Skocz do zawartości

Czy związek jest karmiczny?


lilith88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

czy mogłabym prosić o sprawdzenie relacji partnerskiej: ja 28/08/88, partner 25/11/72??

Rozważamy w tej chwili ślub, tylko nie jestem pewna czy jest to dobry moment. Czy mogłabym prosić też o wyliczenie roku osobistego dla każdego z nas??

 

Z góry bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jesteście w związku karmicznym.

Obecnie jesteś w 7 roku osobistym, partner jest w 9 roku osobistym.

Nie są to dobre lata na zawieranie związku małżeńskiego, w przyszłości wróżą rozstanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grahanka, bardzo dziękuję!

Czy mogę Cię jeszcze prosić o informację, jakiego jest to rodzaju obciążenie karmiczne??

Rozumiem, że przyszły rok- dla mnie 8 i dla niego 1 będzie lepszym momentem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przyszły rok będzie dobrym czasem.

Na pytanie co macie do przepracowania, odpowiem wieczorem, wymaga to czasu, a teraz go nie mam.

 

dopisek:

Nie odpowiem na to pytanie. Przynajmniej nie dzisiaj.

Mam w sobie dużo emocji, potrzebuję się wyciszyć i skupić.

Odpowiedź może nastąpić w przyszłym tygodniu. Proszę czekać.

Edytowane przez Grahanka
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta z Twojej rodziny (może matka) destrukcyjnie wpływa na Wasz związek. Jakieś plotki i oszczerstwa mogą być przyczyną nieporozumień między Wami.

To uczucie będzie dla Was wyzwaniem, któremu trzeba będzie sprostać. Szykują się wzloty i upadki. Konieczna jest uczciwość i lojalność. Bujne życie towarzystkie. Zapowiada przeobrażenie wewnętrzne poprzez doświadczenia małżeńskie. Jedna z nich to: staniesz przed wyborem wyjazdu, a może już to się stało (emigracji, zmiany miejsca zamieszkania, odległości, którą trzeba będzie pokonać by być razem). Jest też rada, abyś właśnie Ty, wykazała się większą inicjatywą w układzie partnerskim.

Edytowane przez Grahanka
rada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grahanka, dziękuję Ci bardzo!

faktycznie mieliśmy dużo wzlotów i upadków. Ciągle o siebie walczymy, a po każdym kryzysie nasz związek jest coraz pełniejszy:)

Dziękuję bardzo za te rady, bardzo dużo dla mnie znaczą.

Chciałabym jeszcze zapytać o kwestię dzieci- dużo ostatnio na ten temat rozmawiamy, ale ja ciągle mam wrażenie, że to nie jest dobry moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...