Skocz do zawartości

Czy jej powiedzieć?


GreyEyesMan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :icon_smile:

 

Zauważyłem, że na Forum pytają też Panowie o sprawy sercowe, więc odważyłem się napisać:_oczko:

Jak to z kobietami bywa - trudno je odgadnąć. Niby są na tak, a zachowują jakby na nie :olaboga:

Zrobiłem sobie rozkład na pytanie: "Czy jeśli za jakiś czas powiem jej, że mi na niej zależy i wszystko co robiłem było związane z nią, to czy ona otworzy się na mnie, jako kobieta?"

 

W odpowiedzi: kenaz (odwrócone), tiwaz (odwrócone), sowilo (nieodwracalne)

 

Interpretacja:

W tej relacji przestaliście sobie okazywać uczucia. Stąd też okres niepokoju, który teraz oboje odczuwacie. Toczycie wewnętrzną walkę z samymi sobą a może też i ze sobą. Czegoś się obawiacie. Coś Was ogranicza i blokuje. Jeśli będziesz delikatny w swoich słowach i czynach masz szansę, że ta kobieta otworzy się na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Szarooki,

 

brak wzajemnego zrozumienia oraz niewłaściwe przygotowanie do działania (za szybko), odsunęły Was od siebie. Jeśli będziesz wierny sobie, a przy tym subtelny (pamiętając, że po drugiej stronie masz wrażliwą kobietę) możesz sprawić, że ona zrozumie wszystko co było do tej pory i zaczniecie z nowej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaryjaMagdalena
Dzień dobry :icon_smile:

 

Zauważyłem, że na Forum pytają też Panowie o sprawy sercowe, więc odważyłem się napisać:_oczko:

Jak to z kobietami bywa - trudno je odgadnąć. Niby są na tak, a zachowują jakby na nie :olaboga:

Zrobiłem sobie rozkład na pytanie: "Czy jeśli za jakiś czas powiem jej, że mi na niej zależy i wszystko co robiłem było związane z nią, to czy ona otworzy się na mnie, jako kobieta?"

 

W odpowiedzi: kenaz (odwrócone), tiwaz (odwrócone), sowilo (nieodwracalne)

 

Interpretacja:

W tej relacji przestaliście sobie okazywać uczucia. Stąd też okres niepokoju, który teraz oboje odczuwacie. Toczycie wewnętrzną walkę z samymi sobą a może też i ze sobą. Czegoś się obawiacie. Coś Was ogranicza i blokuje. Jeśli będziesz delikatny w swoich słowach i czynach masz szansę, że ta kobieta otworzy się na Ciebie.

 

Ta interpretacja jest Twoja? Bo tak napisane jakbyś sobie wkleił interpretację kogoś kto już Ci to zinterprecił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, interpretacja moja :) Jak sobie wróżę, to przekładam na słowa osoby trzeciej :D Wiem, to dziwne ;)

 

Transformacjo, masz rację. Działam trochę na oślep. Może to dlatego, że Pani, która mnie interesuje jest numerologiczną siódemką, a ja szóstką. Brakuje mi takiego potwierdzenia, że jej też zależy. To pewnie dlatego mam na przemian okresy zwątpienia (jestem oschły) i pragnienie, żeby znów działać, ale odbijam się od ściany. Dlaczego mówisz, że dostanę coś niestabilnego i krótkotrwałego? Myślisz, że jeśli będę wytrwały to może to być trwałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...