Jump to content

Sny ostrzegawcze, kobieta w ciemności, głosy


Nimue00
 Share

Recommended Posts

Witam

Jakiś czas temu miałam pewien wypadek, który zakończył się nagłą, wręcz ratującą mi życie, operacją. Kilka dni przed nim (nic go nie zapowiadało ), śniłam, że pogrążam się w jakiejś ciemności. Wręcz tylko ona mnie otaczała, mimo to, nie mogę ją określić, jako złą - po prostu jako pustkę. I wtedy, jakby do mojej głowy zostały wtłoczone słowa "mrok po ciebie idzie, będzie cię ścigał ". Po obudzeniu byłam nieco zaniepokojona, bo nic takiego nigdy mi się nie śniło. Jednak szybko zapomniałam - aż do kolejnych dni, w których miała miejsce operacja. Jednak o ile wszystko przebiegło pomyślnie, to po kilku dniach znów miałam sen w tej samej scenerii i pojedyncze słowa "to jeszcze nie koniec ", ale wypowiedzane z pewną... złością?

Nie wiem, jak to określić, bo o ile pierwszy sen odebrałam z czymś w rodzaju troski, o tyle drugi ton był bardziej złowieszczy.

Dodatkowo chcę zaznaczyć, że czasami (a raczej rzadko ) gdy się obudziłam, wydawało mi się, że stoją nade mną ciemne postacie - niekiedy się ich nie bałam i w półśnie wyciągałam do nich rękę, chcąc sprawdzić, co jest snem, a co jawą, to niekiedy wzbudzały we mnie paraliżujący strach. Jednak "przeszło ", a ja uznałam to za dziwne sny/majaki.

Ale teraz wydaje mi się, że czasami "wracają " w snach - nie za bardzo wiem, jak to zinterpretować, gdy śnię o ciemnych postaciach, które mi się przyglądają. Bądź zagłębiam się w jakąś otchłań, a tam jest jakaś postać, która sprawia, że się budzę.

Link to comment
Share on other sites

Wokół nas krąży wiele bytów. Niektóre są przyjazne inne nie. Jeśli wyczuwasz taką obecność możliwe, że coś się faktycznie w pobliżu kręci. Może weszłaś w jego teren oddziaływania lub miałaś kontakt z czymś co je do Ciebie przyciągnęło. We śnie ciemność może obrazować poczucie zagubienia, zagrożenia. Jak wiadomo ciemność kojarzy się nam często z czymś przerażającym. Zbliżał się dla Ciebie czas niepokoju (operacja) i sen pokazywał to być może. Nadciągające problemy. Może ktoś Ci źle życzy też stąd pokazana ta złość. Spróbuj poprosić swoich Opiekunów Duchowych, Boga czy Archanioła Michała o ochronę przed, tymi którzy źle Ci życzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...