Skocz do zawartości

serce


kasiulinek87

Rekomendowane odpowiedzi

Czym spowodowane są moje kołatania serca? no jaki jest powód

karty netowe

 

5 denarow kaplanka diabel

 

juz od jakiś ponad 2 lat mam te kolatania, nawet Holtera miałam, ale nic nie wyszlo na nim, mialam robionego na NFZ i dlugo czekalam pamietam, i mi sie wtedy poprawilo, dlatego nic nie wyszlo.

od jakiegos pól roku znowu mam te kołatania, ale dużo mocniejsze i częstsze

 

5 den to pomyślałam o jakichs niedoborach, ale raczej potas i magnez mam ok. poza tym az takiego wpływu chyba by to nie mialo. no teraz to juz codziennie mam te kołatania

nawet kawę przestałam całkiem pić, ale to nic nie daje. zreszta pilam jedną dziennie, wiec to raczej nie szkodliwe.

teraz mam pakiet medyczny w enelmedzie to moze szybciej cos pojdzie. przed chwilą się zapisałam do kardiologa na 4 lipca, no zobaczymy... moze znowu mi holtera założa... albo proby wysiłkowe zrobią. no coś muszą zrobic, bo to kołatanie jest uciążliwe.

 

boję się, że to cos poważnego może być :(

 

PS. Ne wiem czy w dobrym dziale wrzuciłam ten rozkład, może lepiej we wzajemnej pomocy tarocistów?

Bo moja interpretacja nie jest najlepsza... nie znam sięna zdrowiu w tarocie, a poza tym to ja obiektywnie nie potrafię spojrzeć.

 

Wyczytałam gdzieś kiedyś że diabel to powazna choroba... ;(

Edytowane przez kasiulinek87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...