Skocz do zawartości

Zlorzeczenie


paulinas1307

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy rozstalam sie z moim chlopakiem,nie dawal mi spokoju,dosc szybko zaczelam sie spotykac z moim kolega,jak sie o tym dowiedzial wpadl w furie, wyzywal mnie,az pewnego dnia powiedzial ze zyczy mi jak najgorzej,zebym chorowala,byla nie szczesliwa,cierpiala tak jak on, zeby moj nowy chlopak mnie zostawil i w ogole ze nam zyczy najgorszego. Za chwile zaczelam chorowac,jakies pol roku nie moglam swojego organizmu doprowadzic do porzadku,moj nowy samochod zaczal nawalac,pomimio ze przy zakupie byl sprawdzany, teraz mam problemy z noga nie wiadomo skad ten uraz.Bardzo zle sypiam. Moj obecny chlopak ma problemy z bratem z ktorym sie ciagle sadzi, placi kolosalne pieniadze za opieke matki, nic sobie nie mozemy zrobic ani o sobie pomyslec, to wszystko wplywa na nasz zwiazek i sie psuje tak jak chcial moj bylyMojemu chlopakowi teraz grozi utrata pracy.Ja jako jedyna nie dostalam podwyzki. Mam nowy samochod byl sprawdzany i tez zaczyna sie psuc.Co pomoze mi pozbyc sie zlego uroku od bylego? Chce zeby znowu cos bylo po mojej mysli i spotkalo cos dobrego :( Rok sie mecze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podajesz w profilu swojego adresu email więc wejdź na mój profil i na podany adres (pod zdjęciem "@wyślij email", druga pozycja) przyślij mi swój. Podeślę Ci "procedurkę". I żeby nie było wątpliwości - BEZPŁATNIE!!! Zwyczajnie - nie zrobię tego publicznie bo...nie :bezradny:

Edytowane przez goya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No nie wiem czy mozna to nazwac krzywdzeniem. Nie moglismy sie dogadac, bardzo mnie ranil itp. i podjelam decyzje zeby sie rozstac, ile mozna sie meczyc, skoro chcemy czegos innego? Pomimo wszystko nie chcialam dla niego zle a jednak on chcial dla mnie, na pewno on nie jest swiety, a ja na pewno nie zasluguje na to zeby cierpiec az tyle przez niego. Zle mi zyczy i musze sie tego pozbyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...