Jump to content
greeneye013

Utrata energi po OOBE

Recommended Posts

greeneye013

Hej :) Mam pytanie: czy Wam też ucieka energia po astralu? Ostatnio moja podróż trwała 3 godziny i mniej więcej tyle samo czasu potrzebowałam w realu aby się odbudować energetycznie. Czakry czyszczę regularnie, więc zastanawiam się czy tak ma być, czy jest sposób na nieutracenie energii?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Auegamma

Witam,

 

samo OOBE wymaga energii na utrzymanie Twojej świadomości czy interakcję z otoczeniem, podobnie jak chodzenie czy oddychanie w realu wymaga energii / kalorii ciała fizycznego, tak że jest to normalne że po OOBE jest się lekko zmęczonym. Zależy jeszcze co robiłaś podczas OOBE, czy odwiedzałaś różne miejsca i rzucałaś "kulami ognia" czy też patrzyłaś jak "trawa rośnie", więc sama sobie odpowiedz czy możesz być zmęczona oceniając to co robiłaś podczas OOBE.

 

Jaka metoda na to? Wzmocnij swoje ciało energetyczne, podobnie jak biegacz nie zmęczy się po przebiegnięciu 10 kilometrów tak i człowiek z silnym ciałem energetycznym będzie czuł się dobrze po godzinnym OOBE. To że czyścisz czakry może pomóc ale to nie to samo co rozwijanie czakr, lub bardziej dosadnie, zwiększanie pojemności statycznej i dynamicznej, i zdolności przetwórczych czakr :P Więc... trenuj dalej :P

 

Pozdrawiam,

Auegamma

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
greeneye013

Dziękuję za istotne dla mnie informacje :) i tak szybka odpowiedź :kwiatek:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Auegamma

Witam,

 

jedynie pokazałem palcem kierunek bez wyznaczania jakichś kierunkowskazów czy podania szczegółów o tym jak dojść do celu, nie było w tym nic nadzwyczajnego, ale wiesz, to czy pójdziesz w tamtym kierunku zależy w 100% od Ciebie :)

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...