Skocz do zawartości

Cóż to będzie...? Kilka pytań o dawną znajomość.


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Opis za jakiś czas edytuję i podam mniej szczegółów zatem proszę go nie cytować ;)

Myślę, że do końca roku zweryfikuję.

 

Tarot Thota-> w nawiasach inf, która widnieje na danej karcie

 

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi ;)

 

Kilka lat temu popełniłam kilka błędów życiowych i poznałam pewnego kryminalistę, który się we mnie na maksa zadłużył. Spotykaliśmy się stricte koleżeńsko, zero seksu, bliskości itp. Po jakimś czasie zrobił coś niefajnego i poszedł do więzienia. Zrobiło mi się go szkoda, zaczęłam z nim być, po kilku miesiącach go zostawiłam, a on został z dziurą w sercu ( to nie jest ot takie gadanie, bo dużo osób mi to potwierdziło, w tym matka jego dziecka ). Nie mam z nim kontaktu od 2-3lat, ale są we mnie obawy, gdyż to niebezpieczny człowiek. Co prawda nigdy nic mi nie groziło z jego strony, ale teraz pozostała urażona duma, czy co tam... Więc nie wiem co mu chodzi po głowie.

Jest osobą mściwą, a ja obecnie jestem w szczęśliwym związku. Z tego co słyszałam to ma niedługo wyjść.

 

Czy będzie się ze mną kontaktował? diabeł, 9mieczy(okrucieństwo)

Karty mało kontaktowe, sądzę, że nie.

 

Czy wie, że jestem w związku? 3buław(cnota), 4denary(moc)

Raczej nie.

 

Jakie podejmie kroki względem mnie? 6denarów(sukces), 4buław(spełnienie), rycek mieczy

Jako rycek często wychodzi mój luby. Ale w odniesieniu do niego ciężko ugryźć mi te karty...

 

Jakie podejmie kroki względem moich bliskich? gwiazda, 9mieczy(okrucieństwo), sąd(wieczność)-> KOŁO FORTUNY

Będzie chciał odbić piłeczkę za ich zachowanie z przeszłości... Może trochę psychicznie ich 'dopaść'.

 

 

Jakie podejmie kroki względem mojego faceta? wypadło: 8denarów(roztropność), wyciągnęłam:5pucharów(rozczarowanie), 7pucharów(zespucie)-> KOŁO FORTUNY

Też brak pomysłów...

Może będzie chciał nam namieszać?

 

 

Czy grozi mi coś z jego strony? mag, rycek pucharów

Nie.

 

 

Czy grozi coś moim bliskim z jego strony? 5buław(zmaganie), 5denarów(udręka), 2buław(panowanie)-> WISIELEC

Jak wyżej, będzie chciał się odkuć za przeszłość.

 

 

Czy grozi coś mojemu facetowi z jego strony? głupiec, koło, umiarkowanie(sztuka), 6pucharów(przyjemność)-> WIEŻA

Sądzę, że nic złego.

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...