmysłowy, delikatny, z odrobiną chłopięcego uroku osobistego. Ma genialny gust, w doborze wszystkiego, przedmiotów, ubrań, kolorów a przede wszystkim kobiet.

To esteta, zwraca uwagę na szczegóły.

Kiedy cię zdobywa, czyni to z taką gładkością, wprawą i fantazją, że zdążysz tylko się uśmiechnąć i oddać mu swoje serce.

Kiedy już to się stanie, on rozpoczyna kolejny etap bycia razem, tj. pielęgnowania tego co się między wami zrodziło. Bardzo mu zależy na funkcjonowaniu w związku i jeśli już znalazł odpowiednią kobietę, to zrobi wszystko, aby się wam udało.

Każdy jego związek, na początku, z założenia ma być idealny.

Jeśli nie wyjdzie, trudno, kiedyś Waga spotka kobietę, która będzie to wymarzoną, zakochaną, rozumiejącą go partnerką. Jedną z jego sztandarowych cech jest niezdecydowanie. Nie jest uparty, kłótliwy czy agresywny.

Dąży do spokoju, stabilności, równowagi. Zazwyczaj spotyka się w połowie drogi między swoimi oczekiwaniami a racjami drugiej strony.

Dla niego seksualność to ogromna przyjemność. Jest świetnym kochankiem. Lubi być doceniany w tej dziedzinie.

Przy każdym twoim uśmiechu, westchnięciu czy czułym słowie rozkwita i daje z siebie jeszcze więcej. Jego mocną stroną jest wyobraźnia seksualna.

Poza tym ma ogromną intuicje w odkrywaniu i kobiecego ciała i kobiecej duszy.

 

Skorpion Pan spod znaku Skorpiona

To mężczyzna będący uosobieniem zmysłowości. To władca kobiecego ciała, znawca kobiecego umysłu, król kobiecych emocji i zaklinacz kobiecej duszy a do tego mistrz erotycznych uniesień.

Romans z nim przypomina tango, namiętną rozmowę ciał i zmysłów dwojga kochanków.

Ze Skorpionem jest wszystko albo nic.

Ma w sobie nieobliczalną moc życia, częścią tej magnetycznej siły wprawiającej życie Skorpion w ruch, jest właśnie jego seksualność. Jest trochę niebezpieczny i nieobliczalny, to prawda, ale jest też rozkosznie męski.

Nie można przejść obok niego obojętnie, pocałunek Skorpiona jest jak kieliszek najwykwintniejszego szampana. „Bąbelki” jego słów i myśli od razu rozchodzą się po całym ciele i po umyśle kobiety.

No i wszystko, co się dzieje między tobą a Skorpionem przyprawione jest aurą tajemniczości, słodką jak czekolada a zarazem pikantną jak chili.

Jak każdy człowiek, Skorpion ma paletę zalet i wad, ale ma też skłonność aby z anioła, w sprawach miłości przeistaczać się w demona zazdrości, zaborczości, zawziętości, gniewu…

W seksie zaś jest magiem, który albo dotykiem otwiera ci bramy raju albo jednym spojrzeniem strąca w samo piekło oziębłości.

Romans z nim, proszę bardzo, ma tak wiele potrzeb i fantazji seksualnej.

Związek - to już inna kwestia.

Skorpion dąży do związku a raczej do swoje wizji zespolenia dusz i ciał, tu i teraz, w wieczności i we wszechświecie. Ale to nie jest takie proste, bo aby to o czym marzy się urzeczywistniło, wpierw trzeba przebić się przez mur za jakim Skorpion się skrywa.

Ten mur złożony jest z jego ogromnej wrażliwości, uczuciowości, lęku przed zranieniem, poczucia samotności, niespełnienia, wiary w ideały. Poza tym jego osobowość nie jest łagodnie pastelowa, a krwisto burzliwa, więc złość, zazdrość są na porządku dziennym.

Jego wielką słabością jest to, że nie umie się zdystansować, zignorować, odpuścić, więc walczy, tylko, że ten miecz jest obosieczny, i w jego potyczkach sam też często doznaje obrażeń i cierpi.

Nawet jeśli jesteś blisko i uda ci się przejść poza mur, to nie licz, że już dotknęłaś wnętrza Skorpiona, tam najdalej w samo serce, w sam środek duszy nie wpuszcza nikogo, a jeśli już to robi to bardzo rzadko. Zawsze trzyma bokserską „gardę”, nie odsłania swoje bezbronności, nie wypuszcza też sterów z rąk.

Zgadnij, kto dominuje w związku ze Skorpionem? Oczywiście, że on!

To on rozdaje karty, on zmienia dekoracje, on, on i jeszcze raz on. Ale żadnej kobiecie to nie przeszkadza.

Bo być u boku Skorpiona to do świadczenie hipnotyczne, niemal narkotyczne, przenoszące kobietę w totalnie inny wymiar. Miły, sympatyczny a jednocześnie skryty i nieodgadniony. Wie jak uwodzić kobiety, jak zabierać ich dusze. To brzmi niemal diabolicznie, ale trochę tak jest, że romans z nim to jest gra o wszystko. Stawką jesteś ty, możesz wszystko zyskać a możesz wszystko stracić.

O ile pan Ryby wydobywa z kobiet całą ich emocjonalność, to pan Skorpion nawet z najbardziej skromnej czy niedoświadczonej czy wręcz oziębłej kobiety, wydobywa lawinę seksualności.

Czasem nawet ty sama nie zdajesz sobie sprawy z tego jaki faktycznie jest twój potencjał, a on „wypije” go z ciebie do ostatniej kropelki.

Fenomen Skorpiona polega na tym, że perfekcyjnie rozumie potrzeby kobiet i z iście mistrzowską wprawą potrafi je zaspakajać.

 

Strzelec Pan spod znaku Strzelca

To mężczyzna będący uosobieniem energii i zabawy. Romans z nim przypomina quick step, najszybszy taniec, pełen swingu i podskoków. Z astralnym Łucznikiem z pewnością nie zabraknie ci ani tempa, ani „podskoków” a przede wszystkim radości życia.

Chciałoby się powiedzieć - romans, seks - TAK!!! małżeństwo - może???

O ile Strzelec jest genialnym kochankiem to w małżeństwie czy generalnie stałym związku bywa różnie. On naprawdę jest „strzelcem” i to wyborowym, i cały czas poluje na „zdobycz”.

On zawsze kocha kobietę, którą? Tę, która akurat jest obok. To mężczyzna żyjący chwilą. Dla niego liczy się to co czuje tu i teraz. Lubi kobiety, przygody, romanse a przede wszystkim seks, i wcale się tego nie wypiera ani nie wstydzi. Taki jest i koniec.

Jednak takie podejście do miłości nie wynika tylko i wyłącznie z potrzeb ciała, z jakiejś nieokiełznanej pożądliwości. U Strzelca jest to raczej potrzeba ducha i umysłu.

On definiuje miłość jako przygodę, ulotną igraszkę, niezbadaną podróż w nieznane. Uosabia wolnego ducha miłości, jest jak podmuch wiatru. Wciąż goni i szuka po świecie za swoim ideałem.

Nie sposób go nie lubić, gdyż jest szalenie ujmujący, a oczarowuje otwartością, szczerością, radością życia, optymizmem a także inteligencji erotycznej (mix inteligencji emocjonalnej, interpersonalnej z uderzającą do głowy dawką seksu).

Seks ze Strzelcem to przede wszystkim świetna zabawa. Ma nieodparte poczucie humoru a z waszego zbliżenia uczuci coś na kształt gry towarzysko intelektualnej, przyprawione naprawdę pikantnym humorem.

Nie można go zamknąć w żadne formalności, ani za biurkiem, ani w garnitur, no i niestety nie za bardzo też w obrączkę. Ma w sobie niewidzialny wykrywacz fałszu, wszystkiego co sztuczne, co jest imitacją, dlatego przy Strzelcu bądź sobą, nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Ten numer nie przejdzie.

Nie spodziewaj się również łez wzruszenia, wyznań w formie wierszy, czy płatków róż.

Strzelec traktuje seks dość jednoznacznie - czysta przyjemność, namiętność, zabawa. Nie dolewa do tego „koktajlu” emocji. Bardzo świadomie i z dziecięcą otwartością umie czerpać przyjemność.

Kiedy kocha jest pogodny, szczęśliwy, odprężony. Kocha przygodę i podróże, także wśród ludzi, a zwłaszcza wśród kobiet.

 

Koziorożec Pan spod znaku Koziorożca

To mężczyzna będący uosobieniem stabilności. Romans z nim przypomina passa doble. Taniec, w którym wszystko jest miarowe, rytmiczne, pozornie „poukładane” jednak pod tą pierwszą powłoką emocje wybucha jak wulkan.

To właśnie Koziorożec, sumienny, rzetelny i pracowity z niewyobrażalnymi pokładami erotyzmu pod skórą.

Kiedy go poznajesz instynktownie wiesz, że możesz na nim polegać. Jest spokojny, wyważony, szczery. Niczego nie udaje, nie pozuje na kogoś kim nie jest.

On nie oddziela miłości od fizyczności, jeśli się w tobie zako****e, naturalnym biegiem wydarzeń jest to, że chce się z tobą kochać. Zarówno seks jak i miłość to dla niego okazywanie uczuć i wyrażanie emocji.

Jednak o ile w sypialni okazywanie tego co przeżywa przychodzi mu łatwiej, to w życiu czy w rozmowie nie spodziewaj się zbyt wielu wyznań, obietnic, zapewnień. W Waszym tańcu oczywiście tworzycie duet, ale jest między wami pewna luka.

Koziorożec, w pewien podświadomy sposób izoluje się od kobiety, ma w swojej duszy pewien rys samotnika. Zawsze ostrożny, zastanawia się czy zaufać czy oddać kobiecie serce.

Dlatego przygotuj się czasem nawet na chłód, na wyważenie uczuć, na przemyślenie wszystkiego.

Całą odpowiedzialność chce ponosić sam, dlatego tak skrupulatnie podejmuje każdą decyzję. Patrzysz na niego i widzisz silnego, spokojnego faceta, którego ramiona są najbezpieczniejszym miejscem na świecie.

Ale w sercu Koziorożca jest mnóstwo wątpliwości i rozterek. Potrzebuje kogoś bliskiego, wręcz marzy o kobiecie, która nieustannie będzie zapewniała go o swoich uczuciach i o tym jak wspaniałym mężczyzną on jest. Szuka w tobie przyjaciela, kogoś z kim może pogadać i podzielić się swoimi obawami.

W zamian odwzajemnia się lojalnością, wiernością i szczerymi uczuciami. On nie potrzebuje „wyskoków” i „wrażeń”, jeśli znalazł to, czego szukał i jest w związku to nie ma po co wyruszać na łowy.

Kiedy patrzy się na tancerzy tańczących passa doble, to pozornie odbiera się ten taniec jako trochę „sztywny”, „nienaturalny”, „agresywny”. Ale jak przyjrzeć się dobrze, w tym tańcu jest i ból, i tęsknota, i namiętność, i wołanie o miłość.

To nie jest tylko „walka z bykiem” jak zwykło się ten taniec odbierać, to walka o kobietę, o mężczyznę, o „nas”. Ileż tu romantyzmu?!

Taki też jest Koziorożec, to bardzo wrażliwy mężczyzny, wyczulony na wszelkie drgnienie serca.

Z czym zatem przegrywa ten romantyzm w codziennym życiu Koziorożca? Z dyscypliną, z pragmatyzmem, z rozsądkiem… Zaś w sypialni Koziorożec zawsze (nawet w dojrzałym wieku) jest jak dynamit, draśniesz i wybucha!

Jest bardzo pożądliwy, nienasycony, bardzo głodny bycia blisko i bycia „na szczycie”.

Uchybienia w wyznaniach, czy brak wysublimowania rekompensuje niesamowitą zręcznością.

Koziorożec zawsze wie, który „guzik” wcisnąć aby na niebie zapaliły się miliony gwiazd.

 

Wodnik Pan spod znaku Wodnika

To mężczyzna będący uosobieniem przygody. Romans z nim przypomina sambę, radosny taniec zmysłów z południowych plaż. Jesteście namiętnym tancerzami życia. Wibrujecie radością, przygodą, zabawą.

Zanim się w tobie zakocha, zanim otworzy przed tobą swoje serce, wiedz, że musi zaiskrzyć między waszymi umysłami. Do Wodnika nie ma innej drogi jak tylko przez uwiedzenie go czarującą rozmową, zbieżnością zainteresowań, wspólnymi planami na jakąś podróż itp.

Dopiero gdy jego umysł zacznie odbierać ciebie w pełni ze wszystkimi twoimi możliwościami i wartościami, do tego stanu dołączy jego ciało.

I wtedy zaczyna się iście brazylijska samba, namiętne ruchy, smak ryzyka, przeskakująca iskra.

Wodnik będzie się z tobą kochał, ale zawsze z tobą a nie tylko z twoim ciałem. Bardzo intensywnie zwraca uwagę na twoją osobowość.

Dla niego zakochanie się jest fantastycznym stanem, wpływającym na niego całego. Jednak ten mężczyzna zupełnie inaczej definiuje „zauroczenie” i „związek”.

O ile w błogim stanu zakochania Wodnik rozkwita i błyszczy, to w ściślejszej relacji, wychodzą wszelkie napięcia i rozdźwięki Wodnika duszy, te chociażby z lat dzieciństwa.

Tak naprawdę Wodnik nie koniecznie lubi okazywać swoje najskrytsze uczucia, często je racjonalizuje, czasem głęboko skrywa, nie przyznaje się do nich przed samym sobą. Wodnik to jest szalony indywidualista, jego szczęście i wewnętrzna harmonia zależą od poczucia niezależności.

Odpłaca tym samym, szanuje twoja odrębność i twoje życie. On doskonale wie, że kochać cię to jest coś czego pragnie. Jednak kochać cię a zrobić w jego życiu miejsce dla waszego związku to zupełnie inna kwestia. Nie leży w jego naturze dostosowywanie się do kobiety, to kobieta ma się dostosować do niego.

Według niego miłość to jak wieczna impreza, raz zatańczę tę kawałek, potem będzie następny i następny.

Choć Wodnik ma jedną bardzo ważną zaletę, potrafi dochować wierności. Kiedy jest z kobietą to nie zdradza jej, wierzy w liczne związki, ale nie jednocześnie a raczej jeden po drugim.

Chociaż jego wierność jest bardzo „krucha”, nawet ślubna obrączka nie jest dla niego niczym, czego nie można by było zdjąć czy zamienić.

 

Ryby Pan spod znaku Ryby

To mężczyzna będący uosobieniem romantyzmu. Romans z nim przypomina rumbę. Niezwykle zmysłowy i namiętny taniec.

Płyniecie przez świat w swoim wolnym i harmonijnym rytmie. Nikt nie ma wątpliwości, że jesteście kochankami.

W tym tańcu mężczyzna Ryby sam będąc chodzącą emocją, wydobywa z ciebie takie pokłady uczuć, o które nie podejrzewałaś siebie.

Wszystko, co się wokół niego dzieje przeżywa głęboko w sobie. Potrafi jednym słowem sprawić, że wydaje ci się, że znacie się sto lat, albo nawet spotkaliście się w którymś z poprzednich wcieleń.

Jego niesamowitą umiejętnością jest zaglądanie w kobiecą duszę. Już na pierwszej randce jest w stanie prześwietlić twoje wnętrze, zobaczyć twoje marzenia i obawy, rozpoznać, jaka naprawdę jesteś.

Widzi w tobie kobietę, ale i przyjaciele, podkreśla twoje zalety. To prawdziwy czarodziej chwili i emocji.

Właściwie on też nie wie jak to się dzieje, że kiedy jest z wybraną kobietą wszystko jest na swoim miejscu, tak jak powinno być od zawsze-po prostu w tej chwili naprawdę jesteście tymi mitycznymi połówkami jabłka.

On nie ocenia, nie krytykuje ani nie podsumowywuje, jest szczery i otwarty, a kiedy zakochany gotowy oddać ci obie nerki i serce.

Oczekuje od kobiety dużo uwagi i zaangażowania, pragnie totalnego zespolenia, na planie fizycznym, emocjonalnym, ale także w takich zwykłych codziennych sprawach.

Jest niezwykle namiętnym, żarliwym kochankiem. Jego seksualność przejawia się w fantazjach, na każdy dzień inny scenariusz - to właśnie on.

Umie zadbać o potrzeby kobiety, wie, że potrzebujesz czasu, dotyku, pieszczot i wyznań. Zadba także o otoczenie, więc możesz liczyć na świece, wino…W sypialni pomysłowy, czuły, taktowny, bardzo dyskretny.

Jego zmysłowość wyraża się w pomysłowości na wasz seks oraz w totalnym zrozumieniu potrzeb kochanki. Chociaż kiedy magiczna chwila mija, a on powraca z bajkowej podróży, ten sen może się skończyć. Możesz nie wiedzieć, co się stało, czy coś powiedziałaś lub zrobiłaś nie tak. Nie, to po prostu humorek Pana Ryby uległ zmianie.

Jego nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie, nie próbuj ich zrozumieć, i możesz być pewna on też, kiedy nikt nie widzi płacze, bo nie rozumie, dlaczego zrobił tak a powiedział inaczej, lub odwrotnie.

Potrzebuje stabilnej emocjonalnie kobiety, która będzie jego nogami twardo stąpającymi po ziemi.

Ryby zawsze odpłacają za dobro ze zdwojoną siłą, dlatego ile mu dasz, to wiedz, że dostaniesz od niego o wiele więcej. Umie się dzielić i tym, co ma, ale przede wszystkim umie obdarowywać sobą. Bardzo szybko się zako****e. Jednak wiele jego uczuciowych wyborów jest chybionych i kończy się nie najlepiej.

Jednak skoro trafił na ciebie, to spróbujcie coś z tym uczuciem zrobić. Droga do jego serca wiedzie przez okazywanie emocji i uczuć, przez bycie jednym sercem, jedna duszą, jednym umysłem i oczywiście jednym ciałem.

Gdy mu na tobie zależy odda ci siebie, swój czas, energię, troskę i całe serce. Zrobi wszystko, aby urzeczywistnić twoje marzenia.

 

("Horoskop" Anna Smolec)

Edited by Ismer
scalenie postów - regulamin
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...