Skocz do zawartości

Planety przy descendencie VII dom - partner


lola1992

Rekomendowane odpowiedzi

Przy descendencię mam jowisz w 6 domu w pannie czy to może świadczyć że partner będzie lekarzem i może byc panna lub mieć dużo planet w znaku ziemskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

No nie do końca tak. Trzeba sprawdzić Twój dom VII, czyli Descendent. Po pierwsze,m czy tam są planety. Jeśli nie ma wówczas patrzysz na próg tego domu i następnie patrzysz gdzie jest władca.

U Ciebie Jowisz w 6 domu w Pannie może oznaczać, że masz predyspozycje do pracy polegającej na służeniu innym, czyli np. lekarz, pielęgniarka. Mogą to być też zawody związane z odżywianiem, jak dietetyk. Dom VI dawniej nazywany był domem służby, współcześni astrolodzy dopatrują się w tym domu naszej codzienności, nawyków, zawodu, a także chorób. Ponieważ Jowisz jest planetą dobroczynną, to powinnaś mieć dobre zdrowie, trzeba by też popatrzeć na aspekty Jowisza, żeby więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 dom mam własnie pusty ale przeczytalam kiedys ze planety przy descedencie okreslaja naszego przyszlego meza wyglad,cechy,czy bedzie sie zajmował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jowisz przy descendencie częściej niż rzadziej oznacza - uwaga - BARDZO OGÓLNIKOWO:

- powodzenie, niż niepowodzenie w sprawach ślubów, umów, relacji

- więcej niż mniej związków

- otwartość i życzliwość do ludzi

 

Jeśli zaś na DSC jest Waga, to teraz istotne pytanie, czy Wenus jest w 1 domu w znaku Barana, czy Byka, czy jeszcze innym. Teoretycznie lepiej dla niej, by była w Byku. Istotę uzupełnia stosunek Wenus do innych planet, jakie ma aspekty. Ale i tak kluczowy w sprawach relacji będzie dotykający DSC Jowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, tak sie koncza posty bez podania horoskopu, czy chocby daty:_nerwus:

ale po co ta zlosc:) 8 kwiecien 1992 5.10 rano Ryki.Nie wiem jak wrzucic kosmogram

Mam tutaj na forum 2 konta:D

Edytowane przez sandra11115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Ceres w sekstylu z Wenus, jest to aspekt aplikacyjny, ładny :). Twój Mars trochę jest położony niefortunnie, jest w XII domu w opozycji z Jowiszem. Możesz mieć po prostu trochę związków, bo próg Dsc masz w Pannie, a to jest znak zmienny, dodatkowo Księżyc w Bliźniętach i Wenus w Baranie często widuję u osób, które mają kilka związków.

Wenus i Księżyc mają ładne aspekty, także dobrze będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe mam prawie 24 lata i nigdy nie bylam w zwiazku i czeka mnie kilka zanim znajde tego wlasciwego?troche dolujace. Ja osobiscie nie uwazam sie za osobe zmienna:P Moja siostra ma tak jak ja ksiezyc w bliznietach i jest w 3 zwiazku wiec u niej te bliznieta dzialaja u mnie niekoniecznie. Mam wrazenie jakbym byla niewidoczna dla mezczyzn. Mam pytanie odnosnie Merkurego jako wladce 7 domu jesli jest w ruchu w stecznym moze opoznic malzenstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Bethany

Tak, może, ale wrzucę Twoje kółko zaraz, bo tak będzie jasne i czytelne dla wszystkich.

U Ciebie sądzę, że ma znaczenie Mars i Saturn w XII domu - dość często to są problemy w relacjach z facetami.

Władca Dsc ( Merkury ) jest w retro, a próg masz w Pannie, to jest ziemski znak opóźnia to trochę.

Edytowane przez Bethany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...