Jump to content

Dziwne wydarzenie w domu

Praktykujący
 Share

Recommended Posts

Raz, gdy szedłem w nocy do kuchni poczułem powiew wiatru (Okna były wszędzie zamknięte). Zawsze jak w nocy (albo jestem sam w domu w dzień) sprawdzam czy jak przejdę w tamtym miejscu to dalej to tam jest. Jak za długo trzymam rękę w tym punkcie to nagle przestaje na jakiś czas tam być.

Zastanawiam się, co to może być.

Nie jestem sceptykiem, ale zanim zaczniesz doszukiwać się jakichś nadzwyczajnych wyjaśnień, warto zastanowić się nad racjonalnym rozwiązaniem "zagadki". Mnie to wygląda na tzw. mikro przeciągi, czyli anomalie termiczne, które powodują różnice w rozkładzie temperatury i ruch powietrza nawet przy zamkniętych drzwiach czy oknach. Jak chcesz uzyskać pewność to znajdź w swoim mieście firmę, która robi badania termowizyjne.

Dzięki za pomoc :) poszukam, a jak sprawdzą napiszę czy miałaś racje i czy ja mam coś z głową, że zawsze muszę się czegoś "niezwykłego" doszukiwać

Albo powiedz w to miejsce które uważasz za dziwne "spadaj na drzewo palancie" i jak to tylko przeciąg lub inna anomalia to nic się nie stanie - proste :)

(...) czy ja mam coś z głową, że zawsze muszę się czegoś "niezwykłego" doszukiwać

Nie no, na spokojnie. Obstawiam, że wszystko z Twoją głową ok. Życie można toczyć na dwóch płaszczyznach. Jedni są przywiązani do tej realnej, a drudzy lawirują pomiędzy tym, co duchowe, a tym co rzeczywiste. Im głębiej włazisz w duchowość, tym bliżej Ci do zaprezentowanej argumentacji. Co - przynajmniej w moim mniemaniu - w żaden sposób nie czyni z Ciebie wariata.

Ale co ja tam mogę wiedzieć, skoro sama jestem psychiczna :rycerzyk: