Skocz do zawartości

Afirmacja/wizualizacja - czy działa? :)


filipina

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, to ja też mogę opowiedzieć o swoim dziwnym przypadku z afirmacjami :) Oczywiście dotyczy faceta. Tak się stało.. nic nie wyszło, ale ja absolutnie nie chciałam/nie mogłam z tym się pogodzić i stwierdziłam wykorzystać siłę afirmacji aby wszystko wróciło. Ułożyłam sobie afirmacja, że ten konkretny facet wraca do mnie. Nic z tego nie wyszło bo i tak nie wrócił, ale afirmacje chyba jednak robiły swoje... bo.. kiedyś podczas rozmowy z koleżanką mój android zadecydował otworzyć moją książkę telefoniczną i zazdzwonić do pierwszej wybranej osoby. Tą pierwszą wybraną osobą oczywiście okazał się on... głupia sytuacja i nie mam pojęcia jak w ogóle takie mogło się stać. Dawno z nim nie rozmawiałam i dlaczego telefon wybrał akurat JEGO. Dodam, ze mój telefon pierwszy raz odwalił taką akcję z dzwonieniem. Trudno to wyrazić słowami aby opisać jak strasznie głupio się czułam... Druga akcja po afirmacjach była jeszcze ciekawsza :) Moja afirmacja zawierała imię i nazwisko tej osoby i, pewnego dnia w pracy dostałam nowy projekt do wykonania z nowym kolegą z innego oddziału firmy. Trudno w to uwierzyć, ale ten nowy kolega miał dokładnie to samo imię i nazwisko co TEN właśnie facet. Dalszych komentarzy brak. Wniosek - afirmacje działają :) ale są pewne sytuacje, które po prostu trzeba odpuścić sobie i żyć dalej. :) Powodzenia wszystkim życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...