Skocz do zawartości

Kobieta w białej sukni, ratować kogoś, chory pies


jolanta14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dużo mi się dzisiaj śniło. Najpierw widziałam kobietę w białej sukience wyszywanej . Nie widziałam całej postaci tylko od pasa w górę. Następna scena: widziałam kobietę zwisającą w szybie windy wołającą o pomoc, szybko chwyciłam ją mocno za ręce i wyciągnęłam. Wydawało mi się, że nie dam rady, ale miałam bardzo dużo siły i z łatwością uratowałam ją przed spadnięciem. Co we śnie sprawiło mi wielką przykrość, mianowicie mój pies, który od czasu rozwodu ze mną nie mieszka, był chory . Śniła mi się też sterta dokumentów księgowych w pojemniku na dokumenty, Prawie tak jak w pracy , którą rozpoczęłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Twój sen jest bardzo symboliczny i tyczy się tego co w twoim zyciu wydarzyło się w ostatnim czasie.

Wszystkie postacie kobiece w tym śnie to ty sama.

Biała sukienka w snach w przypadku kobiet to symbol jakiejś diametralnej zmiany, czyli zgodnie z tym co mamy w życiu, przeważnie oznacza zmianę stanu cywilnego zaś w twoim przypadku też jest zmiana stanu cywilnego ale zupełnie w drugą stronę - ale zmiana jest.

Teraz jak się cofniemy w czasie od momentu podjęcia przez ciebie decyzji bo to dla twojej intuicji jest rozwodem a nie pismo urzędowe to obraz kobiety w szybie to symbol wydarzeń poprzedzających decyzję - twój świat się zawalił, grunt usunął ci się spod nóg nastąpił koniec świata i znikąd pomocy. Ale znalazłaś w sobie siłę aby przeciwnościom losu stawić czoła i jak sama piszesz nie wiedziałaś że jesteś aż tak silna.

A teraz twoja podświadomość przeskoczyła do stanu obecnego co pokazała ci w symbolach chorego psa. Pies w snach to symbol naszych instynktów taka jak również wilk lecz w porównaniu do wilka pies oznacza instynkty pierwotne ale takie o których wiemy i jesteśmy z nimi "oswojeni" ( trochę to ciężko opisać ale mam nadziej że zrozumiesz) np: intuicyjne postrzeganie ludzi. Twój pies jest chory - to symbol tego że "zawiodłaś się na swojej intuicji" ale czy na pewno? A być może jej po prostu nie posłuchałaś?

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała sukienka kojarzy się ze ślubem, jak również symbolizuje niewinność i duchowość. Winda może obrazować karierę, w której ktoś doznaje załamania ma problemy i Ty mu pomagasz chociaż pierwotnie nie wierzysz w swoje siły. Tą kobietą w kłopotach możesz być faktycznie Ty, albo ktoś z twojego otoczenie, któremu pomożesz jeśli sama nie masz takich niepokojów. Tak czy inaczej to motywacja, że potrafisz więcej niż myślisz. Odnośnie psa we snach czasem to symbol przyjaciela. Może ktoś Ci bliski ma problemy, a może faktycznie chodzi o psa, który zbliża się do swojego kresu. Końcówka może obrazować codzienność jaką znasz, albo potrzebę uporządkowania jakichś spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...