Jump to content

Ujawnił mi sie w nocy dziwny wzór na drzwiach pokoju proszę o pomoc

Kojakoss
 Share

Recommended Posts

Witam piszę ponieważ w nocy miałem bardzo dziwną sytuację otóż leżąc sobie na łóżku i myśląc o pierdołach jak to zwykle bywa nagle na drzwiach mojego pokoju pojawił mi sie taki wzór jak na poniższym obrazku zapamiętałem go troche widziałem go minutę wlepiając się w ciężkim szoku co to takiego wyglądał on jak by był napisany czarnym grubym markerem

2vufyxe.jpg

W tym kole gdzie porobiłem te szlaczki i poza kołem było coś napisane ale dosłownie nie wiem co bo w pokoju było w miarę ciemno i tylko grał telewizor zastanawiam sie co to mogło być może ktoś z was potrafi mi pomóc z tym co może oznaczać taki wzór lub być może nie musi oznaczać nic ?! narysowałem to w Paincie tylko że koło było większe trochę niż narysowałem obecnie Prosze o pomoc

Ps nie wiem czy to dobry dział nie za bardzo wiedziałem gdzie mogę dodać posta na ten temat Pozdrawiam.

• 1 month later...
  • 3 years later...

Skrzyżowanie linii żywiołów i koło życia.

Każda ćwiartka to inny żywioł. Tylko wewnątrz koła możliwe jest życie.

Przykład - ziarno. By wyrosło potrzebuje 4 żywiołów: wody (wilgoci), ognia (ciepła), ziem (gleby), powietrza. Wszystkiego w umiarze czyli w kole.  Brak lub nadmiar (czyli strefa na zewnątrz koła powoduje że ziarno nie urośnie. Duch (zapis DNA) zawarty w ziarnie nie ożyje...