Jump to content

Czy moj slub w sierpniu dojdzie do skutku?

aloa

Recommended Posts

Czy moj slub w sierpniu dojdzie do skutku?

Mamy zaplanowana date slubu na sierpien, czy ten slub dojdzie do skutku?

5 kielichow 9 denarow slonce

Hmm raczej tak ale bede tesknic za czasem kiedy bylam singielka... slonce na koncu, powinno wszystko dobrze sie udac

Aloa...jakos dziwnie to czuje.... karty mówią o próbie dopasowania sie do partnera (9 Monet), o byciu z kims kto nie darzy nas uczuciami ( 5 Pucharów) na koncu Słonce - wyglada na to ze dojdzie do skutku, ale....w sumie Eremita....to ktos jednak samotny.

To tylko interpretacja kart.

Zycze Ci z całego serca aby ułozyło sie po Twojej mysli :)

Jedyna karta, która jest w tym rozkładzie mówiąca o uczuciach to piątka kielichów, czyli ubóstwo uczuciowe. Coś mi mówi, że Twoje pytanie czy będzie ślub z tego wynika, może nie do końca jesteś na to gotowa, może to uczucie nie jest takie jak być powinno, albo nie tego oczekiwałaś, czujesz się w tym niedowartościowana emocjonalnie. 9 denarów to też karta brama, mamy wszystko, prezenty, niespodzianki i pieniądze, ale nie ma uczuć. Robimy może coś na pokaz. Karta brama to koniec cyklu, to znaczy mamy wszystko, ale do pełni szczęścia musimy to przekroczyć iść dalej, nie pozostać tylko na tym. Swoją drogą karta 9 denarów pokazuje Ciebie, pięknie ubraną w otoczeniu pięknego ogrodu. Na koniec słońce. Niekoniecznie bywa to dobra karta, bo słońce też wypala, jest mocną silną energią, czasem niszczącą Ślub odnoszę wrażenie, że będzie, ale nie wiem czy do końca to coś o czym marzysz. Ale powodzenia, wszystkiego najlepszego.

Jedyna karta, która jest w tym rozkładzie mówiąca o uczuciach to piątka kielichów, czyli ubóstwo uczuciowe. Coś mi mówi, że Twoje pytanie czy będzie ślub z tego wynika, może nie do końca jesteś na to gotowa, może to uczucie nie jest takie jak być powinno, albo nie tego oczekiwałaś, czujesz się w tym niedowartościowana emocjonalnie. 9 denarów to też karta brama, mamy wszystko, prezenty, niespodzianki i pieniądze, ale nie ma uczuć. Robimy może coś na pokaz. Karta brama to koniec cyklu, to znaczy mamy wszystko, ale do pełni szczęścia musimy to przekroczyć iść dalej, nie pozostać tylko na tym. Swoją drogą karta 9 denarów pokazuje Ciebie, pięknie ubraną w otoczeniu pięknego ogrodu. Na koniec słońce. Niekoniecznie bywa to dobra karta, bo słońce też wypala, jest mocną silną energią, czasem niszczącą Ślub odnoszę wrażenie, że będzie, ale nie wiem czy do końca to coś o czym marzysz. Ale powodzenia, wszystkiego najlepszego.

Dziekuj€ za odpowiedz, dokladnie tak jest.Mieszkam w pieknym duzym domu z duzym ogrodem, ale jestem samotna i nie dokonca przekonana czy dobrze robie...

Tak, dojdzie.

PS Jeśli chciałabyś podaj dzień ślubu, sprawdzę co przyniesie Wasza data ślubu (może być na priv).

Edited by Grahanka
ps
Tak, dojdzie.

PS Jeśli chciałabyś podaj dzień ślubu, sprawdzę co przyniesie Wasza data ślubu (może być na priv)

Dziekuje bardzo, podaje date slubu na priv

Dojść do ślubu dojdzie, ale czy będziesz szczęśliwa jakoś nie widać tego w kartach. Raczej widać, że będziesz miała wszystko czego byś chciała ale brakuje tu dla mnie prawdziwej miłości (5 pucharów). Ale to są tylko karty :) życzę powodzenia i szczęścia :)

Guest grimmoire

Suma Kochankowie, myślę, że do ślubu dojdzie, ale dla kogoś to będzie oznaczało to porzucenie czegoś w przeszłości, z czym ciężko się rozstać, czyżby swoją niezależność? Słońce skojarzyło mi się tu z oświeceniem pewnych spraw, jak to mówią "miłość jest ślepa, a małżeństwo to najlepsze okulary" - dotyczy to chyba większości ludzi podejmujących decyzję o małżeństwie :)

Generalnie obecny rok sprzyja zamąż pójściu. U Ciebie jest to na wstępie zdopinogowane dwoma ósemkami. Ósemka zapowiada małżeństwo żyjące długie lata razem. Będziecie powiększać swój stan posiadania i poprawiać swoją pozycję społeczną. Z biegiem lat, możecie się zapętlić i trudno będzie się Wam wyswobodzić. Dalsze liczby wskazują, że nie będziecie łatwi we współżyciu, stąd wskazana praca nad sobą i relacją z partnerem. Tolerancja. Należy wykluczyć egoizm, zazdrość, ambicję. Nie znam Waszych dat urodzin, ale podejrzewam, że jesteście związkiem karmicznym, a jeśli nie, taką karmę stworzycie na kolejne wcielenia. Nie będzie to związek łatwy. Liczba dnia może potwierdzać Twoją nieumiejętność wyboru drogi życiowej, te wątpliwości mogą powracać. Widać liczne podróże oraz rozłąki, one powinny scalić Wasz związek. W małżeństwie oddasz się swoim pasjom. W Waszym domu, będzie sztuka i książki. Czy masz uzdolnienia muzyczne? Będzie rodziną, ale wystawiona na próbę. Liczba końcowa w dacie ślubu to ponownie 88, czyli doświadczenie sprawiedliwości. Wyrównanie wszystkich rachunków i krzywd. Może być ciężko. Nie możecie być nastawieni na świat materialny. W tym wcieleniu macie się wiele od siebie nauczyć. Finalnie jest tu liczba 16, możecie wszystko zburzyć i pójść każde w swoją stronę.

Moja interpretacja nie jest nazbyt optymistyczna, ale proszę, nie bierz jej przesadnie do siebie. Są tu też dobre aspekty.

Znam pary z tymi wibracjami, młode i stare stażem. To dobre i złe małżeństwa, ale cały czas razem.

Z całego serca życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :--*

PS Myślę, że następny dzień, byłby lepszą datą ślubu.

Edited by Grahanka
ps
  • Like 1

Nie jesteś i nie będziesz szczęśliwa w tym związku. Pytanie, czego oczekujesz? Bo mam wrażenie, że stabilizacji. Ale ten mężczyzna pełni szczęścia Ci nie da. Trochę kłóci mi się to czego oczekujesz z tym co możesz zyskać.

Mimo twojego zwątpienia, ślub dojdzie do skutku. Nie odczytywałbym tej 5 kielichów tak drastycznie, jak ktoś wcześniej, że to ubóstwo uczuciowe. Ubóstwo uczuciowe tak, ale kiedy pytamy o znajomość z kimś. Tutaj aloa się pokazała w tej karcie. Są uczucia, ale przykrywają je te wątpliwości. Niepewność wygrywa. Dosłownie "czy ja dobrze robię?". 2 kielichy całe, ale 3 popękane. A może to u niektórych naturalny odruch na kilka miesięcy przed długo planowanym ślubem? ;)

moje odczucia dot. karty 5 pucharów to mnogość emocji, skrajnych, różnych. Również obawy. Bardzo emocjonalna karta. Jak każda piątka niesie Na pewno nie ubóstwo uczuciowe.

U Ciebie one są, skąd to pytanie w ogóle skoro jest data ślubu.... To jest zastanawiąjące. Coś Cie dręczy, coś jest niejasne dla Ciebie. I zostanie wyjaśnione. Nie wiem, czy do slubu dojdzie, czy nie, ale Ty będziesz zadowolona i pewna, ze postąpiłaś właściwie.