Skocz do zawartości

herbata, fusy


nigth

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry.

 

Pragne dowiedziec sie czy dobrze interpretuje swoj sen.

Nie wiem w jakim miejscu sie znajdowalem ale bylo ono wysokie biale i mialo kominek -bialy czysty. Znajdowalem sie tam z jakas osoba (mezczyzna - przyjaciel).

Chcialem zapazyc herbate na co odrzekl, ze przyrzadzimy troszke inna - bedzie lepsza. Rozsypal (granulki, listki?) tej herbaty w malym sitku i kazal trzymac je nad zarem (bylo widac wegiel ale nie za wiele samego zaru) w kominku - tak jaby ja dodatkowo suszyl, dodawal aromatu (a przeciez pali sie tylko ziarna kawy) wydaje mi sie ze wypilismy ta herbate na zewnatrz gdzie znajdowaly sie jeszcze 2 kobiety (nie widzialem ich twarzy). Widzialem jakis deser na stole. Jedna z tych kobiet zaproponowala mi, ze powrozy mi z fusow i na tym sie urywa sen. Herbata snila mi sie jeszcze kilka razy tej nocy poniewaz mialem ciezka noc, a w sumie gdy zostaje na noc u znajomych zawsze czuje sie inaczej.

Bardzo prosilem o wskazowki tej nocy, poniewaz wydazylo sie w ciagu dnia cos co moze zawazyc o calym moim zyciu. 3 najwazniejsze elementy herbata, sito, fusy. Mysle ze picie, zapazanie, widziec herbate oznacza, ze musze wykazac sie dodatkowa cierpliwoscia, dac wiecej czasu, sprawie ktora jest dla mnie wazna, fusy natomiast to obawa o swoj los. Sitko albo nauczyc odrozniac sie dobro od zla albo, ze moj zwiazek przejdzie nie jeden powazny kryzys. Czyli ogolnie rzecz biorac - zachowaj wieksza ciepliwosc w stosunku do sprawy, partnera, kryzysu. Tak to widze i tak rozumiem to przeslanie.

Mysle, ze warto byc cierliwym (choc napewno sa granice).

Pozdrawiam

Edytowane przez nigth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen jest kierowany do śniącego, więc nie wątpiłabym w zdolności interpretacji skoro Ci się takie nasunęły. Są całkiem sensowne w mojej opinii.

Biel to kolor czystości, szczerych intencji. Do tego kominek czyli skojarzenie z ciepłem domowego ogniska. Rytualne picie herbaty kojarzy się z japońską ceremonią i angielskim five o'clock czyli faktycznie spokój, opanowanie i trzymanie się silnie reguł, zasad. Propozycja wróżby z fusów nawiązuje do patrzenia w przyszłość natomiast. Czekać, co przyniesie przyszłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...