Jump to content

Zodiak w pracy


Daria_Hexe
 Share

Recommended Posts

Każdy znak zodiaku ma coś, w czym prześciga inne znaki. Ten specjalny horoskop podpowie ci, co koniecznie musisz wpisać w swoje CV.

Jak zdobyć wymarzoną pracę? Najpierw trzeba wiedzieć, czego pragnie twoja dusza i w czym jesteś dobry. Nie wiesz? Sprawdź!

 

Baran

Twoje zawodowe cele to dążenie do władzy i zwycięstwa. Chcesz być zawsze na czele, bo jesteś ambitny i znasz swoją wartość.

 

☛ Atut: potrafisz efektywnie pracować w stresie i bałaganie. Dobrze znosisz ryzyko, nie obawiasz się przedstawiać innym swojego zdania. Sprawdzisz się na pierwszej linii frontu, bo jesteś ambitny i szybko się uczysz.

☛ Rada: nie rywalizuj z własnym szefem, bo szybko się ciebie pozbędzie. Naucz się grać do jednej bramki z zespołem, w którym pracujesz.

☛ Talizman na ważne spotkania: agat. Doda ci wytrwałości, pomoże spokojnie rozmawiać o warunkach finansowych.

 

Byk

Musisz mieć stabilne zatrudnienie i coraz większe pieniądze na koncie. Można na tobie polegać, ale za darmo nie będziesz wypruwał z siebie żył.

 

☛ Atut: masz nosa do pieniędzy i wyczuwasz, w co zainwestować i do jakiej pójść firmy. Sprawdzisz się w finansach, ubezpieczeniach. Ludzie ci wierzą, bo jesteś rzeczowy i dokładny.

☛ Rada: słuchaj intuicji, bo ona wskaże ci, z kim warto pracować. Nie bądź niecierpliwy, twoja kariera rozkręca się powoli, ale nieuchronnie.

☛ Talizman na ważne spotkania: diament. Przyciągnie do ciebie pieniądze, pomoże odkrywać ambitne cele.

 

Bliźnięta

Interesujesz się rozwojem, nauką i spotykaniem ciekawych ludzi. Jesteś bystry, spostrzegawczy i potrafisz robić kilka rzeczy jednocześnie. Klienci cię uwielbiają, bo wiesz, jak znaleźć z każdym wspólny język.

 

☛ Atut: masz niezwykłe zdolności do handlu i marketingu. Sprawdzisz się w dziale obsługi klienta, jako przedstawiciel handlowy czy sprzedawca, bo lubisz być z ludźmi.

☛ Rada: nie pracuj za darmo! Chcesz, aby wszystkim było dobrze, ale sam dajesz się wykorzystywać.

☛ Talizman na ważne spotkania: turkus. Doda ci wytrwałości, pomoże dotrzymywać terminów i zapewni uznanie szefa.

 

Rak

Zależy ci na poważnym stanowisku i zdobyciu szacunku. Jesteś przenikliwy i cenisz swoje umiejętności. Pracujesz, aby zapewnić bezpieczeństwo rodzinie.

 

☛ Atut: znasz się na ludziach i nie dasz się nikomu wyprowadzić w pole. Jesteś osobą, która trzyma w ryzach zespół. Dodajesz odwagi, wspierasz. Jesteś liderem.

☛ Rada: nie podejmuj decyzji w cudzym imieniu i nie matkuj własnemu szefowi. Ty chcesz dobrze, ale inni mogą mieć swoje zdanie.

☛ Talizman na ważne spotkania: malachit. Ochroni cię przez lepiej wygadanymi zazdrośnikami.

 

Lew

Marzy ci się szybka kariera i uznanie w swojej dziedzinie, a nawet wielka sława. Gotowy jesteś na wiele poświęceń, aby to osiągnąć. Dobrze czujesz się w międzynarodowych korporacjach, wielkich urzędach. Własna firma, z której zrobisz wielki biznes, to także kuszący cel dla każdego pracowitego Lwa.

 

☛ Atut: potrafisz dobrze reprezentować firmę, nie boisz się publicznych wystąpień i prezentacji. Umiesz skupiać na sobie uwagę otoczenia, jesteś liderem i osobą, wokół której kręci się życie całej firmy.

☛ Rada: naucz się słuchać innych i częściej mów ludziom komplementy, unikniesz

wtedy posądzenia, że się wywyższasz ponad otoczenie.

☛ Talizman na ważne spotkania: lapis-lazuli. Pomoże ci trafnie oceniać ryzyko.

 

Panna

Urządzają cię stabilne zatrudnienie, miła atmosfera i praca, która przynosi konkretne efekty. Przekładanie papierów z prawa na lewo raczej cię nie interesuje. Chcesz robić coś ważnego, pomagać innym.

 

☛ Atut: jesteś obowiązkowy, dokładny i wychwycisz każdy błąd. Doskonale sprawdzisz się w kontroli jakości, rachunkowości, produkcji. Umiesz sprawiedliwie oceniać innych, jako szef jesteś wymagający, ale szanowany.

☛ Rada: częściej się uśmiechaj, bo w zespole wiele zależy od nieformalnych kontaktów i znajomości.

☛ Talizman na ważne spotkania: bursztyn. Dzięki niemu zrozumiesz cudzy punkt widzenia.

 

Waga

Najbardziej pociągają cię mocna pozycja w zespole, podróżowanie i rozwijanie zainteresowań. Szybko się uczysz i wiesz, jak dopasować się do okoliczności. Nie będziesz jednak poświęcać piątkowego wieczoru, aby prezes zarobił na kolejnego mercedesa.

 

☛ Atut: współpraca z innymi. Potrafisz negocjować, pośredniczyć i działać tak, aby cel był osiągnięty, a wszyscy w miarę zadowoleni. Jesteś mistrzem public relations!

☛ Rada: unikaj konfliktów, ale pamiętaj o swoich interesach i pieniądzach. Czasami trzeba ich odważnie bronić.

☛ Talizman na ważne spotkania: rubin. Doda ci energii, pomoże szybko podjąć decyzje.

 

Skorpion

Musisz mieć pieniądze, władzę i kontrolę nad otoczeniem. Znasz swoją wartość, wyznaczasz sobie ambitne cele i szybko pniesz się po szczeblach kariery. Dobrze znosisz ryzyko, potrafisz negocjować i wiesz, z kim trzeba się zadawać.

 

☛ Atut: masz dobrego nosa do pieniędzy i nie zwiążesz się z firmą, która nie ma perspektyw. Jesteś cierpliwym negocjatorem, a w zespole nie boisz się wziąć na siebie odpowiedzialności za innych.

☛ Rada: kontroluj otoczenie, ale pamiętaj, że jeśli przestaniesz ufać współpracownikom, będziesz wszystko za nich robił.

☛ Talizman na ważne spotkania: opal. Pomoże ci rozszyfrować ukryte cele i znaleźć odpowiedzi na trudne pytania.

 

Strzelec

Marzysz o służbowych podróżach zagranicznych i rozwijaniu umiejętności. Uciekasz przed stagnacją i nudą, sam wyszukujesz sobie ambitne zadania. Potrafisz zachęcić innych do zaangażowania w pracę.

 

☛ Atut: jesteś otwarty na nowe wyzwania, stale się uczysz i nie obawiasz nowości. Możesz wprowadzać innowacje i robić to, na co jeszcze nikt się nie zdobył. Kreatywne pomysły to twoja specjalność.

☛ Rada: naucz się odporności na krytykę. Nie każdy myśli i łapie nową wiedzę tak szybko jak ty. Daj szansę szefowi, aby za tobą nadążył.

☛ Talizman na ważne spotkania: koral. Pomoże ci zdobyć sympatię i zaufanie różnych wpływowych osób.

 

Koziorożec

Nie spoczniesz, nim nie zdobędziesz prestiżu, władzy i porządnej sumy na koncie. Co obiecasz, to w końcu zrobisz. Gdzie inni nie dali rady, tam ty zaprowadzasz porządek. Sprawdzisz się w urzędzie, wielkiej firmie, ale też w rodzinnym biznesie.

 

☛ Atut: potrafisz ocenić ryzyko i nie przegapisz dobrze rokującego interesu. Znasz swoje możliwości i wiesz, jak rozłożyć siły. W biznesie jesteś długodystansowcem.

☛ Rada: nie rezygnuj z urlopów. Wypoczęty i kochany jesteś bardziej efektywny.

☛ Talizman na ważne spotkania: szmaragd. Pomoże ci przekonać innych do tego, na czym ci zależy.

 

Wodnik

Interesują cię nauka, nowe wyzwania i znajomości z niezwykłymi osobami. Chcesz zmieniać świat na lepszy i nie nabierasz się na kłamstwa wielkich korporacji. Najlepiej sprawdzisz się tam, gdzie możesz być niezależny: we własnym biznesie lub organizacjach pozarządowych.

 

☛ Atut: niezależne myślenie, umiejętność wyszukiwania potrzebnych informacji. Jesteś doskonałym researcherem, nie boisz się żadnych nowoczesnych technologii.

☛ Rada: pracuj w firmie, z której celami się zgadzasz i której klientem chciałbyś być.

☛ Talizman na spotkania: obsydian. Uchroni się przed stratami finansowymi.

 

Ryby

Bardzo pragniesz robić rzeczy społecznie użyteczne. Potrafisz zadbać także o swoje interesy. Robisz szybką karierę, bo znasz się na ludziach i potrafisz poruszać się między różnymi frakcjami.

 

☛ Atut: życzliwość, uśmiech, dobry humor pomagają ci budować mocną pozycję w zespole. Jesteś świetnym psychologiem, potrafisz zapanować nad nastrojami i zapędzić wszystkich do pracy.

☛ Rada: chroń swoje życie prywatne, nie zawsze opłaci się przyjaźnić ze współpracownikami.

☛ Talizman na ważne spotkania: kryształ górski. Ułatwi ci zdobywanie większych wpływów i pieniędzy.

 

(Mii Krogulska,Astromagia)

Edited by Ismer
scalenie postów - regulamin
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...