Jump to content

Kobieta w białej sukni, ratować kogoś, chory pies


jolanta14
 Share

Recommended Posts

Witam. Dużo mi się dzisiaj śniło. Najpierw widziałam kobietę w białej sukience wyszywanej . Nie widziałam całej postaci tylko od pasa w górę. Następna scena: widziałam kobietę zwisającą w szybie windy wołającą o pomoc, szybko chwyciłam ją mocno za ręce i wyciągnęłam. Wydawało mi się, że nie dam rady, ale miałam bardzo dużo siły i z łatwością uratowałam ją przed spadnięciem. Co we śnie sprawiło mi wielką przykrość, mianowicie mój pies, który od czasu rozwodu ze mną nie mieszka, był chory . Śniła mi się też sterta dokumentów księgowych w pojemniku na dokumenty, Prawie tak jak w pracy , którą rozpoczęłam.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Twój sen jest bardzo symboliczny i tyczy się tego co w twoim zyciu wydarzyło się w ostatnim czasie.

Wszystkie postacie kobiece w tym śnie to ty sama.

Biała sukienka w snach w przypadku kobiet to symbol jakiejś diametralnej zmiany, czyli zgodnie z tym co mamy w życiu, przeważnie oznacza zmianę stanu cywilnego zaś w twoim przypadku też jest zmiana stanu cywilnego ale zupełnie w drugą stronę - ale zmiana jest.

Teraz jak się cofniemy w czasie od momentu podjęcia przez ciebie decyzji bo to dla twojej intuicji jest rozwodem a nie pismo urzędowe to obraz kobiety w szybie to symbol wydarzeń poprzedzających decyzję - twój świat się zawalił, grunt usunął ci się spod nóg nastąpił koniec świata i znikąd pomocy. Ale znalazłaś w sobie siłę aby przeciwnościom losu stawić czoła i jak sama piszesz nie wiedziałaś że jesteś aż tak silna.

A teraz twoja podświadomość przeskoczyła do stanu obecnego co pokazała ci w symbolach chorego psa. Pies w snach to symbol naszych instynktów taka jak również wilk lecz w porównaniu do wilka pies oznacza instynkty pierwotne ale takie o których wiemy i jesteśmy z nimi "oswojeni" ( trochę to ciężko opisać ale mam nadziej że zrozumiesz) np: intuicyjne postrzeganie ludzi. Twój pies jest chory - to symbol tego że "zawiodłaś się na swojej intuicji" ale czy na pewno? A być może jej po prostu nie posłuchałaś?

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Biała sukienka kojarzy się ze ślubem, jak również symbolizuje niewinność i duchowość. Winda może obrazować karierę, w której ktoś doznaje załamania ma problemy i Ty mu pomagasz chociaż pierwotnie nie wierzysz w swoje siły. Tą kobietą w kłopotach możesz być faktycznie Ty, albo ktoś z twojego otoczenie, któremu pomożesz jeśli sama nie masz takich niepokojów. Tak czy inaczej to motywacja, że potrafisz więcej niż myślisz. Odnośnie psa we snach czasem to symbol przyjaciela. Może ktoś Ci bliski ma problemy, a może faktycznie chodzi o psa, który zbliża się do swojego kresu. Końcówka może obrazować codzienność jaką znasz, albo potrzebę uporządkowania jakichś spraw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...