Jump to content

Utrata energi po OOBE


greeneye013

Recommended Posts

Hej :) Mam pytanie: czy Wam też ucieka energia po astralu? Ostatnio moja podróż trwała 3 godziny i mniej więcej tyle samo czasu potrzebowałam w realu aby się odbudować energetycznie. Czakry czyszczę regularnie, więc zastanawiam się czy tak ma być, czy jest sposób na nieutracenie energii?

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

samo OOBE wymaga energii na utrzymanie Twojej świadomości czy interakcję z otoczeniem, podobnie jak chodzenie czy oddychanie w realu wymaga energii / kalorii ciała fizycznego, tak że jest to normalne że po OOBE jest się lekko zmęczonym. Zależy jeszcze co robiłaś podczas OOBE, czy odwiedzałaś różne miejsca i rzucałaś "kulami ognia" czy też patrzyłaś jak "trawa rośnie", więc sama sobie odpowiedz czy możesz być zmęczona oceniając to co robiłaś podczas OOBE.

 

Jaka metoda na to? Wzmocnij swoje ciało energetyczne, podobnie jak biegacz nie zmęczy się po przebiegnięciu 10 kilometrów tak i człowiek z silnym ciałem energetycznym będzie czuł się dobrze po godzinnym OOBE. To że czyścisz czakry może pomóc ale to nie to samo co rozwijanie czakr, lub bardziej dosadnie, zwiększanie pojemności statycznej i dynamicznej, i zdolności przetwórczych czakr :P Więc... trenuj dalej :P

 

Pozdrawiam,

Auegamma

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

jedynie pokazałem palcem kierunek bez wyznaczania jakichś kierunkowskazów czy podania szczegółów o tym jak dojść do celu, nie było w tym nic nadzwyczajnego, ale wiesz, to czy pójdziesz w tamtym kierunku zależy w 100% od Ciebie :)

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...