Jump to content

Sprzedam książkę: Moc Hipnozy - Andrzej Kaczorowski, Paweł Kempa (książka, nowa)


Varinn
 Share

Recommended Posts

Posiadam do sprzedania książkę MOC HIPNOZY autorstwa Andrzeja Kaczorowskiego oraz Pawła Kempy.

Książka jest nowa, nigdy nie używana. Jedynie brakuje w niej płyty CD.

 

Moc-hipnozy.jpg

 

Moc Hipnozy - Andrzej Kaczorowski

 

Tytuł: Moc Hipnozy

Autor: Andrzej Kaczorowski, Paweł Kempa

Wydana: 2011 wydanie pierwsze

Wydawca: EUROPA Wydawnictwo

Ilość stron: 160

Rodzaj oprawy: Miękka

Format: 148 x 205 mm

ISBN: 978-83-61039-97-6

 

 

OPIS:

Pragnienie poznania tajemnic umysłu, możliwość kształtowania osobowości, umiejętność wprowadzania w odmienne stany świadomości intrygują człowieka od najdawniejszych czasów. W książce MOC HIPNOZY autorzy, na podstawie naukowych i praktycznych doświadczeń, chcą przybliżyć i ułatwić zrozumienie zagadnień związanych z fenomenem hipnozy, uważanych niesłusznie za magię, czary i wiedzę tajemną. Współczesna hipnoza i hipnoterapia to przede wszystkim narzędzia służące rozwiązywaniu psychologicznych problemów i wzmacniania umysłu przy użyciu autorskich technik.

MOC HIPNOZY jest książką, która obala mity na temat hipnozy, a zarazem szokuje, ponieważ odkrywa mało znane możliwości i tajniki ludzkiego umysłu. Autorzy przedstawiają czytelnikom tę nie najprostszą materię w przystępny sposób, dzięki rzeczowym pytaniom i odpowiedziom. Autorzy nie unikają także trudnych tematów związanych z ciemną stroną mocy hipnozy.

Opisane techniki stosowane przez Andrzeja Kaczorowskiego służą wydobyciu potencjału intelektualnego, poszerzeniu możliwości intuicji, adaptacji i kreacji, a także ułatwiają uwolnienie się od nałogów i blokad w umyśle.

Książka będzie pomocna nie tylko w wyzbyciu się nieprawdziwych wyobrażeń i przekonań o hipnozie, terapii hipnozą i autohipnozą, ale także w pracy z podświadomością. Autorzy objaśniają mechanizmy zachowania zdrowia, osiągania sukcesu w nauce, pracy zawodowej, sporcie, finansach, życiu osobistym. Przybliżają też nowe techniki medytacji, wizualizacji, relaksu w autohipnozie.

Andrzej Kaczorowski – doktor psychologii, teolog, hipnolog, specjalista medycyny naturalnej, zajmuje się hipnoterapią. W swojej praktyce wykorzystuje stany odmiennej świadomości w celach nie tylko terapeutycznych, ale także do badania fenomenu hipnozy.

Paweł Kempa – dziennikarz, naukowiec – doktor nauk humanistycznych. Laureat nagrody dla młodych talentów dziennikarskich im. Andrzeja Woyciechowskiego. Współpracuje z redakcjami pism sportowo-lifestylowych, gdzie pisał o zastosowaniu hipnozy w sporcie.

 

Cena: 9 zł

 

Opcje dostawy:

POCZTA POLSKA

List ekonomiczny: 5,75zł

List priorytetowy: 8,10zł

List polecony ekonomiczny: 9,30zł

 

 

ODBIÓR OSOBISTY

Poznań: darmowy

Edited by arkenas
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...