Jump to content

Natarczywe sroki


sroka123
 Share

Recommended Posts

Witam szukam pomocy mam pytania, na które coraz bardziej nie da się odpowiedzieć w racjonalny sposób. Otóż prześladują mnie sroki! W śnie, teraz przed komputerem jest za oknem, a co mnie skłoniło do napisania na forum ezo to to, że właśnie przed chwilą byłem z psem. Puściłem go bez smyczy i szedłem sobie chodnikiem pod lampami ulicznymi. No a za mną sroki siadając z lampy na lampę nie ukrywam było to trochę straszne. Przez 2 tygodnie pierwsze myślałem, że po prostu mają gdzieś tutaj gniazdo i bronią młodych czy coś ale to staje się coraz dziwniejsze!! Ostatnio nawet w pracy na przerwie przyleciała do mnie sroka i się na mnie patrzyła rzuciłem jej okruszki chleba i wróciłem do pracy wtedy to był początek i nic dziwnego w tym nie widziałem. Mam taką jedną srokę, którą już rozpoznaję znajomi się śmieją, że to moja koleżanka. Ma bliznę na środku główki i to ją najczęściej widzę w okolicy mojego osiedla!! Pomocy powoli mnie to przeraża.

Link to comment
Share on other sites

Heh, witaj w klubie - ja też wszędzie widzę te sroki :) Nawet do mnie eee ćwierkają (znaczy skrzeczą po swojemu). U mnie trwa to już kilka lat. Nie ma obaw :)

Mogę Ci jedynie powiedzieć, bazując na swoim doświadczeniu, że zaistnienie srok w moim życiu nie wiązało się ani ze zmianą na lepsze ni też na gorsze. Ot, są, fruwają i też niektóre rozpoznaję.

 

Ale może jest tu ktoś, kto będzie miał jakieś wyjaśnienie...sama jestem ciekawa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...