Skocz do zawartości

pożar, dziecko


kasiakus

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w nocy śnił mi się dziwny sen. Byłam w hotelu, w którym nagle wybuchł pożar i musiałam stamtąd uciec, wraz z dzieckiem. Wydawało mi się w śnie znajome. Podczas całego snu to dziecko było dla mnie najważniejsze. Niosłam je na rekach (7 latek). Po jakimś czasie musiałam wrócić do palącego się hotelu. Widziałam na około straż pożarną, ale to nie ten budynek się palił. W hotelu dopiero jakby miał zacząć się pożar . Zostawiłam maleństwo na chwilę i wbiegłam po schodach, aby otrzymać to co potrzebuję. Jakieś pieniądze w kopercie z listem, iż właściciel hotelu musiał trochę ich wziąc na własne potrzeby (rozumiałam to) oraz buciki dla dziecka , bo bałam się, że jest mu zimno w stopki. Zbiegłam po schodach i na tym sen się skończył. O co mogło chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel to miejsce przejściowe, tymczasowe, gdzie zatrzymujemy się na chwilę. Może przechodzisz w sobie jakąś wewnętrzną reorganizację, lub porządkujesz coś. Dziecko to ktoś zdany na Ciebie, zbyt nieporadny by radzić sobie samo. Może to też być jakiś aspekt Ciebie, wewnętrzne dziecko, którym się zajmujesz. Pożar czyli coś gwałtownego, co wdziera się w twoje plany zmuszając do działania, wykonania zdecydowanych kroków. Jednak gdy wracasz okazuje się, że skutki tego działania są jeszcze daleko od Ciebie. Wciąż masz czas zatroszczyć się o potrzeby własne i dziecka. Może przeczucie pożaru było formą ostrzeżenia czymś, co zmotywowało Cię do podjęcia kroków zapobiegawczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...