Jump to content

Firma - prognoza do końca tego roku (ZWERYFIKOWANY)

Iwka78

Recommended Posts

Witam

położyłam karty na swoją działalność do końca tego roku...

jestem wciąż zatrudniona na etacie i jestem zapisana w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, pod którymi prowadzę działalność.

Moja działalność to projektowanie tkanin, szycie z tych tkanin poduszek dekoracyjnych, projektowanie posterów.

Ja w tym wszystkim2 buław – może się tutaj zaznaczać jeszcze moja praca na etacie, ale również moja otwartość na współpracę, dokonanie wyboru, że właśnie to chcę robić

Jakie mam predyspozycje, czy to jest moja droga? Królowa buław, 6 pucharów, paź denarów – zdecydowanie tak

Przeszkody w prowadzeniu działalności?As denarów, 6 buław, XVI wieża+ królowa mieczy – brak finansów na rozkręcenie działalności, powinnam być bardziej przebojowa

Jak zaradzić tym przeszkodom?rycek pucharów, 7 pucharów, 5 mieczy – nie przejmować się tak porażkami, traktować je jako coś drobnego

Jaką da mi satysfakcję? królowa pucharów, I mag, XVIII księżyc – satysfakcja będzie bardzo duża jest zadowolona z siebie kielichowa, jest i rozwój wszechstronny i tworzenie się bardzo ładnie zaznacza:-)

Jaki przyniesie zarobek? XXI świat, król denarów, 4 puchary+IX eremita – będę na utrzymaniu swojego męża…:-(

Kiedy ta działalność zacznie przynosić dochody, chociaż w połowie takie jak miałam na etacie?as pucharów, XIII śmierć, XV diabeł - chyba listopad/grudzień....

DZiękuję!

Ja w tym wszystkim – 2 buław

Czekasz na wiatr w żagle

Jakie mam predyspozycje, czy to jest moja droga? Królowa buław, 6 pucharów, paź denarów- Tworzenie to twoja droga, spełnienie marzeń i talentów

Przeszkody w prowadzeniu działalności? – As denarów, 6 buław, XVI wieża+ królowa mieczy - pieniądze, zbytnia chęć sukcesu, budynek, surowość wobec siebie

Jak zaradzić tym przeszkodom? – rycek pucharów, 7 pucharów, 5 mieczy- działaj z wiarą w siebie, określ swoje marzenia, nie załamywać się

Jaką da mi satysfakcję? – królowa pucharów, I mag, XVIII księżyc -spełnienie rozwój na wielu płaszczyznach, wenę

Jaki przyniesie zarobek? – XXI świat, król denarów, 4 puchary+ IX eremita -Możesz być usatysfakcjonowana ale nie dostrzegasz jeszcze możliwości, na pewno przyniesie ci doświadczenie i mądrość życiową

Kiedy ta działalność zacznie przynosić dochody, chociaż w połowie takie jak miałam na etacie? – as pucharów, XIII śmierć, XV diabeł - nie będzie jak się spodziewasz, myślę że karty mówią, że przeroście to twoje oczekiwania.

Od siebie dodam wyjdź bardziej w świat, w internet, wprowadź symbole. Powodzenia

Ja w tym wszystkim? 2 buławy - rozpiera Cię energia więc być może kogoś namówisz do współpracy, kogoś, kto Ci pomoże

Jakie mam predyspozycje, czy to jest moja droga? Królowa buław, 6 pucharów, paź denarów - łączysz ogromną pasję z pragmatyzmem pazia denarów, więc metodą małych kroczków masz szansę na zwycięstwo

Przeszkody w prowadzeniu działalności? As denarów, 6 buław, Wieża + Królowa Mieczy - być może chodzi o brak finansów ale uważaj również na nielojalność ze strony przyjaciół, lub rodziny, być może jakaś kobieta pokrzyżuje Ci plany

Jak radzić sobie z tymi przeszkodami? - rycerz pucharów, 7 pucharów, 5 mieczy - grunt to mocno wierzyć w to, co chcemy robić i nie "rozmieniać się na drobne", cała energia niech skupi się na tym planie, żeby nie były to tylko mrzonki o sukcesie, bo być może na skutek jakiś niepowodzeń czy złośliwości innych osób, trochę podupadniesz na duchu

Jaką da mi satysfakcję? - jest to zajęcie dla Ciebie i tego jesteś pewna, jeśli plany by się spełniły byłabyś bardzo usatysfakcjonowana

Jaki przyniesie zarobek? Świat, Król denarów, 4 puchary, Pustelnik - musisz bardziej zainwestować w reklamę, pojawić się z ofertą w internecie, w działach ogłoszeń itd., wygląda jakby ktoś, kto te pieniądze ma, miał Ci pomagać bo trochę za bardzo ukrywasz się z tą swoją firmą

Kiedy ta działalność zacznie przynosić dochody, chociaż w połowie takie, jak miałam na etacie? - as pucharów, Śmierć, Diabeł - musi nastąpić jakaś zmiana, nowe pomysły, coś robisz nie tak bo tych pieniędzy nie widać, chyba ze jakieś lewe:-)

Edited by babajaga33

Ja w tym wszystkim2 buław – Czekasz na jakiś znak, okazję, sprzyjające okoliczności.

Jakie mam predyspozycje, czy to jest moja droga? Królowa buław, 6 pucharów, paź denarów – To twoja pasja, spełnienie marzeń, możliwość rozwoju więc zdecydowanie tak.

Przeszkody w prowadzeniu działalności?As denarów, 6 buław, XVI wieża+ królowa mieczy – rak wystarczających środków na rozwinięcie skrzydeł z ta wieżą to może brak finansów na własne biuro, warsztat.

Jak zaradzić tym przeszkodom?rycek pucharów, 7 pucharów, 5 mieczy – Nie poddawać się, wierzyć bardziej w siebie, nie dążyć do zbyt szybkiego osiągnięcia celu, powoli krok po kroczku do przodu, po jednej rzeczy.

Jaką da mi satysfakcję? królowa pucharów, I mag, XVIII księżyc – Spełnienie się na płaszczyźnie emocjonalnej, zawodowej spełnienie marzeń.

Jaki przyniesie zarobek? XXI świat, król denarów, 4 puchary+IX eremita – Ja to widzę tak jakby pojawiła się jakaś osoba, która wspomoże cię finansowo tak bardzo aż nastapi przesyt w tym przypadku chyba dobry, bo na koniec ten Eremita to dla mnie ty, która się usamodzielniłaś. Gdzie go szukać? Wyjść w świat :) rozreklamować się.

Kiedy ta działalność zacznie przynosić dochody, chociaż w połowie takie jak miałam na etacie?as pucharów, XIII śmierć, XV diabeł - Tak to wygląda dla mnie, że wtedy kiedy się przełamiesz, zaryzykujesz a jeżeli chodzi o ramy czasowe to na przełomie roku może.

• 5 months later...

***weryfikacja***

Niestety nie udało mi się rozkręcić tak działalności, jakbym tego chciała.

Po pierwsze brak mi umiejętności sprzedażowych, nie nadaje się na handlowca, nie potrafię sama siebie zachwalać:-(

Po drugie nie miałam kapitału na reklamę i promocję.

Po trzecie ciężko jest robić wszystko samodzielnie - projektowanie, szycie, marketing, sprzedaż.

Na pewno bardzo dużo się nauczyłam i żadna praca na etacie nie nauczyła mnie takiej organizacji, przekraczania swojej strefy komfortu jak prowadzenie własnej działalności. To są umiejętności, których nie można zdobyć pracując u kogoś.