Jump to content

kuchnia, smażenie, naleśniki, moja dziewczyna, ex mojej dziewczyny


KaaaNT
 Share

Recommended Posts

Witam

Śniło mi się, że razem z dziewczyną byliśmy w kuchni. Nie znajdowaliśmy się w niej samej. Był tam z nami jej były. Robiliśmy naleśniki, które smażyliśmy na patelni. W 3 przyrządzaliśmy jedzenie. Wkurzyło mnie to, że jej były tak jakby wywyższał się i czasami mnie pouczał. Nie spodobało mi się to, więc postanowiłem usiąść i im nie przeszkadzać. Nie pokazałem, że przejąłem się tą sytuacją, ale od środka byłem wkurzony. Poza tą sytuacją, atmosfera była dobra. W tym czasie, gdy sobie siedziałem to uświadomiłem sobie, że jestem gorszy od niego(w gotowaniu? albo ogólnie). Brakuje mi umiejętności.

Link to comment
Share on other sites

Kuchnia i to gotowanie może być wyrazem pracy nad związkiem, pogłębianiem Waszej relacji. Przygotowujecie posiłek, który jest siłą napędową dla organizmu.

Jednak w tym śnie pada na Ciebie cień byłego. Może podświadomie lub z powodu jakichś jej uwag zaczynasz odczuwać jakbyś cały czas musiał z nim rywalizować. Czujesz się jakbyś musiał udowadniać swoją wartość, był oceniany w odniesieniu do innych osób, swoich poprzedników. We śnie pod wpływem tej presji stajesz się bierny, wycofujesz się zamiast walczyć o swoje uczucia. Spróbuj spojrzeć na swoją sytuację bardziej zdecydowanie. Nie ważne w czym który z Was jest lepszy. Liczy się to kogo aktualnie wybrała. Skoro jesteście razem to widocznie posiadasz cechy czyniące Cię atrakcyjnym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...