Jump to content

samolot, reklama banku, zderzenie z apteką


wariatxyz1
 Share

Recommended Posts

Witam.

Proszę o interpretację snu.

Śniło mi się, że stałem w kuchni i nagle usłyszałem odgłos silnika. Spojrzałem w okno i zobaczyłem przelatujący dziwny samolot. Miał on krótki kadłub o sporej objętości, nie miał skrzydeł, z tyłu znajdowało się napędzające go śmigło i miał cztery koła jak samochód. Właściwie jak teraz sobie o nim myślę to wyglądem bardziej on przypominał sterowiec niż samolot. Na samolocie tym widniała reklama banku i natychmiast skojarzyłem, że to właśnie powód, dla którego przelatuje. Latał on na wysokości 3 lub 4 piętra i zastanawiałem się czy zaraz nie zderzy się z jakimś blokiem. Aczkolwiek w tym zastanawianiu się nie było obawy lecz ciekawość. Nagle samolot zaczął gwałtownie obniżać lot, a ja nadal bez obaw zastanawiałem się czy to pilot ma problemy, czy też jest to zabieg mający zwrócić większą uwagę na reklamę banku. Gdy samolot był tuż nad ulicą to jego dziób nagle zaczął się podnosić, jakby chciał się wznieść. Ale zamiast tego zahaczył o asfalt jednym, a potem wszystkimi czterema kołami i poleciał na bok, w prawą stronę i wpadł w szerokie okno apteki przed moim blokiem, ale nie eksplodował. Ja widząc to wybuchłem śmiechem i pomyślałem, że apteka została dopiero co wyremontowana (tylko we śnie, w rzeczywistości nie została), a już trzeba będzie remontować ją od nowa. W tym momencie się obudziłem i miałem świetny nastrój, a brzuch mnie bolał tak jakbym na prawdę przed chwilą śmiał się "do rozpuku".

Link to comment
Share on other sites

Samolot może obrazować wielkie aspiracje, mierzenie wysoko. Ten reklamuje bank czyli instytucję finansową. Był to jeden ze znanych banków obecnych na rynku z silną pozycją (nie musisz go reklamować tutaj z nazwy) czy po prostu śniłeś, że to miał być bank. W pewnym momencie jednak to mu nie wychodzi i w rezultacie spada zderzając się z apteką. Czyli można by powiedzieć, że jakieś wielkie plany twoje lub kogoś zostały pokrzyżowane przez zdrowie (na drodze mu stanął sklep z lekami) lub bank/finanse komuś stoją na drodze do realizacji. Dopiero co odremontowali tą aptekę i bank im to zniweczył, ich wysiłki za jego sprawą poszły na marne.

Link to comment
Share on other sites

Był to jeden ze znanych banków obecnych na rynku z silną pozycją (nie musisz go reklamować tutaj z nazwy) czy po prostu śniłeś, że to miał być bank.

 

Raczej to drugie. Nie pamiętam dokładnej nazwy banku na samolocie, ale kojarzę, że nie była to znana mi marka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...