Jump to content
Daria_Hexe

Horoskop erotyczny dla kobiet (oraz wskazówki dla ich partnerów) :)

Recommended Posts

Daria_Hexe

Baran (21.03–19.04)

Może nie jesteś najbardziej romantycznym ze wszystkich znaków zodiaku, ale w łóżku – niespożytym. Po prostu kochasz seks jak koń owies. Lubisz zdobywać, ale twoja satysfakcja strzela niczym fajerwerki, kiedy to ty jesteś obiektem pożądania.

Szukasz przygód i nie boisz się eksperymentować. Nie dla ciebie seks w jednej i tej samej sypialni. Za to szybki numerek na stole zasypanym mąką we własnej kuchni? A może na wirującej pralce w łazience podczas imprezy u znajomych? A gdyby tak na stojaka w przymierzalni sklepu z bielizną... Podnieca cię ta wizja, nie zaprzeczaj...

 

Byk (20.04–20.05)

Lubisz luksusy. Także w seksie działają na ciebie jak afrodyzjak. Zmysłowa bielizna, pachnący, zadbany mężczyzna o pożądliwym spojrzeniu i grubym portfelu... Jednak w tym roku nawet szampan i truskawki z bitą śmietaną podane do łóżka na srebrnej tacy to żadna podnieta. To musi być coś wyjątkowego, grzesznego.

Seks na luksusowej rajskiej plaży z nieziemsko przystojnym tubylcem... Na samą myśl o takim scenariuszu przeszywać cię będzie dreszcz. Jednak twoja wyobraźnia stawia granice – seks ma być gorący, ale nie możesz się go wstydzić. Elegancki. Cywilizowany.

 

Bliźnięta (21.05–21.06)

Energia aż cię rozsadza. Rwiesz się do flirtowania i uwodzenia każdego faceta, który tylko wpadnie ci w oko. Prowokacyjne oblizywanie warg, rzucanie płomiennych, wiele obiecujących spojrzeń, bezwstydne zakładanie nogi na nogę rodem z „Nagiego instynktu", choćby twoja „ofiara" siedziała na drugim końcu knajpy z wtuloną w siebie drugą połówką...

A co cię to!? Chcesz kusić. I nie zamierzasz na tym poprzestawać. A w łóżku lubisz się bawić, żartować, drażnić. Twój seks ma być radosny i jasny jak wiosna. Nie dla ciebie mroczne klimaty erotycznych kazamatów.

 

Rak (22.06–22.07)

Subtelne Raczyce chcą, ale i trochę boją się, i wstydzą zaszaleć. Jednak z całą pewnością tęsknią za prawdziwą eksplozją w łóżku. Za uwolnieniem się od ograniczeń. I w tym roku ta fantazja się spełni. We wrażliwą erotyczną Raczą aurę wedrą się dzikie i prastare żądze. Początkowo ukryte pod maską niewinności, w finale wybuchną niczym gejzer.

Spróbuj egzotycznych smaków, na przykład tantry. Nie poznasz odcieni rozkoszy, jeśli się nie odważysz. A do eksperymentów zaproś swojego partnera. Bo mimo chęci na odmianę, lubisz czuć się bezpiecznie. Bez tego do ciebie rozkosz nie przyjdzie.

 

Lew (23.07–22.08)

Twoje iście królewskie maniery i wysokie wymagania w alkowie w tym roku sięgną zenitu. Będziesz oślepiać zmysłowością i żaden facet nie będzie w stanie ci się oprzeć. Ale żądać będziesz wyjątkowej oprawy, adoracji, wręcz kultu. Facet będzie musiał sobie na ciebie zasłużyć.

A co zaspokoi twoje wyrafinowane pragnienia? Kolacje w ekskluzywnej restauracji przy melodii skrzypiec na żywo, cenne drobiazgi, które dodadzą blasku twoim oczom, komplementy. W nagrodę w sypialni pokażesz swój lwi pazur. I nie będziesz stawiać żadnych granic. Obyś trafiła na kogoś, kto będzie umiał to odpowiednio wykorzystać.

 

Panna (23.08–22.09)

Kto by pomyślał! Cicha, przewidywalna, wręcz ascetyczna Panna demonem seksu? Tylko Jowisz wie, ile erotycznych, oryginalnych talentów chowa się pod postacią tej szarej myszki. Ty, Panno, w tym roku właśnie to odkryjesz. Bo gdy partner założy ci opaskę na oczy, obudzi się w tobie najprawdziwszy wamp.

Panna w łóżku nie tylko umie całkowicie poddać się wyuzdanym eksperymentom kochanka, ale w wielkim stylu sama potrafi go zdominować. I zamienia się wówczas w prawdziwą erotyczną egoistkę, dbającą głównie o zaspokojenie własnych pragnień. Cicha woda... Być może Anastazja właśnie jest Panną?

 

Waga (23.09–22.10)

W życiu cenisz klasę i szyk. Masz więc słabość do amantów. Także w łóżku. Rok 2015 stworzy ci szansę na skok w prawdziwą erotyczną otchłań w eleganckim stylu. Niczym wirtuoz uderzasz w najczulsze nuty miłosnej sztuki, bo wiesz, że diabeł tkwi w szczegółach.

Twoje zmysły przypomną ci o swoim istnieniu i doprawią seks prawdziwie erotycznymi subtelnościami. I to ty będziesz decydować, czy właśnie tego wieczoru pragniesz być muskana piórkiem, czy satynowym pejczem. Jednak bardziej wyuzdane zabawy to już nie twoja bajka.

 

Skorpion (23.10–21.11)

O twojej naturze dzikiego demona seksu krążą legendy. Twoje ciało ciągle ci przypomina, że jest głodne wrażeń. A dusza żąda mrocznych podniet. W seksie bywasz jak domina, która wymaga poddania. Prawdą jest, że w chwilach największego pożądania zgadzasz się na kajdanki, nawet gdyby kochanek miał potem połknąć kluczyki.

Dajesz się ponieść fali miłosnych porywów i chciałabyś jak najdłużej być niesiona na jej grzbiecie. Ale w twoim sercu jest wiele miejsca na wysublimowane emocje. Jeśli odkryjesz je przed partnerem, wygrałaś.

 

Strzelec (22.11–21.12)

W miłości, a zwłaszcza w seksie jesteś ciekawym zjawiskiem. Z zewnątrz nie epatujesz zbytnio seksualnością. Ba! Sprawiasz wrażenie, jakby ta sfera życia cię nie dotyczyła. Lecz kiedy przechodzisz do czynów – masz temperament i zachcianki.

Lubisz eksperymenty, potrafisz przekraczać granice. Zawsze jednak w zgodzie ze sobą, nic na siłę. W gruncie rzeczy cały czas uczysz się seksu i może dlatego tak bardzo cię kręci? A rok 2015 temu sprzyja. Teraz nieznane dla ciebie wymiary sztuki miłosnej staną przed tobą otworem.

 

Koziorożec (22.12–19.01)

W tym roku niezawodne i uporządkowane wewnętrznie panie Koziorożce będzie nosić. Układ planet wręcz popchnie je do spróbowania czegoś nowego. Zrzucisz z siebie pancerz nastawionej na osiąganie sukcesu zawodowego kobiety, wiernej żony, wspaniałej matki i... zaczniesz fantazjować o mężczyźnie, z którym seks to nieskończone źródło rozkoszy, jakiej nigdy dotąd nie doznałaś.

Będziesz otwarta na propozycje, nawet te nie całkiem... porządne. A samo myślenie o nich, wyobrażanie sobie, jak będziesz się czuła w więzach, w kajdankach, doprowadzi cię do gorączki. Postaraj się nie poprzestać na wyobrażeniach. Musisz rozładować energię...

 

Wodnik (20.01–18.02)

Masz naturę badacza, ciekawskiego osobnika, który wszystkiego musi spróbować, polizać, wsadzić palec w gniazdko. Jowisz w tym roku sprawi, że machniesz ręką na zasady bezpieczeństwa erotycznego i postawisz na spontaniczność.

Seks jako obowiązek małżeński? Przecież takie podejście zabije każdą namiętność. Seks w jednej i tej samej pozycji? Przecież to nie mycie zębów! W końcu twoja wyobraźnia wymknie się spod kontroli, stare nawyki puszczą i twoje łóżko naprawdę zapłonie. A kiedy poczujesz jego temperaturę, już nigdy nie pozwolisz jej spaść.

 

Ryby (19.02–20.03)

Delikatna, ceniąca sobie pieszczoty, niczym muskanie majowego deszczyku... Żadnych mrocznych eksperymentów, seks po bożemu. Nie w tym roku! Teraz do głosu dojdą twoje prawdziwe pragnienia, puścisz wodze erotycznych fantazji. I kiedy pozwolisz sobie i partnerowi na więcej, przekonasz się, że gwałtowna nawałnica to jest to, czego tak naprawdę było ci trzeba do szczęścia.

Twoje dotychczasowe wyobrażenia o seksie nabiorą rumieńców. I nie wrócisz do poprzedniej nudy...

 

("Horoskop erotyczny dla kobiet", Astromagia)

Edited by Ismer
scalenie postów - regulamin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...