Skocz do zawartości

desz, demon


thais

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od kilku tygodni mam powtarzający się sen. Początek jest inny, końcówka taka sama. Dziś byłam w jakimś mieszkaniu z nieznanymi osobami, szukałam czegoś, mężczyzny, znalazłam go w końcu, we śnie znałam go i łączyła mnie z nim jakaś relacja, dziwna, trochę intymna, trochę handlowa. Był z inną kobietą a ja to akceptowałam ( w rzeczywistości nigdy go nie widziałam i nie znam). Później znalazłam się na dworze, było ciemno i szukałam jego. Miałam tak jakby podgląd do pomieszczeń w budynku, szukałam sypialni i nie mogłam jej znaleźć, oskarżałam innych o ukrywanie jej przede mną. Nagle zaczął padać deszcz, rzęsisty, jednostajny i intensywny. Zmoczył mnie, wszystko było mokre. i poczułam że to się zbliża, tak jakbym wyniosła wiedzę z poprzednich snów. Cierpły mi nogi czułam że to się zbliża. Nagle znalazłam się w ciemnym pokoju na łóżku z moją przyjaciółką, gdzie ona okrzyczała, uważaj Wiolcia on idzie po ciebie, pierwszy raz zdenerwowałam się(ten sen od tego momentu się powtarzał), pierwszy raz to zobaczyłam, to coś było czarne i miało skrzydła i chciało mnie dopaść, pozbawiało mnie mowy, ruchu i było złe, czułam to. o jak ja się zdenerwowałam, we śnie włączyłam wszystkie blokady mentalne , przynajmniej chciałam, wytworzyłam ścianę i używałam wszystkich egzorcyzmów , które znałam i nie znałam( w tym życiu) i demon rozpadł się na tysiąc małych iskier,

Tamaya pleas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mężczyzna może być kimś twojej przyszłości dlatego normalnie go nie znasz, albo być symbolem kilku osób reprezentujących określoną sferę twojego życia. Macie ze sobą dziwny układ. Może próbujesz coś zyskać nie do końca etyczną drogą. On ma kogoś, ale łączy Was relacja, bo z nim handlujesz. Może próbujesz w ten sposób wpłynąć na niego. Noc to czas zagubienia, niepewności, może także uśpienia czujności. Nie możesz znaleźć sypialni i winisz kogoś. Może chodzi o problemy w związku, o które podejrzewasz czyjaś ingerencję. Deszcz może się kojarzyć z płaczem lub oczyszczeniem. Może poznajesz prawdę o swoim partnerze w handlu. Jego mroczną stronę. Możliwe, że sen próbuje Cię skłonić do większej ostrożności w podejmowaniu ryzykownych działań bo może sytuacja wymknąć się spod kontroli. Zetkniesz się z czymś z czym byś nie chciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...