Jump to content

Pomocy

Marzena Matusiak
 Share

Recommended Posts

szukam pomocy wraz z moja rodzina,ktos rzucil na nas urok wiemy kto,wyjechalismy za granice i zaczelo sie!!!a na koniec wypadek samochodowy!!!! w szpitalu powiedzieli(to cud ,ze wam sie nic nie stalo....)auto kokmpletnie rozbite... jak to odwrocic? Tak ogolnie to wiele zla bylo ,potrzebujemy pomocy takiej osoby ktora sie na tym zna,jestesmy wyczerpani nerwowo ....boimy sie,ze to nie koniec!

Edited by Marzena Matusiak

szukam pomocy wraz z moja rodzina,ktos rzucil na nas urok wiemy kto,wyjechalismy za granice i zaczelo sie!!!a na koniec wypadek samochodowy!!!! w szpitalu powiedzieli(to cud ,ze wam sie nic nie stalo....)auto kokmpletnie rozbite... jak to odwrocic? Tak ogolnie to wiele zla bylo ,potrzebujemy pomocy takiej osoby ktora sie na tym zna,jestesmy wyczerpani nerwowo ....boimy sie,ze to nie koniec!

Marzeno M.

Witam. Jestem tu nowa. Mogę polecić Ci stronę o duchowości i duchowym oczyszczaniu. Sama korzystałam z duchowego oczyszczania i rodziny na tej stronie. Jednak najpierw poczytaj i sama zdecyduj. Zapytaj swego serca- Swego Ja, czy to jest dla Ciebie dobre.

Pozdrawiam wmet.

Guest Gość

Hm...wyszła mi karta Hagal więc chyba faktycznie jest jakies działanie magiczne/urok/klątwa.Podaj mi dane na priv to sprawdze dokładnie. Wtedy spróbuję coś doradzić/wysłać testy modlitw.